0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

Senioren - Heren - DEMO'12 3

Teamleden

Spelers

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Veld kk thuis kk uit Aanwezig
C 22-09-2019 10:30 DEMO'12 3 JEKA 3 T. (Tjeu) Rijsewijk 23315 - - 09:30
C 29-09-2019 12:00 DESK 3 DEMO'12 3 23353 - - 10:45
C 06-10-2019 10:30 DEMO'12 3 Roosendaal 2 23425 - - 09:30
C 13-10-2019 11:45 Madese Boys 2 DEMO'12 3 23505 - - 10:20
C 27-10-2019 10:30 DEMO'12 3 Bavel 2 23546 - - 09:30
C 03-11-2019 11:30 Gilze 2 DEMO'12 3 23617 - - 09:55
C 10-11-2019 12:00 Baardwijk 2 DEMO'12 3 23722 - - 10:50
C 17-11-2019 10:30 DEMO'12 3 DIA 2 23777 - - 09:30
C 24-11-2019 11:30 Waspik 2 DEMO'12 3 23796 - - 10:15
C 01-12-2019 10:30 DEMO'12 3 FC Tilburg 2 23865 - - 09:30
C 08-12-2019 11:30 Terheijden 2 DEMO'12 3 24371 - - 10:05
C 02-02-2020 13:00 JEKA 3 DEMO'12 3 24394 - - 11:30
C 09-02-2020 10:30 DEMO'12 3 Baardwijk 2 24506 - - 09:30
C 16-02-2020 12:00 DIA 2 DEMO'12 3 24535 - - 10:30
C 08-03-2020 10:30 DEMO'12 3 DESK 3 24627 - - 09:30
C 15-03-2020 11:30 Roosendaal 2 DEMO'12 3 24683 - - 09:40
C 29-03-2020 10:30 DEMO'12 3 Gilze 2 24726 - - 09:30
C 05-04-2020 12:00 FC Tilburg 2 DEMO'12 3 24795 - - 11:00
C 19-04-2020 10:30 DEMO'12 3 Terheijden 2 24869 - - 09:30
C 10-05-2020 10:30 DEMO'12 3 Madese Boys 2 24946 - - 09:30
C 17-05-2020 12:00 Bavel 2 DEMO'12 3 25007 - - 10:30
C 24-05-2020 10:30 DEMO'12 3 Waspik 2 25056 - - 09:30
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 22-09-2019 10:30 RKDVC 3 JEKA 3
C 22-09-2019 11:30 Terheijden 2 DESK 3
C 22-09-2019 11:30 Gilze 2 Baardwijk 2
C 22-09-2019 11:30 Waspik 2 Madese Boys 2
C 22-09-2019 12:00 FC Tilburg 2 DIA 2
C 22-09-2019 12:00 Bavel 2 Roosendaal 2
C 29-09-2019 13:00 JEKA 3 FC Tilburg 2
C 29-09-2019 12:00 DIA 2 Terheijden 2
C 29-09-2019 12:00 DESK 3 RKDVC 3
C 29-09-2019 12:00 Baardwijk 2 Waspik 2
C 29-09-2019 11:45 Madese Boys 2 Bavel 2
C 29-09-2019 11:30 Roosendaal 2 Gilze 2
C 06-10-2019 12:00 Waspik 2 Gilze 2
C 06-10-2019 12:00 DESK 3 Baardwijk 2
C 06-10-2019 12:00 DIA 2 JEKA 3
C 06-10-2019 12:00 FC Tilburg 2 Bavel 2
C 06-10-2019 11:30 Terheijden 2 Madese Boys 2
C 06-10-2019 10:30 RKDVC 3 Roosendaal 2
C 13-10-2019 11:30 Gilze 2 FC Tilburg 2
C 13-10-2019 11:30 Roosendaal 2 Terheijden 2
C 13-10-2019 11:45 Madese Boys 2 RKDVC 3
C 13-10-2019 12:00 Baardwijk 2 DIA 2
C 13-10-2019 12:00 Bavel 2 Waspik 2
C 13-10-2019 13:00 JEKA 3 DESK 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
B 10-09-2019 20:15 Nieuwkuijk 2 DEMO'12 3 E. (Ertin) Ozkan 17365 2 - 2
B 08-09-2019 10:30 DEMO'12 3 WSC 3 M. (Mohammad) Sheikhi 16895 1 - 1
B 01-09-2019 11:30 Vlijmense Boys 2 DEMO'12 3 D.R. (Dennie) Jansen 16003 4 - 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2019 11:30 Vlijmense Boys 2 WSC 3 17049 0-0
B 10-09-2019 20:15 Nieuwkuijk 2 RKDVC 3 17365 2-2
B 08-09-2019 10:30 RKDVC 3 WSC 3 16895 1-1
B 08-09-2019 12:00 Nieuwkuijk 2 Vlijmense Boys 2 16594 0-1
B 01-09-2019 11:30 Vlijmense Boys 2 RKDVC 3 16003 4-2
B 01-09-2019 11:30 WSC 3 Nieuwkuijk 2 16173 2-1

Standen

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bavel 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DESK 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DIA 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Gilze 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 JEKA 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Madese Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKDVC 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Roosendaal 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Terheijden 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 FC Tilburg 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Waspik 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC 3 3 2 1 0 7 8 3 5 0
2 Vlijmense Boys 2 3 2 0 1 6 6 7 -1 0
3 RKDVC 3 3 0 2 1 2 5 7 -2 0
4 Nieuwkuijk 2 3 0 1 2 1 3 5 -2 0

Training

Berichten



Club-assistent

Joost van den Vondellaan 2
5152 LE Drunen

Tel: (+31) (0) 85 002 00 58
E-mail: info@club-assistent.nl

KvK 60603062

Bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur.
Om deze website zo goed mogelijk te laten functioneren, maken wij gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Lees verder
Terug naar boven