0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

Senioren - Heren - DEMO'12 2

Vormt selectie met: DEMO'12 1

Teamleden

Spelers
Martin Jansen        
Peter Jansen        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Veld kk thuis kk uit Aanwezig
C 05-04-2020 afgelast DEMO'12 2 Helvoirt 2 R.N.M. (René) Slegers 24214 - -
C 19-04-2020 afgelast Rood Wit V 2 DEMO'12 2 W.J. (Willem) van Gerwen 24235 - -
C 26-04-2020 afgelast DEMO'12 2 Best Vooruit 2 S. (Stan) den Otter 24253 - -
C 10-05-2020 afgelast Reusel Sport/CoTrans 2 DEMO'12 2 R. (Ruud) Beerends 24268 - -
C 17-05-2020 afgelast DEMO'12 2 RKVVO 3 24298 - -
C 24-05-2020 11:45 Brabantia 2 DEMO'12 2 24307 - - 09:55
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 11-04-2020 17:00 RKVVO 3 Beerse Boys 2
C 11-04-2020 14:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Den Dungen 2
C 11-04-2020 17:00 Helvoirt 2 BMC 2
C 19-04-2020 12:00 Rood Wit V 2 RKDVC 2
C 19-04-2020 12:00 SBC 2 OJC ROSMALEN 3
C 19-04-2020 12:00 BMC 2 SV Valkenswaard 2
C 19-04-2020 12:00 SV Unitas'59 2 Helvoirt 2
C 19-04-2020 11:45 Best Vooruit 2 RKVVO 3
C 19-04-2020 11:45 Brabantia 2 Den Dungen 2
C 26-04-2020 12:00 Helvoirt 2 Reusel Sport/CoTrans 2
C 26-04-2020 12:00 SV Valkenswaard 2 Rood Wit V 2
C 26-04-2020 12:00 Beerse Boys 2 BMC 2
C 26-04-2020 11:45 RKVVO 3 Brabantia 2
C 26-04-2020 11:00 RKDVC 2 Best Vooruit 2
C 26-04-2020 11:00 Den Dungen 2 SBC 2
C 26-04-2020 12:30 OJC ROSMALEN 3 SV Unitas'59 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 05-04-2020 afgelast DEMO'12 2 Helvoirt 2 R.N.M. (René) Slegers 24214
C 29-03-2020 11:00 DEMO'12 2 SV Valkenswaard 2 24190
C 22-03-2020 12:00 BMC 2 DEMO'12 2 Afgeschermd 24157
C 15-03-2020 11:00 DEMO'12 2 SV Unitas'59 2 Afgeschermd 24148
C 08-03-2020 12:00 SBC 2 DEMO'12 2 C.F.M. (Carlo) van den Elshout 24124 3 - 4
C 01-03-2020 12:30 OJC ROSMALEN 3 DEMO'12 2 Afgeschermd 24070 1 - 2
C 16-02-2020 11:00 DEMO'12 2 Beerse Boys 2 B.J.O. (Bas) Smit 24106 5 - 1
C 02-02-2020 11:00 DEMO'12 2 Den Dungen 2 M.J.G. (Maarten) van Teeffelen 24064 5 - 3
C 26-01-2020 12:00 SV Valkenswaard 2 DEMO'12 2 V. (Vince) Smits 24038 1 - 9
C 15-12-2019 12:00 Helvoirt 2 DEMO'12 2 B. (Bert) Aartsen 24021 4 - 2
C 08-12-2019 11:00 DEMO'12 2 Rood Wit V 2 Afgeschermd 24004 6 - 1
C 01-12-2019 11:45 Best Vooruit 2 DEMO'12 2 H.A.J.M. (Henri) van Keulen 23977 6 - 1
C 24-11-2019 11:00 DEMO'12 2 Brabantia 2 B.J.E.M. (Bart) van Heeswijk 23962 1 - 1
C 10-11-2019 12:00 SV Unitas'59 2 DEMO'12 2 C.M.E. (Kees) van den Hout 23925 0 - 4
C 03-11-2019 11:00 DEMO'12 2 OJC ROSMALEN 3 J.J.M. (Job) Verhagen 23260 8 - 0
C 27-10-2019 12:00 Beerse Boys 2 DEMO'12 2 J. (John) Bruininx 23224 2 - 4
C 20-10-2019 11:00 DEMO'12 2 Reusel Sport/CoTrans 2 T.A.M. (Theo) Kezer 23218 5 - 1
C 13-10-2019 11:45 RKVVO 3 DEMO'12 2 J.M.W. (Jan) Verpoorten 23196 3 - 0
C 06-10-2019 11:00 DEMO'12 2 SBC 2 G.F. (Bert) van Rooden 23176 2 - 3
C 29-09-2019 11:00 DEMO'12 2 BMC 2 H.J. (Henk) Verhoeks 23152 2 - 1
C 22-09-2019 11:00 Den Dungen 2 DEMO'12 2 B.J.O. (Bas) Smit 23122 3 - 2
B 15-09-2019 11:00 DEMO'12 2 Baardwijk 3 R.J.M. (Richard) Peters 17413 11 - 0
B 08-09-2019 11:00 DEMO'12 2 TGG 2 G.W.C.A. (Gerwin) Derks 16646 4 - 0
B 01-09-2019 12:00 Wilhelmina 2 DEMO'12 2 K. (Kevin) Melis 16228 3 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 05-04-2020 12:00 BMC 2 Rood Wit V 2 24199 0-0
C 05-04-2020 12:00 SV Unitas'59 2 SBC 2 24207 0-0
C 05-04-2020 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 RKVVO 3 24211 0-0
C 05-04-2020 12:00 SV Valkenswaard 2 Best Vooruit 2 24203 0-0
C 05-04-2020 12:00 Beerse Boys 2 Brabantia 2 24202 0-0
C 05-04-2020 11:00 RKDVC 2 Helvoirt 2 24214 0-0
C 05-04-2020 12:30 OJC ROSMALEN 3 Den Dungen 2 24196 0-0
C 29-03-2020 11:00 Den Dungen 2 Beerse Boys 2 24175 0-0
C 29-03-2020 09:30 RKVVO 3 SBC 2 24192 0-0
C 29-03-2020 12:00 Brabantia 2 SV Unitas'59 2 24178 0-0
C 29-03-2020 11:00 RKDVC 2 SV Valkenswaard 2 24190 0-0
C 29-03-2020 11:45 Best Vooruit 2 BMC 2 24181 0-0
C 29-03-2020 12:00 Helvoirt 2 OJC ROSMALEN 3 24186 0-0
C 29-03-2020 12:00 Rood Wit V 2 Reusel Sport/CoTrans 2 24184 0-0
C 22-03-2020 12:30 OJC ROSMALEN 3 Brabantia 2 24154 0-0
C 22-03-2020 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Best Vooruit 2 24172 0-0
C 22-03-2020 12:00 SV Unitas'59 2 Den Dungen 2 24165 0-0
C 22-03-2020 12:00 SV Valkenswaard 2 Helvoirt 2 24161 0-0
C 22-03-2020 12:00 BMC 2 RKDVC 2 24157 0-0
C 22-03-2020 11:00 Beerse Boys 2 RKVVO 3 24160 0-0
C 22-03-2020 12:00 SBC 2 Rood Wit V 2 24169 0-0
C 17-03-2020 20:15 RKVVO 3 Rood Wit V 2 24150 0-0
C 15-03-2020 11:00 RKDVC 2 SV Unitas'59 2 24148 0-0
C 15-03-2020 11:00 Den Dungen 2 BMC 2 24136 0-0
C 15-03-2020 11:45 Best Vooruit 2 Brabantia 2 24142 0-0
C 15-03-2020 12:00 SV Valkenswaard 2 Reusel Sport/CoTrans 2 24137 0-0
C 15-03-2020 12:00 Helvoirt 2 SBC 2 24144 0-0
C 15-03-2020 12:30 OJC ROSMALEN 3 Beerse Boys 2 24133 0-0
C 08-03-2020 11:00 Den Dungen 2 Helvoirt 2 24115 0-2
C 08-03-2020 11:45 Brabantia 2 Reusel Sport/CoTrans 2 24127 1-1
C 08-03-2020 12:00 BMC 2 OJC ROSMALEN 3 24112 6-0
C 08-03-2020 12:00 Beerse Boys 2 SV Valkenswaard 2 24118 2-3
C 08-03-2020 12:00 SV Unitas'59 2 RKVVO 3 24120 3-5
C 08-03-2020 12:00 SBC 2 RKDVC 2 24124 3-4
C 08-03-2020 12:00 Rood Wit V 2 Best Vooruit 2 24130 0-1
C 01-03-2020 12:00 Rood Wit V 2 Brabantia 2 24088 0-3
C 01-03-2020 12:00 SV Unitas'59 2 Best Vooruit 2 24081 3-0
C 01-03-2020 12:00 BMC 2 RKVVO 3 24073 1-0
C 01-03-2020 12:00 Beerse Boys 2 Helvoirt 2 24079 2-1
C 01-03-2020 11:00 Den Dungen 2 SV Valkenswaard 2 24076 3-2
C 01-03-2020 12:30 OJC ROSMALEN 3 RKDVC 2 24070 1-2
C 20-02-2020 20:15 SBC 2 Reusel Sport/CoTrans 2 24085 1-0
C 16-02-2020 11:00 RKDVC 2 Beerse Boys 2 24106 5-1
C 16-02-2020 12:00 Helvoirt 2 Rood Wit V 2 24102 3-3
C 16-02-2020 12:00 SV Valkenswaard 2 OJC ROSMALEN 3 24089 2-0
C 16-02-2020 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 SV Unitas'59 2 24097 0-1
C 16-02-2020 09:30 RKVVO 3 Den Dungen 2 24108 3-2
C 16-02-2020 11:45 Best Vooruit 2 SBC 2 24100 3-0
C 16-02-2020 11:45 Brabantia 2 BMC 2 24094 3-1
C 02-02-2020 09:30 RKVVO 3 SV Valkenswaard 2 24066 0-0
C 02-02-2020 11:00 RKDVC 2 Den Dungen 2 24064 5-3
C 02-02-2020 11:45 Best Vooruit 2 Beerse Boys 2 24055 1-1
C 02-02-2020 11:45 Brabantia 2 SBC 2 24049 3-2
C 02-02-2020 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 OJC ROSMALEN 3 24052 4-0
C 02-02-2020 12:00 Rood Wit V 2 SV Unitas'59 2 24058 1-5
C 02-02-2020 12:00 Helvoirt 2 BMC 2 24060 0-1
C 26-01-2020 11:00 Den Dungen 2 Rood Wit V 2 24034 4-4
C 26-01-2020 12:00 BMC 2 Best Vooruit 2 24031 0-0
C 26-01-2020 12:00 Beerse Boys 2 Reusel Sport/CoTrans 2 24037 1-1
C 26-01-2020 12:00 SV Valkenswaard 2 RKDVC 2 24038 1-9
C 26-01-2020 12:00 SV Unitas'59 2 Brabantia 2 24042 1-7
C 26-01-2020 12:00 SBC 2 RKVVO 3 24046 1-2
C 26-01-2020 12:30 OJC ROSMALEN 3 Helvoirt 2 24028 2-1
C 19-01-2020 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Beerse Boys 2 24229 2-3
C 15-12-2019 11:45 Brabantia 2 OJC ROSMALEN 3 24010 3-1
C 15-12-2019 11:45 Best Vooruit 2 SV Valkenswaard 2 24016 4-0
C 15-12-2019 11:00 SBC 2 SV Unitas'59 2 24007 2-2
C 15-12-2019 12:00 Rood Wit V 2 BMC 2 24019 1-1
C 15-12-2019 12:00 Helvoirt 2 RKDVC 2 24021 4-2
C 08-12-2019 12:30 OJC ROSMALEN 3 SBC 2 23986 3-1
C 08-12-2019 12:15 Helvoirt 2 RKVVO 3 24000 2-2
C 08-12-2019 12:00 Beerse Boys 2 SV Unitas'59 2 23995 4-0
C 08-12-2019 12:00 SV Valkenswaard 2 Brabantia 2 23996 0-8
C 08-12-2019 11:30 BMC 2 Reusel Sport/CoTrans 2 23989 0-5
C 08-12-2019 11:00 RKDVC 2 Rood Wit V 2 24004 6-1
C 08-12-2019 11:00 Den Dungen 2 Best Vooruit 2 23992 1-2
C 01-12-2019 11:00 Den Dungen 2 OJC ROSMALEN 3 23965 3-0
C 01-12-2019 11:45 Brabantia 2 Helvoirt 2 23974 2-2
C 01-12-2019 11:45 Best Vooruit 2 RKDVC 2 23977 6-1
C 01-12-2019 11:45 RKVVO 3 Reusel Sport/CoTrans 2 23982 3-0
C 01-12-2019 12:00 SV Unitas'59 2 BMC 2 23967 4-2
C 01-12-2019 12:00 Rood Wit V 2 Beerse Boys 2 23980 5-3
C 01-12-2019 12:00 SBC 2 SV Valkenswaard 2 23971 1-1
C 24-11-2019 11:00 RKDVC 2 Brabantia 2 23962 1-1
C 24-11-2019 12:00 BMC 2 Den Dungen 2 23947 2-4
C 24-11-2019 12:00 SV Valkenswaard 2 SV Unitas'59 2 23951 3-2
C 24-11-2019 12:00 Beerse Boys 2 SBC 2 23950 3-3
C 24-11-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Rood Wit V 2 23956 2-4
C 24-11-2019 11:45 Helvoirt 2 Best Vooruit 2 23958 2-2
C 24-11-2019 12:30 OJC ROSMALEN 3 RKVVO 3 23944 0-2
C 10-11-2019 11:45 Brabantia 2 Best Vooruit 2 23932 4-1
C 10-11-2019 11:45 RKVVO 3 BMC 2 23940 5-0
C 10-11-2019 12:00 Beerse Boys 2 OJC ROSMALEN 3 23923 3-1
C 10-11-2019 12:00 SBC 2 Den Dungen 2 23929 1-2
C 10-11-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 SV Valkenswaard 2 23935 2-0
C 10-11-2019 12:00 Rood Wit V 2 Helvoirt 2 23938 0-1
C 10-11-2019 12:00 SV Unitas'59 2 RKDVC 2 23925 0-4
C 03-11-2019 11:00 RKDVC 2 OJC ROSMALEN 3 23260 8-0
C 03-11-2019 11:00 Den Dungen 2 SV Unitas'59 2 23245 2-2
C 03-11-2019 11:45 Brabantia 2 RKVVO 3 23248 2-2
C 03-11-2019 11:45 Best Vooruit 2 Reusel Sport/CoTrans 2 23251 1-0
C 03-11-2019 12:00 BMC 2 Beerse Boys 2 23242 1-3
C 03-11-2019 12:00 Rood Wit V 2 SBC 2 23254 2-4
C 03-11-2019 11:45 Helvoirt 2 SV Valkenswaard 2 23256 9-2
C 27-10-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Brabantia 2 23236 4-0
C 27-10-2019 11:45 RKVVO 3 Best Vooruit 2 23238 4-0
C 27-10-2019 12:00 Beerse Boys 2 RKDVC 2 23224 2-4
C 27-10-2019 12:00 SBC 2 Helvoirt 2 23233 0-0
C 27-10-2019 12:00 SV Valkenswaard 2 Den Dungen 2 23225 0-4
C 27-10-2019 12:30 OJC ROSMALEN 3 BMC 2 23221 1-7
C 27-10-2019 12:00 SV Unitas'59 2 Rood Wit V 2 23229 2-2
C 20-10-2019 12:30 OJC ROSMALEN 3 SV Valkenswaard 2 23200 2-0
C 20-10-2019 11:00 Den Dungen 2 Brabantia 2 23206 0-2
C 20-10-2019 11:00 RKDVC 2 Reusel Sport/CoTrans 2 23218 5-1
C 20-10-2019 11:45 Best Vooruit 2 SV Unitas'59 2 23209 3-1
C 20-10-2019 12:00 BMC 2 SBC 2 23203 1-1
C 20-10-2019 12:00 Rood Wit V 2 RKVVO 3 23212 5-3
C 20-10-2019 12:00 Helvoirt 2 Beerse Boys 2 23214 3-1
C 13-10-2019 11:45 RKVVO 3 RKDVC 2 23196 3-0
C 13-10-2019 11:45 Brabantia 2 Rood Wit V 2 23191 1-1
C 13-10-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Helvoirt 2 23194 0-2
C 13-10-2019 12:00 SV Unitas'59 2 OJC ROSMALEN 3 23184 3-4
C 13-10-2019 12:00 SBC 2 Best Vooruit 2 23188 1-0
C 13-10-2019 12:00 SV Valkenswaard 2 BMC 2 23180 3-3
C 13-10-2019 12:00 Beerse Boys 2 Den Dungen 2 23179 4-1
C 06-10-2019 12:00 SV Valkenswaard 2 Beerse Boys 2 23165 0-5
C 06-10-2019 11:00 RKDVC 2 SBC 2 23176 2-3
C 06-10-2019 11:00 Den Dungen 2 RKVVO 3 23164 1-2
C 06-10-2019 11:45 Best Vooruit 2 Rood Wit V 2 23170 2-1
C 06-10-2019 12:00 BMC 2 Brabantia 2 23161 1-4
C 06-10-2019 12:00 Helvoirt 2 SV Unitas'59 2 23172 4-2
C 06-10-2019 12:30 OJC ROSMALEN 3 Reusel Sport/CoTrans 2 23158 2-1
C 29-09-2019 11:00 RKDVC 2 BMC 2 23152 2-1
C 29-09-2019 11:45 RKVVO 3 SV Unitas'59 2 23154 0-0
C 29-09-2019 11:45 Brabantia 2 Beerse Boys 2 23137 1-1
C 29-09-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 SBC 2 23140 3-0
C 29-09-2019 11:45 Best Vooruit 2 OJC ROSMALEN 3 23143 0-0
C 29-09-2019 12:00 Helvoirt 2 Den Dungen 2 23148 6-1
C 29-09-2019 12:00 Rood Wit V 2 SV Valkenswaard 2 23146 8-1
C 22-09-2019 11:00 Den Dungen 2 RKDVC 2 23122 3-2
C 22-09-2019 12:30 OJC ROSMALEN 3 Rood Wit V 2 23116 0-3
C 22-09-2019 11:30 SV Valkenswaard 2 RKVVO 3 23126 0-3
C 22-09-2019 12:00 SBC 2 Brabantia 2 23134 2-1
C 22-09-2019 12:00 Beerse Boys 2 Best Vooruit 2 23125 1-1
C 22-09-2019 12:00 BMC 2 Helvoirt 2 23119 1-3
C 22-09-2019 12:00 SV Unitas'59 2 Reusel Sport/CoTrans 2 23130 2-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2019 11:00 RKDVC 2 Baardwijk 3 17413 11-0
B 15-09-2019 12:00 TGG 2 Wilhelmina 2 17024 1-6
B 08-09-2019 10:00 Baardwijk 3 Wilhelmina 2 16890 2-4
B 08-09-2019 11:00 RKDVC 2 TGG 2 16646 4-0
B 01-09-2019 12:00 Wilhelmina 2 RKDVC 2 16228 3-1
B 01-09-2019 12:00 TGG 2 Baardwijk 3 15981 9-2

Standen

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKVVO 3 16 10 4 2 34 39 17 22 0
2 RKDVC 2 17 11 1 5 34 62 34 28 0
3 Brabantia 2 17 9 6 2 33 46 21 25 0
4 Helvoirt 2 16 9 5 2 32 45 22 23 0
5 Best Vooruit 2 17 8 5 4 29 27 20 7 0
6 Beerse Boys 2 17 7 5 5 26 40 33 7 0
7 Den Dungen 2 16 6 2 8 20 34 39 -5 0
8 Rood Wit V 2 17 5 5 7 20 41 42 -1 0
9 SBC 2 17 5 5 7 20 26 32 -6 0
10 SV Unitas'59 2 17 5 4 8 19 33 44 -11 0
11 Reusel Sport/CoTrans 2 17 5 2 10 17 27 26 1 0
12 OJC ROSMALEN 3 17 5 1 11 16 17 49 -32 0
13 BMC 2 16 3 4 9 13 28 39 -11 0
14 SV Valkenswaard 2 17 3 3 11 12 18 65 -47 0

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina 2 3 3 0 0 9 13 4 9 0
2 RKDVC 2 3 2 0 1 6 16 3 13 0
3 TGG 2 3 1 0 2 3 10 12 -2 0
4 Baardwijk 3 3 0 0 3 0 4 24 -20 0

Training

Berichten



Club-assistent

Joost van den Vondellaan 2
5152 LE Drunen

Tel: (+31) (0) 85 002 00 58
E-mail: info@club-assistent.nl

KvK 60603062

Bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur.
Om deze website zo goed mogelijk te laten functioneren, maken wij gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Lees verder
Terug naar boven