0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

Senioren - Heren - DEMO'12 2

Teamleden

Spelers
Martin Jansen        
Peter Jansen        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Veld kk thuis kk uit Aanwezig
B 15-09-2019 11:00 DEMO'12 2 Baardwijk 3 R.J.M. (Richard) Peters 17413 - - 09:45
C 22-09-2019 11:00 Den Dungen 2 DEMO'12 2 B.J.O. (Bas) Smit 23122 - - 09:20
C 29-09-2019 11:00 DEMO'12 2 BMC 2 23152 - - 09:45
C 06-10-2019 11:00 DEMO'12 2 SBC 2 23176 - - 09:45
C 13-10-2019 11:45 RKVVO 3 DEMO'12 2 23196 - - 09:50
C 20-10-2019 11:00 DEMO'12 2 Reusel Sport/CoTrans 2 23218 - - 09:45
C 27-10-2019 12:00 Beerse Boys 2 DEMO'12 2 23224 - - 10:10
C 03-11-2019 11:00 DEMO'12 2 OJC ROSMALEN 3 23260 - - 09:45
C 10-11-2019 12:00 SV Unitas'59 2 DEMO'12 2 23925 - - 10:10
C 24-11-2019 11:00 DEMO'12 2 Brabantia 2 23962 - - 09:45
C 01-12-2019 11:45 Best Vooruit 2 DEMO'12 2 23977 - - 09:55
C 08-12-2019 11:00 DEMO'12 2 Rood Wit V 2 24004 - - 09:45
C 15-12-2019 12:00 Helvoirt 2 DEMO'12 2 24021 - - 10:30
C 26-01-2020 12:00 SV Valkenswaard 2 DEMO'12 2 24038 - - 10:00
C 02-02-2020 11:00 DEMO'12 2 Den Dungen 2 24064 - - 09:45
C 09-02-2020 12:30 OJC ROSMALEN 3 DEMO'12 2 24070 - - 10:55
C 16-02-2020 11:00 DEMO'12 2 Beerse Boys 2 24106 - - 09:45
C 08-03-2020 12:00 SBC 2 DEMO'12 2 24124 - - 10:10
C 15-03-2020 11:00 DEMO'12 2 SV Unitas'59 2 24148 - - 09:45
C 22-03-2020 12:00 BMC 2 DEMO'12 2 24157 - - 10:20
C 29-03-2020 11:00 DEMO'12 2 SV Valkenswaard 2 24190 - - 09:45
C 05-04-2020 11:00 DEMO'12 2 Helvoirt 2 24214 - - 09:45
C 19-04-2020 12:00 Rood Wit V 2 DEMO'12 2 24235 - - 10:05
C 26-04-2020 11:00 DEMO'12 2 Best Vooruit 2 24253 - - 09:45
C 10-05-2020 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 DEMO'12 2 24268 - - 10:00
C 17-05-2020 11:00 DEMO'12 2 RKVVO 3 24298 - - 09:45
C 24-05-2020 11:45 Brabantia 2 DEMO'12 2 24307 - - 09:55
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 22-09-2019 11:00 Den Dungen 2 RKDVC 2
C 22-09-2019 12:30 OJC ROSMALEN 3 Rood Wit V 2
C 22-09-2019 12:00 SV Unitas'59 2 Reusel Sport/CoTrans 2
C 22-09-2019 12:00 SV Valkenswaard 2 RKVVO 3
C 22-09-2019 12:00 SBC 2 Brabantia 2
C 22-09-2019 12:00 Beerse Boys 2 Best Vooruit 2
C 22-09-2019 12:00 BMC 2 Helvoirt 2
C 29-09-2019 12:00 Helvoirt 2 Den Dungen 2
C 29-09-2019 12:00 Rood Wit V 2 SV Valkenswaard 2
C 29-09-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 SBC 2
C 29-09-2019 11:45 Brabantia 2 Beerse Boys 2
C 29-09-2019 11:45 Best Vooruit 2 OJC ROSMALEN 3
C 29-09-2019 11:45 RKVVO 3 SV Unitas'59 2
C 29-09-2019 11:00 RKDVC 2 BMC 2
C 06-10-2019 12:30 OJC ROSMALEN 3 Reusel Sport/CoTrans 2
C 06-10-2019 12:00 Helvoirt 2 SV Unitas'59 2
C 06-10-2019 12:00 SV Valkenswaard 2 Beerse Boys 2
C 06-10-2019 12:00 BMC 2 Brabantia 2
C 06-10-2019 11:45 Best Vooruit 2 Rood Wit V 2
C 06-10-2019 11:00 Den Dungen 2 RKVVO 3
C 06-10-2019 11:00 RKDVC 2 SBC 2
C 13-10-2019 12:00 SV Valkenswaard 2 BMC 2
C 13-10-2019 12:00 SBC 2 Best Vooruit 2
C 13-10-2019 12:00 SV Unitas'59 2 OJC ROSMALEN 3
C 13-10-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Helvoirt 2
C 13-10-2019 11:45 Brabantia 2 Rood Wit V 2
C 13-10-2019 11:45 RKVVO 3 RKDVC 2
C 13-10-2019 12:00 Beerse Boys 2 Den Dungen 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
B 15-09-2019 11:00 DEMO'12 2 Baardwijk 3 R.J.M. (Richard) Peters 17413
B 08-09-2019 11:00 DEMO'12 2 TGG 2 M.J.G. (Maarten) van Teeffelen 16646 4 - 0
B 01-09-2019 12:00 Wilhelmina 2 DEMO'12 2 A.J.M. (Antoon) Fitters 16228 3 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2019 11:00 RKDVC 2 Baardwijk 3 17413 0-0
B 15-09-2019 12:00 TGG 2 Wilhelmina 2 17024 0-0
B 08-09-2019 10:00 Baardwijk 3 Wilhelmina 2 16890 2-4
B 08-09-2019 11:00 RKDVC 2 TGG 2 16646 4-0
B 01-09-2019 12:00 Wilhelmina 2 RKDVC 2 16228 3-1
B 01-09-2019 12:00 TGG 2 Baardwijk 3 15981 9-2

Standen

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Best Vooruit 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 BMC 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Brabantia 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Den Dungen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Helvoirt 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 OJC ROSMALEN 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Reusel Sport/CoTrans 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RKDVC 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RKVVO 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rood Wit V 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SBC 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 SV Unitas'59 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 SV Valkenswaard 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina 2 3 3 0 0 9 13 4 9 0
2 RKDVC 2 3 2 0 1 6 16 3 13 0
3 TGG 2 3 1 0 2 3 10 12 -2 0
4 Baardwijk 3 3 0 0 3 0 4 24 -20 0

Training

Berichten



Club-assistent

Joost van den Vondellaan 2
5152 LE Drunen

Tel: (+31) (0) 85 002 00 58
E-mail: info@club-assistent.nl

KvK 60603062

Bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur.
Om deze website zo goed mogelijk te laten functioneren, maken wij gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Lees verder
Terug naar boven