RKDVC JO11-2



DEMO'12 1

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 CHC 1 12 8 2 2 26 46 14 32 0
2 Zwaluw VFC 1 12 7 3 2 24 34 23 11 0
3 ODC 1 12 7 2 3 23 31 18 13 0
4 FC Engelen 1 12 6 4 2 22 28 17 11 0
5 Vlijmense Boys 1 12 6 3 3 21 26 20 6 0
6 DSC 1 12 6 1 5 19 26 25 1 0
7 DVG 1 12 4 5 3 17 20 19 1 0
8 Haarsteeg 1 12 4 4 4 16 15 18 -3 0
9 Nieuwkuijk 1 12 4 4 4 16 23 27 -4 0
10 TGG 1 12 4 4 4 16 19 24 -5 0
11 RKDVC 1 12 4 3 5 15 23 21 2 0
12 VV Trinitas Oisterwijk 1 12 2 3 7 9 12 22 -10 0
13 Baardwijk 1 12 1 2 9 5 15 42 -27 0
14 B.V.V. 1 12 0 2 10 2 16 44 -28 0

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 Jong Brabant 1 3 3 0 0 9 13 4 9 0
2 RKDVC 1 3 2 0 1 6 11 3 8 0
3 Blauw Wit'81 1 3 1 0 2 3 6 11 -5 0
4 Berkdijk 1 3 0 0 3 0 2 14 -12 0

DEMO'12 1



DEMO'12 2

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 Helvoirt 2 12 8 4 0 28 38 15 23 0
2 RKVVO 3 11 7 3 1 24 29 10 19 0
3 Beerse Boys 2 12 6 3 3 21 33 22 11 0
4 Best Vooruit 2 12 6 3 3 21 22 16 6 0
5 Brabantia 2 12 5 5 2 20 29 16 13 0
6 RKDVC 2 12 6 1 5 19 37 25 12 0
7 Rood Wit V 2 12 5 3 4 18 33 26 7 0
8 SBC 2 12 4 5 3 17 19 20 -1 0
9 Den Dungen 2 11 5 1 5 16 22 23 -1 0
10 OJC ROSMALEN 3 12 4 1 7 13 14 34 -20 0
11 Reusel Sport/CoTrans 2 12 4 0 8 12 21 22 -1 0
12 SV Unitas'59 2 12 2 4 6 10 20 31 -11 0
13 BMC 2 12 1 3 8 6 20 36 -16 0
14 SV Valkenswaard 2 12 1 2 9 5 10 51 -41 0

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina 2 3 3 0 0 9 13 4 9 0
2 RKDVC 2 3 2 0 1 6 16 3 13 0
3 TGG 2 3 1 0 2 3 10 12 -2 0
4 Baardwijk 3 3 0 0 3 0 4 24 -20 0

DEMO'12 2



DEMO'12 3

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 Waspik 2 11 9 1 1 28 31 20 11 0
2 Gilze 2 11 7 1 3 22 30 15 15 0
3 Roosendaal 2 11 5 3 3 18 23 21 2 0
4 DESK 3 11 4 5 2 17 27 21 6 0
5 Terheijden 2 11 5 2 4 17 22 22 0 0
6 Baardwijk 2 11 5 2 4 17 16 20 -4 0
7 FC Tilburg 2 11 4 3 4 15 23 19 4 0
8 Bavel 2 11 5 0 6 15 27 25 2 0
9 Madese Boys 2 11 3 2 6 11 19 21 -2 0
10 RKDVC 3 11 2 4 5 10 24 30 -6 0
11 JEKA 3 11 2 2 7 8 18 32 -14 0
12 DIA 2 11 2 1 8 7 19 33 -14 0

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC 3 3 2 1 0 7 8 3 5 0
2 Vlijmense Boys 2 3 2 0 1 6 6 7 -1 0
3 RKDVC 3 3 0 2 1 2 5 7 -2 0
4 Nieuwkuijk 2 3 0 1 2 1 3 5 -2 0

DEMO'12 3



DEMO'12 4



DEMO'12 4

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 Emplina 2 11 8 1 2 25 34 15 19 0
2 Jong Brabant 2 11 6 2 3 20 21 14 7 0
3 RKDVC 4 11 6 1 4 19 36 24 12 0
4 OJC ROSMALEN 4 11 5 3 3 18 24 16 8 0
5 SVSSS 2 11 5 3 3 18 22 14 8 0
6 Real Lunet 2 11 6 0 5 18 30 26 4 0
7 Uno Animo 2 10 5 2 3 17 22 27 -5 0
8 SCG'18 2 11 5 1 5 16 31 27 4 0
9 Wilhelmina 2 11 5 0 6 15 17 23 -6 0
10 Nieuwkuijk 2 10 2 0 8 6 13 26 -13 0
11 DSC 2 10 1 3 6 6 7 26 -19 0
12 FC Engelen 2 10 1 2 7 5 16 35 -19 0

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC 4 1 1 0 0 3 4 2 2 0
2 WSC 3 1 0 0 1 0 2 4 -2 0

DEMO'12 5

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 RWB 2 11 9 1 1 28 48 15 33 0
2 Sarto 3 11 9 1 1 28 42 15 27 0
3 TSV Gudok 2 11 7 2 2 23 48 19 29 0
4 RKDVC 5 10 6 3 1 21 50 24 26 0
5 ZIGO 3 11 5 3 3 18 29 32 -3 0
6 Were Di 3 11 5 1 5 16 37 34 3 0
7 WSC 3 11 4 2 5 14 25 25 0 0
8 SV Reeshof 2 11 4 1 6 13 31 45 -14 0
9 BMC 3 11 3 1 7 10 21 26 -5 0
10 Baardwijk 3 11 3 0 8 9 13 35 -22 0
11 JEKA 6 10 1 0 9 3 10 46 -36 0
12 HHC'09 2 11 1 1 9 1 8 46 -38 3

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Engelen 2 2 2 0 0 6 12 2 10 0
2 DESK 3 2 1 0 1 3 8 8 0 0
3 RKDVC 5 2 0 0 2 0 4 14 -10 0

DEMO'12 5



DEMO'12 6



DEMO'12 6

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 TGG 3 8 5 2 1 17 30 24 6 0
2 Vlijmense Boys 3 7 5 1 1 16 27 13 14 0
3 LSV 2 9 5 1 3 16 29 16 13 0
4 Zwaluw VFC 5 9 5 1 3 16 34 28 6 0
5 SV BLC 2 8 5 0 3 15 41 28 13 0
6 DSC 4 7 3 1 3 10 22 20 2 0
7 Haarsteeg 4 8 3 1 4 10 13 25 -12 0
8 RKDVC 6 8 2 1 5 7 18 19 -1 0
9 RKTVC 3 9 2 0 7 6 22 42 -20 0
10 SCG'18 5 9 2 0 7 6 15 36 -21 0

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina Boys 3 1 1 0 0 3 6 4 2 0
2 RKDVC 6 1 0 0 1 0 4 6 -2 0

DEMO'12 7



DEMO'12 7

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 SCG'18 8 11 7 1 3 22 30 23 7 0
2 Zwaluw VFC 6 10 7 0 3 21 38 14 24 0
3 Emplina 5 11 6 2 3 20 31 16 15 0
4 Boxtel 3 11 6 2 3 20 28 27 1 0
5 Nemelaer 5 10 4 3 3 15 27 15 12 0
6 Maliskamp 2 10 4 3 3 15 28 18 10 0
7 Helvoirt 3 10 5 0 5 15 25 19 6 0
8 OJC ROSMALEN 6 10 4 1 5 13 19 32 -13 0
9 ODC 4 11 4 1 6 13 20 35 -15 0
10 Jong Brabant 7 10 3 3 4 12 26 29 -3 0
11 Vlijmense Boys 4 11 3 2 6 11 31 41 -10 0
12 RKDVC 7 11 1 0 10 3 15 49 -34 0

DEMO'12 8



DEMO'12 8

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC 6 8 7 0 1 21 33 16 17 0
2 Helvoirt 5 9 7 0 2 21 39 20 19 0
3 RKDVC 8 7 6 0 1 18 32 9 23 0
4 OJC ROSMALEN 9 9 4 1 4 13 25 23 2 0
5 Nieuwkuijk 3 9 4 1 4 13 21 23 -2 0
6 Boxtel 2 9 4 1 4 13 24 27 -3 0
7 SCG'18 7 9 4 0 5 12 16 22 -6 0
8 RWB 3 10 4 0 6 12 21 30 -9 0
9 Haarsteeg 5 10 3 2 5 11 25 33 -8 0
10 Baardwijk 5 10 3 1 6 10 17 28 -11 0
11 Maliskamp 4 10 1 0 9 3 16 38 -22 0

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC 8 1 1 0 0 3 9 4 5 0
2 Wilhelmina Boys 6 1 0 0 1 0 4 9 -5 0

DEMO'12 9

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 CHC 4 8 7 0 1 21 42 11 31 0
2 B.V.V. 3 10 7 0 3 21 55 31 24 0
3 TGG 6 11 7 0 4 21 51 35 16 0
4 Den Dungen 6 9 6 1 2 19 30 19 11 0
5 RKKSV 6 11 6 1 4 19 42 27 15 0
6 FC Engelen 3 8 6 0 2 18 48 27 21 0
7 BMC 6 11 5 0 6 15 30 39 -9 0
8 OJC ROSMALEN 12 11 5 0 6 15 25 34 -9 0
9 Emplina 6 11 4 0 7 12 28 42 -14 0
10 Wilhelmina 6 11 3 0 8 9 28 55 -27 0
11 RKDVC 9 11 2 0 9 6 21 48 -27 0
12 OSC'45 4 10 1 2 7 5 25 57 -32 0

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Drunen 3 3 3 0 0 9 20 2 18 0
2 Baardwijk 7 3 1 1 1 4 8 11 -3 0
3 RKDVC 9 3 1 0 2 3 11 15 -4 0
4 WSC 7 3 0 1 2 1 7 18 -11 0

DEMO'12 9



DEMO'12 10

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina 7 11 9 1 1 28 65 15 50 0
2 Haarsteeg 7 10 8 1 1 25 32 14 18 0
3 RKC Waalwijk 2 11 8 0 3 24 36 13 23 0
4 RWB 5 11 5 3 3 18 27 16 11 0
5 SC Elshout 3 11 5 0 6 15 26 29 -3 0
6 Sarto 12 9 4 2 3 14 32 18 14 0
7 WSC 7 10 4 2 4 14 43 28 15 0
8 RKDVC 10 10 4 2 4 14 19 31 -12 0
9 FC Drunen 5 9 4 0 5 12 43 27 16 0
10 Waspik 6 9 2 1 6 7 9 40 -31 0
11 Baardwijk 6 11 1 1 9 4 11 52 -41 0
12 Nieuwkuijk 6 10 0 1 9 1 10 70 -60 0

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 Uno Animo 6 3 3 0 0 9 10 2 8 0
2 RKDVC 10 3 1 0 2 3 7 6 1 0
3 FC Drunen 4 3 1 0 2 3 11 11 0 0
4 Blauw Wit'81 4 3 1 0 2 3 8 17 -9 0

DEMO'12 10



DEMO'12 11

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 VCB 4 9 7 1 1 22 28 13 15 0
2 RKDVC 11 8 7 0 1 21 36 8 28 0
3 SVSSS 5 8 6 0 2 18 23 12 11 0
4 Jong Brabant 8 8 4 1 3 13 24 17 7 0
5 FC Drunen 2 8 4 1 3 13 24 20 4 0
6 ODC 6 9 3 2 4 11 23 17 6 0
7 Wilhelmina 10 9 3 1 5 10 18 22 -4 0
8 Nemelaer 7 8 2 0 6 6 19 28 -9 0
9 Essche Boys 3 9 2 0 7 6 16 37 -21 0
10 ZIGO 7 8 1 0 7 3 9 46 -37 0

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Drunen 5 1 1 0 0 3 1 1 0 0
2 RKDVC 11 1 0 0 1 0 1 1 0 0

DEMO'12 11



DEMO'12 12



DEMO'12 12

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina 9 9 8 1 0 25 58 7 51 0
2 Boxtel 6 8 8 0 0 24 37 5 32 0
3 ODC 5 10 7 1 2 22 37 23 14 0
4 Helvoirt 7 10 6 3 1 21 30 9 21 0
5 Essche Boys 4 10 5 1 4 16 27 22 5 0
6 Real Lunet 5 10 4 2 4 14 26 30 -4 0
7 Vlijmense Boys 5 9 4 1 4 13 30 31 -1 0
8 VCB 3 10 3 1 6 10 16 32 -16 0
9 Nemelaer 8 11 3 1 7 10 23 50 -27 0
10 RKDVC 12 10 3 0 7 9 32 43 -11 0
11 Nieuwkuijk 5 11 1 2 8 5 9 30 -21 0
12 VV Trinitas Oisterwijk 10 10 0 1 9 1 16 59 -43 0

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKC Waalwijk 2 3 2 1 0 7 12 0 12 0
2 RKDVC 12 3 2 0 1 6 9 8 1 0
3 WSC 8 3 1 1 1 4 12 6 6 0
4 FC Drunen 2 3 0 0 3 0 3 22 -19 0

DEMO'12 13



DEMO'12 13

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 CHC 5 9 9 0 0 27 56 15 41 0
2 HHC'09 3 8 7 0 1 21 33 15 18 0
3 RWB 6 10 7 0 3 21 44 18 26 0
4 RKDVC 13 10 6 0 4 18 43 24 19 0
5 WSC 8 9 5 1 3 16 40 24 16 0
6 Baardwijk 7 10 3 3 4 12 21 29 -8 0
7 Haarsteeg 6 9 3 2 4 11 20 24 -4 0
8 Nieuwkuijk 4 10 3 1 6 10 21 36 -15 0
9 FC Drunen 4 8 3 0 5 9 21 36 -15 0
10 SC Elshout 4 9 1 0 8 3 16 30 -14 0
11 FC Engelen 4 10 0 1 9 1 10 74 -64 0

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Drunen 5 3 2 0 1 6 8 5 3 0
2 SVSSS 5 3 2 0 1 6 10 8 2 0
3 RKDVC 13 3 1 0 2 3 3 5 -2 0
4 VCB 3 3 1 0 2 3 5 8 -3 0

Veteranen



Veteranen



DEMO'12 VR1



DEMO'12 VR1

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC VR1 10 9 1 0 28 49 16 33 0
2 ODC VR1 11 9 0 2 27 48 20 28 0
3 Hilvaria VR1 10 5 2 3 17 25 17 8 0
4 OVV'67 VR2 10 5 1 4 16 31 29 2 0
5 VV Trinitas Oisterwijk VR1 9 5 0 4 15 42 28 14 0
6 Baronie VR3 10 5 0 5 15 37 28 9 0
7 SC 't Zand VR3 10 4 2 4 14 31 27 4 0
8 ST Were Di / FC Tilburg VR2 10 4 1 5 13 31 27 4 0
9 RWB VR1 10 3 0 7 9 33 37 -4 0
10 Beerse Boys VR2 10 2 1 7 7 15 35 -20 0
11 Nemelaer VR2 10 0 0 10 0 3 81 -78 0

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 Emplina VR1 1 1 0 0 3 7 1 6 0
2 RKDVC VR1 1 0 0 1 0 1 7 -6 0

DEMO'12 J019-01



DEMO'12 J019-01



DEMO'12 J019-02



DEMO'12 J019-02



DEMO'12 J019-03



DEMO'12 J019-03



DEMO'12 J019-04



DEMO'12 J019-04



DEMO'12 J017-01



DEMO'12 J017-01



DEMO'12 J017-02



DEMO'12 J017-02



DEMO'12 J017-03



DEMO'12 J017-03



DEMO'12 J017-04



DEMO'12 J017-04



DEMO'12 J017-05



DEMO'12 J017-05



DEMO'12 J015-01



DEMO'12 J015-01



DEMO'12 J015-02



DEMO'12 J015-02



DEMO'12 J015-03



DEMO'12 J015-03



DEMO'12 J015-04



DEMO'12 J015-04



DEMO'12 J015-05



DEMO'12 J015-05



DEMO'12 M015-0



DEMO'12 M015-0



DEMO'12 M015-0



DEMO'12 M015-0



DEMO'12 M017-0



DEMO'12 M017-0



DEMO'12 M015-0



DEMO'12 M015-0



DEMO'12 J010-01G



DEMO'12 J010-01G



DEMO'12 J010-01G

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 DVVC G1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 EMK G1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKDVC G1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SVG G3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 VV Trinitas Oisterwijk G1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SV Valkenswaard G1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 RPC G1 7 7 0 0 21 48 9 39 0
2 Virtus G1G 7 5 1 1 16 30 15 15 0
3 Bladella G1 7 4 1 2 13 28 21 7 0
4 Rhelico G1 7 3 1 3 10 25 19 6 0
5 RKDVC G1G 7 2 1 4 7 18 29 -11 0
6 SVG G3 7 1 3 3 6 18 31 -13 0
7 Roosendaal G1G 7 1 2 4 5 19 36 -17 0
8 Haarsteeg G1G 7 0 1 6 1 12 38 -26 0

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC G1G 1 1 0 0 3 2 1 1 0
2 Virtus G1G 1 0 0 1 0 1 2 -1 0

DEMO'12 J010-01G



DEMO'12 J010-02G



DEMO'12 J010-02G



DEMO'12 J010-02G



DEMO'12 J010-02G



RKDVC JO11-1

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV BLC JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DVG JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Engelen JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Haarsteeg JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Jong Brabant JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nieuwkuijk JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ODC JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKDVC JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SCG'18 JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SVSSS JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Were Di JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 ZIGO JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina JO11-1 11 9 1 1 28 52 25 27 0
2 DSC JO11-1 11 7 2 2 23 44 30 14 0
3 OJC ROSMALEN JO11-2 11 7 0 4 21 39 26 13 0
4 BMC JO11-1 10 6 1 3 19 35 28 7 0
5 SCG'18 JO11-1 10 5 0 5 15 29 30 -1 0
6 SV BLC JO11-1 11 4 3 4 15 36 39 -3 0
7 RKDVC JO11-1 10 4 1 5 13 32 28 4 0
8 Haarsteeg JO11-1 11 4 1 6 13 23 31 -8 0
9 Maliskamp JO11-1 10 4 0 6 12 34 38 -4 0
10 Emplina JO11-2 11 3 3 5 12 34 32 2 0
11 WSC JO11-1 10 2 1 7 7 24 41 -17 0
12 B.V.V. JO11-3 10 1 1 8 4 27 61 -34 0

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 Emplina JO11-1 1 1 0 0 3 8 1 7 0
2 RKDVC JO11-1 1 0 0 1 0 1 8 -7 0

RKDVC JO11-3

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV BLC JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boxtel JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SC Elshout JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Engelen JO11-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Engelen JO11-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 GDC JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Haarsteeg JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Nieuwkuijk JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 OJC Rosmalen JO11-9G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RKDVC JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Roda Boys/Bommelerwaard JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Sparta'30 JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 SVSOS JO11-1G 13 12 0 1 36 132 17 115 0
2 SV Reeshof JO11-3 13 9 3 1 30 82 20 62 0
3 RKDVC JO11-5 13 9 2 2 29 81 40 41 0
4 Audacia JO11-2 12 7 0 5 21 54 39 15 0
5 ZIGO JO11-4 13 6 3 4 21 58 50 8 0
6 Uno Animo JO11-2 11 6 2 3 20 53 32 21 0
7 FC Tilburg JO11-4 11 6 2 3 20 56 47 9 0
8 RKDVC JO11-3 12 5 2 5 17 61 34 27 0
9 Zwaluw VFC JO11-5 12 4 2 6 14 64 58 6 0
10 VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 12 4 1 7 13 40 57 -17 0
11 Jong Brabant JO11-4 12 3 2 7 11 49 48 1 0
12 Sarto JO11-7 12 2 1 9 7 42 96 -54 0
13 Rijen JO11-8 11 1 0 10 3 12 150 -138 0
14 Maliskamp JO11-3 11 0 0 11 0 12 108 -96 0

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 HHC'09 JO11-1G 3 3 0 0 9 27 5 22 0
2 Nieuwkuijk JO11-2 3 2 0 1 6 15 6 9 0
3 WSC JO11-3 3 1 0 2 3 4 16 -12 0
4 RKDVC JO11-3 3 0 0 3 0 3 22 -19 0

DEMO'12 J010-01G



DEMO'12 J010-01G



DEMO'12 JG1G



DEMO'12 JG1G



DEMO'12 JG1G

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 DBS JG1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Engelen JG1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 GSBW JG1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 JEKA JG1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MOC'17 JG1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 OJC ROSMALEN JG1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rijen JG1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKDVC JG1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 TSC JG1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC JG1 8 7 0 1 21 58 12 46 0
2 MOC'17 JG1 8 6 0 2 18 37 16 21 0
3 Rijen JG2G 8 5 1 2 16 46 24 22 0
4 Spoordonkse Boys JG1 7 4 1 2 13 29 26 3 0
5 RKDVC JG1G 6 4 0 2 12 28 25 3 0
6 Brederodes JG1G 8 3 1 4 10 24 30 -6 0
7 HRC'14 JG1G 8 1 2 5 5 27 40 -13 0
8 OJC ROSMALEN JG2G 8 1 0 7 3 27 67 -40 0
9 RKSV Nuenen JG1 7 0 1 6 1 14 50 -36 0

DEMO'12 JG1G



DEMO'12 JG2G



DEMO'12 JG2G



DEMO'12 JG2G



DEMO'12 JG2G



DEMO'12 JG1G



DEMO'12 JG1G



DEMO'12 JG2G



DEMO'12 JG2G



DEMO'12 J015-01



DEMO'12 J015-01



DEMO'12 J015-02



DEMO'12 J015-02



DEMO'12 J015-03



DEMO'12 J015-03



DEMO'12 J015-04



DEMO'12 J015-04



DEMO'12 J015-05



DEMO'12 J015-05



DEMO'12 J015-06



DEMO'12 J015-06



DEMO'12 MD1



DEMO'12 MD1



RKDVC JO11-2

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 Audacia JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Essche Boys JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HHC'09 JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Jong Brabant JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ODC JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RKDVC JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RWB JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 VV Trinitas Oisterwijk JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Uno Animo JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 WSC JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SC 't Zand JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zwaluw VFC JO11-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO11-7 11 10 0 1 30 97 28 69 0
2 Den Dungen JO11-1 12 9 2 1 29 67 28 39 0
3 Boxtel JO11-1 12 8 2 2 26 42 22 20 0
4 Hedel JO11-1 12 7 2 3 23 56 36 20 0
5 VV Trinitas Oisterwijk JO11-2 11 6 1 4 19 50 44 6 0
6 RKDVC JO11-2 12 5 0 7 15 35 58 -23 0
7 Essche Boys JO11-1 11 4 2 5 14 58 71 -13 0
8 Nivo Sparta JO11-2 11 3 4 4 13 33 43 -10 0
9 Maliskamp JO11-2 12 4 1 7 13 31 47 -16 0
10 Jong Brabant JO11-2 12 3 3 6 12 49 52 -3 0
11 SBC JO11-2G 12 3 2 7 11 45 64 -19 0
12 Zwaluw VFC JO11-2 12 2 2 8 8 46 65 -19 0
13 OJC ROSMALEN JO11-3 12 1 1 10 4 27 78 -51 0

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 SSC'55 JO11-1 3 3 0 0 9 22 4 18 0
2 RKDVC JO11-2 3 2 0 1 6 18 17 1 0
3 DESK JO11-2 3 1 0 2 3 13 22 -9 0
4 WSC JO11-2 3 0 0 3 0 7 17 -10 0

DEMO'12 J013-01



DEMO'12 J013-01



DEMO'12 J013-02



DEMO'12 J013-02



DEMO'12 J013-03



DEMO'12 J013-03



DEMO'12 J013-04



DEMO'12 J013-04



DEMO'12 J013-05



DEMO'12 J013-05



DEMO'12 J013-06



DEMO'12 J013-06



DEMO'12 J013-07



DEMO'12 J013-07



DEMO'12 J013-08



DEMO'12 J013-08



DEMO'12 J013-09



DEMO'12 J013-09



DEMO'12 J011-02



DEMO'12 J011-02



DEMO'12 J011-01



DEMO'12 J011-01



FC J010-0roningen



FC J010-0roningen



FC Utrecht



FC Utrecht



Feijnoord



Feijnoord



Fortuna



Fortuna



MVV



MVV



Roda JC



Roda JC



Club-assistent

Joost van den Vondellaan 2
5152 LE Drunen

Tel: (+31) (0) 85 002 00 58
E-mail: info@club-assistent.nl

KvK 60603062

Bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur.
Om deze website zo goed mogelijk te laten functioneren, maken wij gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Lees verder
Terug naar boven