0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

G-team - G1 - RKDVC JO11-3

Teamleden

Spelers

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Veld kk thuis kk uit Aanwezig
C 18-04-2020 afgelast RKDVC JO11-3 SV BLC JO11-3 121757 - -
C 09-05-2020 afgelast FC Engelen JO11-4 RKDVC JO11-3 122719 - -
C 16-05-2020 afgelast GDC JO11-1 RKDVC JO11-3 123744 - -
C 23-05-2020 afgelast RKDVC JO11-3 FC Engelen JO11-5 154706 - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 18-04-2020 08:45 RKDVC JO11-3 SV BLC JO11-3
C 18-04-2020 09:00 Nieuwkuijk JO11-3 SC Elshout JO11-1
C 18-04-2020 09:00 Haarsteeg JO11-3 FC Engelen JO11-4
C 18-04-2020 09:30 Sparta'30 JO11-1 OJC Rosmalen JO11-9G
C 18-04-2020 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO11-1 Boxtel JO11-2
C 18-04-2020 10:30 GDC JO11-1 FC Engelen JO11-5

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 04-04-2020 10:45 SC Elshout JO11-1 RKDVC JO11-3 123990
C 28-03-2020 08:45 RKDVC JO11-3 Boxtel JO11-2 120125
C 14-03-2020 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO11-1 RKDVC JO11-3 124113
C 07-03-2020 09:00 Nieuwkuijk JO11-3 RKDVC JO11-3 J (Jori) van Korven 123539 3 - 8
C 15-02-2020 08:45 RKDVC JO11-3 Haarsteeg JO11-3 Afgeschermd 123963 11 - 3
C 08-02-2020 08:30 OJC Rosmalen JO11-9G RKDVC JO11-3 125364 1 - 9
C 01-02-2020 08:45 RKDVC JO11-3 Sparta'30 JO11-1 Afgeschermd 121312 1 - 4
C 21-12-2019 afgelast RKDVC JO11-3 GVV JO11-1 48165
C 21-12-2019 08:45 RKDVC JO11-3 ZIGO JO11-4 92303 3 - 3
C 14-12-2019 vervallen BMC JO11-2 RKDVC JO11-3 46783
C 14-12-2019 10:00 Zwaluw VFC JO11-5 RKDVC JO11-3 92302 3 - 5
C 07-12-2019 08:45 RKDVC JO11-3 VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 R.H (Roy) Heeswijk 92301 3 - 4
C 30-11-2019 10:15 Audacia JO11-2 RKDVC JO11-3 Afgeschermd 92300 3 - 1
C 30-11-2019 vervallen Helvoirt JO11-1 RKDVC JO11-3 47592
C 23-11-2019 08:45 RKDVC JO11-3 Jong Brabant JO11-4 Afgeschermd 92299 4 - 2
C 16-11-2019 11:30 SVSOS JO11-1G RKDVC JO11-3 92298 6 - 2
C 16-11-2019 vervallen NEO'25 JO11-2 RKDVC JO11-3 46520
C 09-11-2019 08:45 RKDVC JO11-3 Sarto JO11-7 92297 7 - 2
C 02-11-2019 vervallen WSC JO11-3 RKDVC JO11-3 46437
C 02-11-2019 09:30 FC Tilburg JO11-4 RKDVC JO11-3 T.C.M. (Theo) de Beer 92296 4 - 4
C 26-10-2019 08:45 RKDVC JO11-3 SV Reeshof JO11-3 B.B (Berkay) Zengin 92295 2 - 3
C 19-10-2019 08:45 RKDVC JO11-3 Rijen JO11-8 Afgeschermd 92294 16 - 0
C 12-10-2019 11:00 Maliskamp JO11-3 RKDVC JO11-3 92292 0 - 11
C 05-10-2019 vervallen Hedel JO11-2 RKDVC JO11-3 48523
C 05-10-2019 08:45 RKDVC JO11-5 RKDVC JO11-3 J.P.A. (Jasper) van Beurden 92293 4 - 3
C 28-09-2019 09:00 Nieuwkuijk JO11-2 RKDVC JO11-3 A.A.C. (Alwin) van Buul 45327 7 - 0
C 21-09-2019 vervallen RKDVC JO11-3 Zwaluw VFC JO11-5 46695
B 14-09-2019 09:00 RKDVC JO11-3 HHC'09 JO11-1G NMC (Bart) Verhoeven 11766 2 - 11
B 07-09-2019 09:30 WSC JO11-3 RKDVC JO11-3 F.W. (Florian) Elbersen 11313 4 - 1
B 31-08-2019 09:00 RKDVC JO11-3 Nieuwkuijk JO11-2 NMC (Bart) Verhoeven 11030 0 - 7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 04-04-2020 10:45 SC Elshout JO11-1 RKDVC JO11-3 123990 0-0
C 04-04-2020 10:30 GDC JO11-1 Nieuwkuijk JO11-3 121668 0-0
C 04-04-2020 10:15 Boxtel JO11-2 FC Engelen JO11-4 119763 0-0
C 04-04-2020 09:30 Sparta'30 JO11-1 Haarsteeg JO11-3 121855 0-0
C 04-04-2020 08:30 OJC Rosmalen JO11-9G Roda Boys/Bommelerwaard JO11-1 123856 0-0
C 04-04-2020 08:30 FC Engelen JO11-5 SV BLC JO11-3 154702 0-0
C 28-03-2020 08:30 FC Engelen JO11-4 SC Elshout JO11-1 119915 0-0
C 28-03-2020 08:30 SV BLC JO11-3 GDC JO11-1 121739 0-0
C 28-03-2020 08:45 RKDVC JO11-3 Boxtel JO11-2 120125 0-0
C 28-03-2020 09:00 Haarsteeg JO11-3 OJC Rosmalen JO11-9G 120577 0-0
C 28-03-2020 09:00 Nieuwkuijk JO11-3 FC Engelen JO11-5 154701 0-0
C 28-03-2020 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO11-1 Sparta'30 JO11-1 124620 0-0
C 21-03-2020 09:00 Nieuwkuijk JO11-3 Haarsteeg JO11-3 120424 0-0
C 21-03-2020 08:30 OJC Rosmalen JO11-9G Boxtel JO11-2 124791 0-0
C 14-03-2020 08:30 FC Engelen JO11-5 Haarsteeg JO11-3 154700 0-0
C 14-03-2020 08:30 SV BLC JO11-3 Nieuwkuijk JO11-3 122841 0-0
C 14-03-2020 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO11-1 RKDVC JO11-3 124113 0-0
C 14-03-2020 10:15 Boxtel JO11-2 Sparta'30 JO11-1 122254 0-0
C 14-03-2020 10:30 GDC JO11-1 FC Engelen JO11-4 120259 0-0
C 14-03-2020 09:30 SC Elshout JO11-1 OJC Rosmalen JO11-9G 124981 0-0
C 07-03-2020 10:45 SC Elshout JO11-1 GDC JO11-1 125340 1-5
C 07-03-2020 10:00 FC Engelen JO11-4 FC Engelen JO11-5 154699 4-6
C 07-03-2020 09:30 Sparta'30 JO11-1 SV BLC JO11-3 120565 3-1
C 07-03-2020 09:00 Haarsteeg JO11-3 Roda Boys/Bommelerwaard JO11-1 121922 0-8
C 07-03-2020 09:00 Nieuwkuijk JO11-3 RKDVC JO11-3 123539 3-8
C 29-02-2020 08:30 FC Engelen JO11-5 SC Elshout JO11-1 154696 1-6
C 15-02-2020 08:30 SV BLC JO11-3 FC Engelen JO11-4 124420 4-7
C 15-02-2020 08:45 RKDVC JO11-3 Haarsteeg JO11-3 123963 11-3
C 15-02-2020 09:00 Vuren JO11-2 Sparta'30 JO11-1 122000 0-0
C 15-02-2020 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO11-1 Nieuwkuijk JO11-3 119567 2-0
C 15-02-2020 10:15 Boxtel JO11-2 SC Elshout JO11-1 124676 3-4
C 15-02-2020 10:30 GDC JO11-1 OJC Rosmalen JO11-9G 121175 4-2
C 15-02-2020 10:00 FC Engelen JO11-5 Sparta'30 JO11-1 154698 1-5
C 08-02-2020 08:30 FC Engelen JO11-4 Nieuwkuijk JO11-3 121593 4-2
C 08-02-2020 08:30 OJC Rosmalen JO11-9G RKDVC JO11-3 125364 1-9
C 08-02-2020 09:00 Haarsteeg JO11-3 SV BLC JO11-3 119720 6-2
C 08-02-2020 09:30 Sparta'30 JO11-1 GDC JO11-1 120757 2-5
C 08-02-2020 10:45 SC Elshout JO11-1 Roda Boys/Bommelerwaard JO11-1 125391 3-4
C 08-02-2020 10:15 Boxtel JO11-2 FC Engelen JO11-5 154697 6-3
C 08-02-2020 10:15 Boxtel JO11-2 Vuren JO11-2 121241 0-0
C 01-02-2020 08:30 SV BLC JO11-3 OJC Rosmalen JO11-9G 124038 6-2
C 01-02-2020 10:30 GDC JO11-1 Boxtel JO11-2 121946 8-2
C 01-02-2020 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO11-1 FC Engelen JO11-4 121398 6-4
C 01-02-2020 09:00 Vuren JO11-2 SC Elshout JO11-1 119197 0-0
C 01-02-2020 08:45 RKDVC JO11-3 Sparta'30 JO11-1 121312 1-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 21-12-2019 10:15 Audacia JO11-2 Maliskamp JO11-3 46098 9-1
C 21-12-2019 10:30 FC Tilburg JO11-4 SV Reeshof JO11-3 90000 1-5
C 21-12-2019 10:30 VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 RKDVC JO11-5 47866 0-4
C 21-12-2019 10:15 Jong Brabant JO11-4 SVSOS JO11-1G 89999 2-6
C 21-12-2019 08:45 RKDVC JO11-3 ZIGO JO11-4 92303 3-3
C 21-12-2019 10:00 Zwaluw VFC JO11-5 Sarto JO11-7 88727 0-0
C 21-12-2019 10:00 Rijen JO11-8 Uno Animo JO11-2 45151 1-5
C 14-12-2019 10:00 Zwaluw VFC JO11-5 RKDVC JO11-3 92302 3-5
C 14-12-2019 09:00 FC Tilburg JO11-4 Maliskamp JO11-3 89998 0-0
C 14-12-2019 08:45 RKDVC JO11-5 SVSOS JO11-1G 89997 3-7
C 14-12-2019 10:15 Jong Brabant JO11-4 SV Reeshof JO11-3 47646 3-4
C 14-12-2019 10:15 Audacia JO11-2 Rijen JO11-8 89996 0-0
C 14-12-2019 11:15 Sarto JO11-7 ZIGO JO11-4 90012 5-6
C 14-12-2019 10:30 VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 Uno Animo JO11-2 47261 0-0
C 07-12-2019 08:45 RKDVC JO11-3 VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 92301 3-4
C 07-12-2019 08:45 SV Reeshof JO11-3 RKDVC JO11-5 89995 3-3
C 07-12-2019 08:30 ZIGO JO11-4 Maliskamp JO11-3 90011 12-2
C 07-12-2019 11:30 SVSOS JO11-1G Audacia JO11-2 89994 4-0
C 07-12-2019 09:00 Uno Animo JO11-2 Sarto JO11-7 47658 11-0
C 07-12-2019 09:45 Rijen JO11-8 FC Tilburg JO11-4 89992 0-0
C 07-12-2019 10:15 Jong Brabant JO11-4 Zwaluw VFC JO11-5 89993 7-5
C 30-11-2019 11:00 Maliskamp JO11-3 SVSOS JO11-1G 89991 0-13
C 30-11-2019 08:45 Sarto JO11-7 SV Reeshof JO11-3 89990 2-20
C 30-11-2019 10:30 VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 Rijen JO11-8 89988 11-4
C 30-11-2019 10:15 Audacia JO11-2 RKDVC JO11-3 92300 3-1
C 30-11-2019 10:00 Zwaluw VFC JO11-5 ZIGO JO11-4 90010 2-3
C 30-11-2019 09:30 FC Tilburg JO11-4 Jong Brabant JO11-4 87577 8-4
C 30-11-2019 08:45 RKDVC JO11-5 Uno Animo JO11-2 89989 3-4
C 23-11-2019 08:30 ZIGO JO11-4 FC Tilburg JO11-4 90009 3-8
C 23-11-2019 09:00 Uno Animo JO11-2 SV Reeshof JO11-3 89986 1-1
C 23-11-2019 11:30 SVSOS JO11-1G Sarto JO11-7 89987 16-1
C 23-11-2019 11:00 Maliskamp JO11-3 VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 89985 0-10
C 23-11-2019 08:30 Rijen JO11-8 RKDVC JO11-5 45350 1-15
C 23-11-2019 10:15 Audacia JO11-2 Zwaluw VFC JO11-5 88732 2-5
C 23-11-2019 08:45 RKDVC JO11-3 Jong Brabant JO11-4 92299 4-2
C 16-11-2019 08:45 RKDVC JO11-5 Zwaluw VFC JO11-5 88728 6-4
C 16-11-2019 11:30 SVSOS JO11-1G RKDVC JO11-3 92298 6-2
C 16-11-2019 08:45 SV Reeshof JO11-3 Maliskamp JO11-3 89983 3-0
C 16-11-2019 09:00 FC Tilburg JO11-4 Audacia JO11-2 89984 8-2
C 16-11-2019 09:00 Uno Animo JO11-2 ZIGO JO11-4 90008 1-1
C 16-11-2019 10:15 Jong Brabant JO11-4 Rijen JO11-8 89982 9-0
C 16-11-2019 11:15 Sarto JO11-7 VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 48272 3-3
C 09-11-2019 08:30 ZIGO JO11-4 SV Reeshof JO11-3 90007 4-2
C 09-11-2019 10:00 Zwaluw VFC JO11-5 FC Tilburg JO11-4 89980 3-3
C 09-11-2019 10:15 Audacia JO11-2 RKDVC JO11-5 89979 5-6
C 09-11-2019 10:30 VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 Jong Brabant JO11-4 89978 3-2
C 09-11-2019 08:45 RKDVC JO11-3 Sarto JO11-7 92297 7-2
C 09-11-2019 09:45 Rijen JO11-8 SVSOS JO11-1G 89981 0-32
C 09-11-2019 11:00 Maliskamp JO11-3 Uno Animo JO11-2 45279 2-11
C 02-11-2019 08:45 RKDVC JO11-5 Maliskamp JO11-3 47845 13-0
C 02-11-2019 08:45 SV Reeshof JO11-3 Rijen JO11-8 47079 23-0
C 02-11-2019 10:00 Zwaluw VFC JO11-5 VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 89977 8-3
C 02-11-2019 09:30 FC Tilburg JO11-4 RKDVC JO11-3 92296 4-4
C 02-11-2019 10:15 Jong Brabant JO11-4 Uno Animo JO11-2 45989 1-2
C 02-11-2019 11:30 Sarto JO11-7 Audacia JO11-2 46023 3-4
C 02-11-2019 11:30 SVSOS JO11-1G ZIGO JO11-4 90006 6-1
C 26-10-2019 09:45 Rijen JO11-8 Zwaluw VFC JO11-5 89975 0-13
C 26-10-2019 08:30 Den Dungen JO11-2 WSC JO11-3 45033 0-0
C 26-10-2019 08:45 RKDVC JO11-3 B.V.V. JO11-1 45188 0-0
C 26-10-2019 09:00 Nieuwkuijk JO11-2 HHC'09 JO11-1G 48709 0-0
C 26-10-2019 09:00 Helvoirt JO11-1 Emplina JO11-4 46403 0-0
C 26-10-2019 09:00 GDC JO11-2 BMC JO11-2 47725 0-0
C 26-10-2019 10:30 GVV JO11-1 Hedel JO11-2 49055 0-0
C 26-10-2019 08:45 RKDVC JO11-3 SV Reeshof JO11-3 92295 2-3
C 26-10-2019 09:00 Uno Animo JO11-2 SVSOS JO11-1G 45856 2-7
C 26-10-2019 10:15 Audacia JO11-2 Jong Brabant JO11-4 89976 7-3
C 26-10-2019 12:00 VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 FC Tilburg JO11-4 87572 2-4
C 26-10-2019 12:00 Maliskamp JO11-3 Sarto JO11-7 46194 3-7
C 26-10-2019 08:30 ZIGO JO11-4 RKDVC JO11-5 90005 1-6
C 19-10-2019 08:45 RKDVC JO11-3 Rijen JO11-8 92294 16-0
C 19-10-2019 08:45 RKDVC JO11-3 GDC JO11-2 45863 0-0
C 19-10-2019 09:00 Nieuwkuijk JO11-2 Emplina JO11-4 47978 0-0
C 19-10-2019 09:30 B.V.V. JO11-1 Den Dungen JO11-2 48357 0-0
C 19-10-2019 10:00 NEO'25 JO11-2 WSC JO11-3 48263 0-0
C 19-10-2019 10:00 HHC'09 JO11-1G Hedel JO11-2 45261 0-0
C 19-10-2019 09:00 Uno Animo JO11-2 Zwaluw VFC JO11-5 89972 13-4
C 19-10-2019 10:00 ZIGO JO11-4 Audacia JO11-2 90004 3-7
C 19-10-2019 08:45 SV Reeshof JO11-3 VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 47899 11-0
C 19-10-2019 10:30 GVV JO11-1 Helvoirt JO11-1 48484 0-0
C 19-10-2019 11:00 Maliskamp JO11-3 Jong Brabant JO11-4 89974 0-0
C 19-10-2019 11:30 Sarto JO11-7 RKDVC JO11-5 48500 5-9
C 12-10-2019 10:30 SVSOS JO11-1G FC Tilburg JO11-4 89973 13-1
C 12-10-2019 11:00 Maliskamp JO11-3 RKDVC JO11-3 92292 0-11
C 05-10-2019 11:30 Sarto JO11-7 Rijen JO11-8 89968 9-0
C 05-10-2019 10:30 VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 Audacia JO11-2 89969 1-9
C 05-10-2019 10:15 Jong Brabant JO11-4 ZIGO JO11-4 90003 4-4
C 05-10-2019 10:00 Zwaluw VFC JO11-5 Maliskamp JO11-3 89971 15-1
C 05-10-2019 10:15 BMC JO11-2 Nieuwkuijk JO11-2 45238 0-0
C 05-10-2019 09:30 FC Tilburg JO11-4 Uno Animo JO11-2 89970 7-2
C 05-10-2019 08:45 RKDVC JO11-5 RKDVC JO11-3 92293 4-3
C 05-10-2019 08:45 SV Reeshof JO11-3 SVSOS JO11-1G 45297 3-2
C 05-10-2019 10:00 Hedel JO11-2 RKDVC JO11-3 48523 0-0
C 05-10-2019 10:00 HHC'09 JO11-1G GDC JO11-2 48220 0-0
C 05-10-2019 09:30 B.V.V. JO11-1 NEO'25 JO11-2 48501 0-0
C 05-10-2019 09:30 WSC JO11-3 Zwaluw VFC JO11-5 48114 0-0
C 05-10-2019 08:30 Emplina JO11-4 GVV JO11-1 48813 0-0
C 05-10-2019 08:30 Den Dungen JO11-2 Helvoirt JO11-1 47766 0-0
C 28-09-2019 11:00 GVV JO11-1 GDC JO11-2 48451 3-7
C 28-09-2019 10:00 Hedel JO11-2 WSC JO11-3 49109 7-1
C 28-09-2019 10:00 Zwaluw VFC JO11-5 Helvoirt JO11-1 48328 0-0
C 28-09-2019 10:00 HHC'09 JO11-1G Emplina JO11-4 46601 11-1
C 28-09-2019 09:15 NEO'25 JO11-2 Den Dungen JO11-2 48772 2-12
C 28-09-2019 09:30 B.V.V. JO11-1 BMC JO11-2 47036 8-0
C 28-09-2019 09:00 Nieuwkuijk JO11-2 RKDVC JO11-3 45327 7-0
C 28-09-2019 08:45 SV Reeshof JO11-3 Zwaluw VFC JO11-5 89967 1-1
C 28-09-2019 08:45 RKDVC JO11-5 FC Tilburg JO11-4 89966 5-3
C 28-09-2019 11:30 SVSOS JO11-1G VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 45432 6-1
C 28-09-2019 11:30 Sarto JO11-7 Jong Brabant JO11-4 45091 1-8
C 28-09-2019 09:00 Uno Animo JO11-2 Audacia JO11-2 46299 1-5
C 28-09-2019 08:30 ZIGO JO11-4 Rijen JO11-8 90002 14-2
C 21-09-2019 10:15 Jong Brabant JO11-4 RKDVC JO11-5 89965 4-4
C 21-09-2019 09:00 RKDVC JO11-3 Zwaluw VFC JO11-5 46695 0-0
C 21-09-2019 09:00 Helvoirt JO11-1 B.V.V. JO11-1 47090 4-13
C 21-09-2019 09:00 GDC JO11-2 Nieuwkuijk JO11-2 46345 2-5
C 21-09-2019 09:30 WSC JO11-3 HHC'09 JO11-1G 46411 0-16
C 21-09-2019 10:15 BMC JO11-2 NEO'25 JO11-2 47574 22-1
C 21-09-2019 09:00 FC Tilburg JO11-4 Sarto JO11-7 87569 9-4
C 21-09-2019 09:45 Rijen JO11-8 Maliskamp JO11-3 89964 4-3
C 21-09-2019 08:30 Den Dungen JO11-2 GVV JO11-1 46722 3-6
C 21-09-2019 10:00 Zwaluw VFC JO11-5 SVSOS JO11-1G 88734 1-14
C 21-09-2019 10:15 Audacia JO11-2 SV Reeshof JO11-3 45191 1-3
C 21-09-2019 10:30 VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 ZIGO JO11-4 90001 2-3
C 21-09-2019 08:30 Emplina JO11-4 Hedel JO11-2 48344 2-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 09:00 RKDVC JO11-3 HHC'09 JO11-1G 11766 2-11
B 14-09-2019 09:30 WSC JO11-3 Nieuwkuijk JO11-2 11858 0-5
B 07-09-2019 09:00 Nieuwkuijk JO11-2 HHC'09 JO11-1G 11584 3-6
B 07-09-2019 09:30 WSC JO11-3 RKDVC JO11-3 11313 4-1
B 31-08-2019 09:00 RKDVC JO11-3 Nieuwkuijk JO11-2 11030 0-7
B 31-08-2019 09:00 HHC'09 JO11-1G WSC JO11-3 11116 10-0

Standen

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 GDC JO11-1 4 4 0 0 12 22 7 15 0
2 Roda Boys/Bommelerwaard JO11-1 4 4 0 0 12 20 7 13 0
3 RKDVC JO11-3 4 3 0 1 9 29 11 18 0
4 Sparta'30 JO11-1 4 3 0 1 9 14 8 6 0
5 FC Engelen JO11-4 4 2 0 2 6 19 18 1 0
6 SC Elshout JO11-1 4 2 0 2 6 14 13 1 0
7 Boxtel JO11-2 3 1 0 2 3 11 15 -4 0
8 Haarsteeg JO11-3 3 1 0 2 3 9 21 -12 0
9 SV BLC JO11-3 4 1 0 3 3 13 18 -5 0
10 FC Engelen JO11-5 4 1 0 3 3 11 21 -10 0
11 Nieuwkuijk JO11-3 3 0 0 3 0 5 14 -9 0
12 OJC Rosmalen JO11-9G 3 0 0 3 0 5 19 -14 0

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 SVSOS JO11-1G 13 12 0 1 36 132 17 115 0
2 SV Reeshof JO11-3 13 9 3 1 30 82 20 62 0
3 RKDVC JO11-5 13 9 2 2 29 81 40 41 0
4 Audacia JO11-2 12 7 0 5 21 54 39 15 0
5 ZIGO JO11-4 13 6 3 4 21 58 50 8 0
6 Uno Animo JO11-2 11 6 2 3 20 53 32 21 0
7 FC Tilburg JO11-4 11 6 2 3 20 56 47 9 0
8 RKDVC JO11-3 12 5 2 5 17 61 34 27 0
9 Zwaluw VFC JO11-5 12 4 2 6 14 64 58 6 0
10 VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 12 4 1 7 13 40 57 -17 0
11 Jong Brabant JO11-4 12 3 2 7 11 49 48 1 0
12 Sarto JO11-7 12 2 1 9 7 42 96 -54 0
13 Rijen JO11-8 11 1 0 10 3 12 150 -138 0
14 Maliskamp JO11-3 11 0 0 11 0 12 108 -96 0

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 HHC'09 JO11-1G 3 3 0 0 9 27 5 22 0
2 Nieuwkuijk JO11-2 3 2 0 1 6 15 6 9 0
3 WSC JO11-3 3 1 0 2 3 4 16 -12 0
4 RKDVC JO11-3 3 0 0 3 0 3 22 -19 0

Training

Berichten



Club-assistent

Joost van den Vondellaan 2
5152 LE Drunen

Tel: (+31) (0) 85 002 00 58
E-mail: info@club-assistent.nl

KvK 60603062

Bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur.
Om deze website zo goed mogelijk te laten functioneren, maken wij gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Lees verder
Terug naar boven