0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

G-team - G1 - RKDVC JO11-1

Teamleden

Spelers

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Veld kk thuis kk uit Aanwezig
C 18-04-2020 afgelast RKDVC JO11-1 Were Di JO11-1 124316 - -
C 09-05-2020 afgelast RKDVC JO11-1 Jong Brabant JO11-1 122120 - -
C 16-05-2020 afgelast Nieuwkuijk JO11-1 RKDVC JO11-1 124761 - -
C 23-05-2020 afgelast RKDVC JO11-1 ZIGO JO11-1 124522 - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 18-04-2020 08:30 FC Engelen JO11-1 SCG'18 JO11-1
C 18-04-2020 08:45 RKDVC JO11-1 Were Di JO11-1
C 18-04-2020 08:45 ODC JO11-1 SV BLC JO11-1
C 18-04-2020 09:00 Nieuwkuijk JO11-1 ZIGO JO11-1
C 18-04-2020 09:30 DVG JO11-1G Haarsteeg JO11-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 04-04-2020 09:30 DVG JO11-1G RKDVC JO11-1 125085
C 28-03-2020 08:45 RKDVC JO11-1 Haarsteeg JO11-1 121191
C 14-03-2020 09:45 SV BLC JO11-1 RKDVC JO11-1 122994
C 07-03-2020 08:45 RKDVC JO11-1 ODC JO11-1 J. (Jord) Kemmeren 119275 3 - 1
C 15-02-2020 08:30 SVSSS JO11-1 RKDVC JO11-1 M. (Max) Donders 120931 4 - 3
C 08-02-2020 08:45 SCG'18 JO11-1 RKDVC JO11-1 Afgeschermd 124024 5 - 4
C 01-02-2020 08:45 RKDVC JO11-1 FC Engelen JO11-1 J. (Jord) Kemmeren 125690 3 - 5
C 14-12-2019 08:45 RKDVC JO11-1 B.V.V. JO11-3 J. (Jord) Kemmeren 46367
C 07-12-2019 10:00 Emplina JO11-2 RKDVC JO11-1 Afgeschermd 48691 2 - 4
C 30-11-2019 08:45 RKDVC JO11-1 Haarsteeg JO11-1 J. (Jord) Kemmeren 46124 2 - 3
C 23-11-2019 08:45 RKDVC JO11-1 SCG'18 JO11-1 NMC (Bart) Verhoeven 45714 0 - 3
C 16-11-2019 10:00 DSC JO11-1 RKDVC JO11-1 89321 4 - 3
C 09-11-2019 10:15 BMC JO11-1 RKDVC JO11-1 Y. (Yarno) Ketelaars 46934 2 - 1
C 02-11-2019 08:45 RKDVC JO11-1 Maliskamp JO11-1 J. (Jord) Kemmeren 47554 5 - 1
C 26-10-2019 11:30 SV BLC JO11-1 RKDVC JO11-1 Afgeschermd 45360 3 - 5
B 19-10-2019 08:45 RKDVC JO11-1 Emplina JO11-1 J. (Jord) Kemmeren 92785 1 - 8
C 05-10-2019 08:45 RKDVC JO11-1 Wilhelmina JO11-1 Afgeschermd 45032 3 - 3
C 28-09-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-2 RKDVC JO11-1 R.P.M.J. (Richard) Bergmans 48979 5 - 2
C 21-09-2019 08:45 RKDVC JO11-1 WSC JO11-1 J. (Jord) Kemmeren 47016 7 - 2
B 14-09-2019 08:30 NEO'25 JO11-1 RKDVC JO11-1 J.U. (Jurgen) van Woensel 11977 3 - 6
B 07-09-2019 09:00 RKDVC JO11-1 WSC JO11-1 Afgeschermd 11578 7 - 2
B 31-08-2019 10:00 RWB JO11-1 RKDVC JO11-1 L. (Luca) van Willegen 11012 6 - 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 04-04-2020 09:30 DVG JO11-1G RKDVC JO11-1 125085 0-0
C 04-04-2020 09:00 Jong Brabant JO11-1 SCG'18 JO11-1 121831 0-0
C 04-04-2020 09:00 Haarsteeg JO11-1 SV BLC JO11-1 121711 0-0
C 04-04-2020 09:00 Nieuwkuijk JO11-1 FC Engelen JO11-1 124386 0-0
C 04-04-2020 08:30 ZIGO JO11-1 SVSSS JO11-1 123796 0-0
C 04-04-2020 11:45 Were Di JO11-1 ODC JO11-1 124350 0-0
C 28-03-2020 08:30 SVSSS JO11-1 Nieuwkuijk JO11-1 121439 0-0
C 28-03-2020 08:30 FC Engelen JO11-1 ZIGO JO11-1 119861 0-0
C 28-03-2020 08:45 RKDVC JO11-1 Haarsteeg JO11-1 121191 0-0
C 28-03-2020 08:45 SCG'18 JO11-1 Were Di JO11-1 122934 0-0
C 28-03-2020 08:45 ODC JO11-1 Jong Brabant JO11-1 124589 0-0
C 28-03-2020 09:45 SV BLC JO11-1 DVG JO11-1G 120243 0-0
C 21-03-2020 10:00 SVSSS JO11-1 Jong Brabant JO11-1 120158 0-0
C 21-03-2020 09:45 SV BLC JO11-1 ZIGO JO11-1 157003 0-0
C 21-03-2020 08:45 ODC JO11-1 Haarsteeg JO11-1 121383 0-0
C 14-03-2020 08:30 SVSSS JO11-1 ODC JO11-1 123212 0-0
C 14-03-2020 09:00 Haarsteeg JO11-1 FC Engelen JO11-1 120908 0-0
C 14-03-2020 09:00 Jong Brabant JO11-1 Nieuwkuijk JO11-1 119145 0-0
C 14-03-2020 09:30 DVG JO11-1G SCG'18 JO11-1 122478 0-0
C 14-03-2020 09:45 SV BLC JO11-1 RKDVC JO11-1 122994 0-0
C 14-03-2020 11:45 Were Di JO11-1 ZIGO JO11-1 124039 0-0
C 07-03-2020 11:45 Were Di JO11-1 DVG JO11-1G 124469 6-0
C 07-03-2020 09:00 Nieuwkuijk JO11-1 SV BLC JO11-1 123211 1-3
C 07-03-2020 08:45 SCG'18 JO11-1 Haarsteeg JO11-1 121185 2-4
C 07-03-2020 08:45 RKDVC JO11-1 ODC JO11-1 119275 3-1
C 07-03-2020 08:30 ZIGO JO11-1 Jong Brabant JO11-1 122167 5-4
C 07-03-2020 08:30 FC Engelen JO11-1 SVSSS JO11-1 120349 6-5
C 15-02-2020 08:30 SVSSS JO11-1 RKDVC JO11-1 120931 4-3
C 15-02-2020 08:45 ODC JO11-1 FC Engelen JO11-1 124615 10-3
C 15-02-2020 09:00 Haarsteeg JO11-1 Nieuwkuijk JO11-1 119926 8-1
C 15-02-2020 09:00 Jong Brabant JO11-1 Were Di JO11-1 124607 2-1
C 15-02-2020 09:30 DVG JO11-1G ZIGO JO11-1 119265 1-7
C 15-02-2020 09:45 SV BLC JO11-1 SCG'18 JO11-1 124285 5-2
C 08-02-2020 08:30 FC Engelen JO11-1 SV BLC JO11-1 124476 4-3
C 08-02-2020 08:30 ZIGO JO11-1 ODC JO11-1 119940 8-4
C 08-02-2020 08:45 SCG'18 JO11-1 RKDVC JO11-1 124024 5-4
C 08-02-2020 10:00 Nieuwkuijk JO11-1 DVG JO11-1G 119597 6-1
C 08-02-2020 09:00 Jong Brabant JO11-1 Haarsteeg JO11-1 123887 6-3
C 08-02-2020 11:45 Were Di JO11-1 SVSSS JO11-1 123137 6-4
C 01-02-2020 09:45 SV BLC JO11-1 ZIGO JO11-1 123372 0-0
C 01-02-2020 09:30 DVG JO11-1G Jong Brabant JO11-1 119134 2-11
C 01-02-2020 09:00 Haarsteeg JO11-1 Were Di JO11-1 125565 3-3
C 01-02-2020 08:45 ODC JO11-1 Nieuwkuijk JO11-1 125196 2-1
C 01-02-2020 08:45 RKDVC JO11-1 FC Engelen JO11-1 125690 3-5
C 01-02-2020 08:30 SVSSS JO11-1 SCG'18 JO11-1 119489 11-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-12-2019 08:45 Wilhelmina JO11-1 Maliskamp JO11-1 47735 3-5
C 14-12-2019 10:15 BMC JO11-1 SCG'18 JO11-1 48600 0-0
C 14-12-2019 10:00 Emplina JO11-2 Haarsteeg JO11-1 45973 2-1
C 14-12-2019 10:00 DSC JO11-1 WSC JO11-1 89325 5-1
C 14-12-2019 09:45 SV BLC JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-2 47158 2-4
C 14-12-2019 08:45 RKDVC JO11-1 B.V.V. JO11-3 46367 0-0
C 07-12-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-2 DSC JO11-1 89324 3-4
C 07-12-2019 09:00 SCG'18 JO11-1 Wilhelmina JO11-1 48565 1-4
C 07-12-2019 09:00 Maliskamp JO11-1 WSC JO11-1 45518 0-0
C 07-12-2019 09:00 Haarsteeg JO11-1 BMC JO11-1 48083 3-2
C 07-12-2019 09:30 B.V.V. JO11-3 SV BLC JO11-1 47357 4-5
C 07-12-2019 10:00 Emplina JO11-2 RKDVC JO11-1 48691 2-4
C 30-11-2019 08:45 RKDVC JO11-1 Haarsteeg JO11-1 46124 2-3
C 30-11-2019 09:30 WSC JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-2 48478 2-5
C 30-11-2019 09:30 B.V.V. JO11-3 SCG'18 JO11-1 47000 1-3
C 30-11-2019 10:00 DSC JO11-1 Maliskamp JO11-1 89323 7-2
C 30-11-2019 09:00 BMC JO11-1 Emplina JO11-2 46080 4-4
C 30-11-2019 10:15 Wilhelmina JO11-1 SV BLC JO11-1 47101 6-2
C 23-11-2019 08:45 RKDVC JO11-1 SCG'18 JO11-1 45714 0-3
C 23-11-2019 09:00 Haarsteeg JO11-1 B.V.V. JO11-3 47201 2-2
C 23-11-2019 09:45 BMC JO11-1 DSC JO11-1 89322 2-1
C 23-11-2019 10:00 Emplina JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-2 48361 0-1
C 23-11-2019 10:15 Wilhelmina JO11-1 WSC JO11-1 45641 5-3
C 23-11-2019 12:15 SV BLC JO11-1 Maliskamp JO11-1 49037 3-2
C 16-11-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-2 Haarsteeg JO11-1 47980 3-1
C 16-11-2019 09:00 Maliskamp JO11-1 Emplina JO11-2 47446 3-6
C 16-11-2019 09:00 SCG'18 JO11-1 SV BLC JO11-1 46413 2-6
C 16-11-2019 09:30 WSC JO11-1 BMC JO11-1 47488 2-6
C 16-11-2019 10:00 DSC JO11-1 RKDVC JO11-1 89321 4-3
C 16-11-2019 09:30 B.V.V. JO11-3 Wilhelmina JO11-1 46789 3-5
C 09-11-2019 10:15 Wilhelmina JO11-1 Haarsteeg JO11-1 48647 6-2
C 09-11-2019 10:15 BMC JO11-1 RKDVC JO11-1 46934 2-1
C 09-11-2019 10:00 DSC JO11-1 B.V.V. JO11-3 89320 8-3
C 09-11-2019 09:45 SV BLC JO11-1 Emplina JO11-2 48740 3-3
C 09-11-2019 09:30 WSC JO11-1 SCG'18 JO11-1 46796 3-4
C 09-11-2019 09:00 Maliskamp JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-2 47389 2-3
C 02-11-2019 08:45 RKDVC JO11-1 Maliskamp JO11-1 47554 5-1
C 02-11-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-2 BMC JO11-1 47973 2-3
C 02-11-2019 09:00 SCG'18 JO11-1 DSC JO11-1 89319 4-6
C 02-11-2019 09:00 Haarsteeg JO11-1 SV BLC JO11-1 45833 5-2
C 02-11-2019 09:30 B.V.V. JO11-3 WSC JO11-1 46479 5-4
C 02-11-2019 10:00 Emplina JO11-2 Wilhelmina JO11-1 46190 1-6
C 26-10-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-2 B.V.V. JO11-3 46992 6-1
C 26-10-2019 09:00 Maliskamp JO11-1 SCG'18 JO11-1 45462 3-2
C 26-10-2019 09:30 WSC JO11-1 Haarsteeg JO11-1 45253 2-1
C 26-10-2019 10:00 DSC JO11-1 Emplina JO11-2 89318 1-1
C 26-10-2019 10:15 Wilhelmina JO11-1 BMC JO11-1 49038 3-1
C 26-10-2019 11:30 SV BLC JO11-1 RKDVC JO11-1 45360 3-5
C 05-10-2019 08:45 RKDVC JO11-1 Wilhelmina JO11-1 45032 3-3
C 05-10-2019 09:00 SCG'18 JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-2 45816 4-3
C 05-10-2019 09:30 B.V.V. JO11-3 Maliskamp JO11-1 45409 3-9
C 05-10-2019 10:00 Emplina JO11-2 WSC JO11-1 46075 1-3
C 05-10-2019 10:15 BMC JO11-1 SV BLC JO11-1 46688 3-5
C 05-10-2019 09:00 Haarsteeg JO11-1 DSC JO11-1 89317 2-5
C 28-09-2019 09:00 Maliskamp JO11-1 BMC JO11-1 45635 3-5
C 28-09-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-2 RKDVC JO11-1 48979 5-2
C 28-09-2019 09:00 SCG'18 JO11-1 Haarsteeg JO11-1 48283 1-2
C 28-09-2019 09:30 WSC JO11-1 SV BLC JO11-1 47073 2-2
C 28-09-2019 09:30 B.V.V. JO11-3 Emplina JO11-2 46621 1-12
C 28-09-2019 10:00 DSC JO11-1 Wilhelmina JO11-1 89316 0-6
C 21-09-2019 09:45 SV BLC JO11-1 DSC JO11-1 89315 3-3
C 21-09-2019 10:15 Wilhelmina JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-2 45234 5-4
C 21-09-2019 10:15 BMC JO11-1 B.V.V. JO11-3 46638 7-4
C 21-09-2019 10:00 Emplina JO11-2 SCG'18 JO11-1 46846 2-5
C 21-09-2019 09:00 Haarsteeg JO11-1 Maliskamp JO11-1 45642 1-4
C 21-09-2019 08:45 RKDVC JO11-1 WSC JO11-1 47016 7-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 19-10-2019 08:45 RKDVC JO11-1 Emplina JO11-1 92785 1-8
B 14-09-2019 10:00 RWB JO11-1 WSC JO11-1 11746 2-2
B 14-09-2019 08:30 NEO'25 JO11-1 RKDVC JO11-1 11977 3-6
B 07-09-2019 09:00 RKDVC JO11-1 WSC JO11-1 11578 7-2
B 07-09-2019 09:30 NEO'25 JO11-1 RWB JO11-1 11438 5-3
B 31-08-2019 09:30 WSC JO11-1 NEO'25 JO11-1 11135 7-4
B 31-08-2019 10:00 RWB JO11-1 RKDVC JO11-1 11012 6-3

Standen

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 ZIGO JO11-1 3 3 0 0 9 20 9 11 0
2 Jong Brabant JO11-1 4 3 0 1 9 23 11 12 0
3 FC Engelen JO11-1 4 3 0 1 9 18 21 -3 0
4 Were Di JO11-1 4 2 1 1 7 16 9 7 0
5 Haarsteeg JO11-1 4 2 1 1 7 18 12 6 0
6 SV BLC JO11-1 3 2 0 1 6 11 7 4 0
7 SVSSS JO11-1 4 2 0 2 6 24 18 6 0
8 ODC JO11-1 4 2 0 2 6 17 15 2 0
9 RKDVC JO11-1 4 1 0 3 3 13 15 -2 0
10 Nieuwkuijk JO11-1 4 1 0 3 3 9 14 -5 0
11 SCG'18 JO11-1 4 1 0 3 3 12 24 -12 0
12 DVG JO11-1G 4 0 0 4 0 4 30 -26 0

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina JO11-1 11 9 1 1 28 52 25 27 0
2 DSC JO11-1 11 7 2 2 23 44 30 14 0
3 OJC ROSMALEN JO11-2 11 7 0 4 21 39 26 13 0
4 BMC JO11-1 10 6 1 3 19 35 28 7 0
5 SCG'18 JO11-1 10 5 0 5 15 29 30 -1 0
6 SV BLC JO11-1 11 4 3 4 15 36 39 -3 0
7 RKDVC JO11-1 10 4 1 5 13 32 28 4 0
8 Haarsteeg JO11-1 11 4 1 6 13 23 31 -8 0
9 Maliskamp JO11-1 10 4 0 6 12 34 38 -4 0
10 Emplina JO11-2 11 3 3 5 12 34 32 2 0
11 WSC JO11-1 10 2 1 7 7 24 41 -17 0
12 B.V.V. JO11-3 10 1 1 8 4 27 61 -34 0

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 Emplina JO11-1 1 1 0 0 3 8 1 7 0
2 RKDVC JO11-1 1 0 0 1 0 1 8 -7 0

Training

Berichten



Club-assistent

Joost van den Vondellaan 2
5152 LE Drunen

Tel: (+31) (0) 85 002 00 58
E-mail: info@club-assistent.nl

KvK 60603062

Bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur.
Om deze website zo goed mogelijk te laten functioneren, maken wij gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Lees verder
Terug naar boven