0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

Senioren - Heren - DEMO'12 3

Teamleden

Spelers

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Veld kk thuis kk uit Aanwezig
C 02-02-2020 12:15 JEKA 3 DEMO'12 3 W. (Wil) Lensen 24394 - - 10:45
C 09-02-2020 10:30 DEMO'12 3 Baardwijk 2 24506 - - 09:30
C 16-02-2020 12:00 DIA 2 DEMO'12 3 24535 - - 10:30
C 08-03-2020 10:30 DEMO'12 3 DESK 3 24627 - - 09:30
C 15-03-2020 11:30 Roosendaal 2 DEMO'12 3 24683 - - 09:40
C 29-03-2020 10:30 DEMO'12 3 Gilze 2 24726 - - 09:30
C 05-04-2020 12:00 FC Tilburg 2 DEMO'12 3 24795 - - 11:00
C 19-04-2020 10:30 DEMO'12 3 Terheijden 2 24869 - - 09:30
C 10-05-2020 10:30 DEMO'12 3 Madese Boys 2 24946 - - 09:30
C 17-05-2020 12:00 Bavel 2 DEMO'12 3 25007 - - 10:30
C 24-05-2020 10:30 DEMO'12 3 Waspik 2 25056 - - 09:30
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 02-02-2020 11:30 Roosendaal 2 Bavel 2
C 02-02-2020 11:45 Madese Boys 2 Waspik 2
C 02-02-2020 12:00 DESK 3 Terheijden 2
C 02-02-2020 12:00 Baardwijk 2 Gilze 2
C 02-02-2020 12:15 JEKA 3 RKDVC 3
C 02-02-2020 12:00 DIA 2 FC Tilburg 2
C 09-02-2020 12:00 Bavel 2 DESK 3
C 09-02-2020 12:00 FC Tilburg 2 Madese Boys 2
C 09-02-2020 11:30 Terheijden 2 JEKA 3
C 09-02-2020 11:30 Gilze 2 DIA 2
C 09-02-2020 11:30 Waspik 2 Roosendaal 2
C 09-02-2020 10:30 RKDVC 3 Baardwijk 2
C 16-02-2020 11:30 Roosendaal 2 FC Tilburg 2
C 16-02-2020 11:45 Madese Boys 2 Gilze 2
C 16-02-2020 12:00 Waspik 2 Bavel 2
C 16-02-2020 12:00 DIA 2 RKDVC 3
C 16-02-2020 12:00 DESK 3 JEKA 3
C 16-02-2020 12:00 Baardwijk 2 Terheijden 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 08-12-2019 11:30 Terheijden 2 DEMO'12 3 W. (Wil) Zuykerbuyk 24371 3 - 3
C 01-12-2019 10:30 DEMO'12 3 FC Tilburg 2 P.H. (Peter) Hagelaars 23865 2 - 2
C 24-11-2019 11:30 Waspik 2 DEMO'12 3 J.P.H.M. (Pieter) Koolen 23796 1 - 0
C 17-11-2019 10:30 DEMO'12 3 DIA 2 R.J.M. (Robert) van den Hove 23777 2 - 2
C 10-11-2019 12:00 Baardwijk 2 DEMO'12 3 Afgeschermd 23722 4 - 2
C 03-11-2019 11:30 Gilze 2 DEMO'12 3 Afgeschermd 23617 5 - 1
C 27-10-2019 10:30 DEMO'12 3 Bavel 2 H (Henk) van Logten 23546 2 - 3
C 13-10-2019 11:45 Madese Boys 2 DEMO'12 3 R. (Robin) Marijnissen 23505 3 - 1
C 06-10-2019 10:30 DEMO'12 3 Roosendaal 2 A. (Abdul) Azghiri 23425 3 - 3
C 29-09-2019 12:00 DESK 3 DEMO'12 3 Afgeschermd 23353 3 - 4
C 22-09-2019 10:30 DEMO'12 3 JEKA 3 T. (Tjeu) Rijsewijk 23315 4 - 1
B 10-09-2019 20:15 Nieuwkuijk 2 DEMO'12 3 W. (William) de Gouw 17365 2 - 2
B 08-09-2019 10:30 DEMO'12 3 WSC 3 M. (Minir) Belja 16895 1 - 1
B 01-09-2019 11:30 Vlijmense Boys 2 DEMO'12 3 MHC (Marty) Parijs 16003 4 - 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 08-12-2019 12:00 Bavel 2 Baardwijk 2 24347 2-0
C 08-12-2019 12:00 FC Tilburg 2 DESK 3 24333 1-1
C 08-12-2019 11:30 Roosendaal 2 Madese Boys 2 24375 3-2
C 08-12-2019 11:30 Gilze 2 JEKA 3 24357 2-0
C 08-12-2019 11:30 Waspik 2 DIA 2 24327 5-0
C 08-12-2019 11:30 Terheijden 2 RKDVC 3 24371 3-3
C 01-12-2019 10:30 RKDVC 3 FC Tilburg 2 23865 2-2
C 01-12-2019 11:30 Terheijden 2 Waspik 2 23873 1-2
C 01-12-2019 12:00 DESK 3 Gilze 2 23903 1-1
C 01-12-2019 12:00 DIA 2 Bavel 2 23894 6-4
C 01-12-2019 12:00 Baardwijk 2 Roosendaal 2 23920 1-1
C 01-12-2019 13:00 JEKA 3 Madese Boys 2 23885 1-1
C 24-11-2019 11:30 Waspik 2 RKDVC 3 23796 1-0
C 24-11-2019 11:30 Gilze 2 Bavel 2 23815 4-2
C 24-11-2019 11:30 Roosendaal 2 JEKA 3 23833 1-3
C 24-11-2019 11:45 Madese Boys 2 Baardwijk 2 23846 3-0
C 24-11-2019 12:00 FC Tilburg 2 Terheijden 2 23802 5-2
C 24-11-2019 12:00 DIA 2 DESK 3 23828 3-5
C 17-11-2019 10:30 RKDVC 3 DIA 2 23777 2-2
C 17-11-2019 11:30 Waspik 2 DESK 3 23730 2-1
C 17-11-2019 11:30 Gilze 2 Madese Boys 2 23760 3-0
C 17-11-2019 11:30 Terheijden 2 Baardwijk 2 23785 1-2
C 17-11-2019 12:00 FC Tilburg 2 Roosendaal 2 23736 5-1
C 17-11-2019 12:00 Bavel 2 JEKA 3 23750 5-1
C 10-11-2019 11:30 Roosendaal 2 Waspik 2 23690 1-1
C 10-11-2019 11:45 Madese Boys 2 FC Tilburg 2 23703 2-2
C 10-11-2019 12:00 DIA 2 Gilze 2 23674 1-2
C 10-11-2019 12:00 DESK 3 Bavel 2 23683 4-1
C 10-11-2019 13:00 JEKA 3 Terheijden 2 23665 1-2
C 10-11-2019 12:00 Baardwijk 2 RKDVC 3 23722 4-2
C 03-11-2019 13:00 JEKA 3 Baardwijk 2 23632 1-3
C 03-11-2019 12:00 Bavel 2 Terheijden 2 23607 1-3
C 03-11-2019 12:00 FC Tilburg 2 Waspik 2 23593 2-3
C 03-11-2019 11:45 Madese Boys 2 DESK 3 23648 1-2
C 03-11-2019 11:30 Roosendaal 2 DIA 2 23635 4-0
C 03-11-2019 11:30 Gilze 2 RKDVC 3 23617 5-1
C 27-10-2019 11:30 Terheijden 2 Gilze 2 23554 4-2
C 27-10-2019 10:30 RKDVC 3 Bavel 2 23546 2-3
C 27-10-2019 12:00 Baardwijk 2 FC Tilburg 2 23590 2-1
C 27-10-2019 12:00 DESK 3 Roosendaal 2 23573 3-1
C 27-10-2019 12:00 DIA 2 Madese Boys 2 23564 1-4
C 27-10-2019 12:00 Waspik 2 JEKA 3 23532 5-2
C 13-10-2019 11:30 Gilze 2 FC Tilburg 2 23474 3-0
C 13-10-2019 11:30 Roosendaal 2 Terheijden 2 23492 3-1
C 13-10-2019 11:45 Madese Boys 2 RKDVC 3 23505 3-1
C 13-10-2019 12:00 Baardwijk 2 DIA 2 23524 1-0
C 13-10-2019 12:00 Bavel 2 Waspik 2 23464 5-0
C 13-10-2019 12:00 JEKA 3 DESK 3 23489 4-4
C 06-10-2019 10:30 RKDVC 3 Roosendaal 2 23425 3-3
C 06-10-2019 11:30 Terheijden 2 Madese Boys 2 23433 1-0
C 06-10-2019 12:00 FC Tilburg 2 Bavel 2 23406 2-0
C 06-10-2019 12:00 DIA 2 JEKA 3 23443 4-2
C 06-10-2019 12:00 DESK 3 Baardwijk 2 23452 1-1
C 06-10-2019 12:00 Waspik 2 Gilze 2 23400 4-3
C 29-09-2019 11:30 Roosendaal 2 Gilze 2 23360 2-0
C 29-09-2019 11:45 Madese Boys 2 Bavel 2 23373 0-2
C 29-09-2019 12:00 Baardwijk 2 Waspik 2 23392 2-3
C 29-09-2019 12:00 DESK 3 RKDVC 3 23353 3-4
C 29-09-2019 12:00 DIA 2 Terheijden 2 23344 1-2
C 29-09-2019 13:00 JEKA 3 FC Tilburg 2 23335 2-1
C 22-09-2019 12:00 Bavel 2 Roosendaal 2 23288 2-3
C 22-09-2019 12:00 FC Tilburg 2 DIA 2 23274 2-1
C 22-09-2019 11:30 Waspik 2 Madese Boys 2 23268 5-3
C 22-09-2019 11:30 Gilze 2 Baardwijk 2 23298 5-0
C 22-09-2019 11:30 Terheijden 2 DESK 3 23323 2-2
C 22-09-2019 10:30 RKDVC 3 JEKA 3 23315 4-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2019 11:30 Vlijmense Boys 2 WSC 3 17049 1-5
B 10-09-2019 20:15 Nieuwkuijk 2 RKDVC 3 17365 2-2
B 08-09-2019 10:30 RKDVC 3 WSC 3 16895 1-1
B 08-09-2019 12:00 Nieuwkuijk 2 Vlijmense Boys 2 16594 0-1
B 01-09-2019 11:30 Vlijmense Boys 2 RKDVC 3 16003 4-2
B 01-09-2019 11:30 WSC 3 Nieuwkuijk 2 16173 2-1

Standen

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 Waspik 2 11 9 1 1 28 31 20 11 0
2 Gilze 2 11 7 1 3 22 30 15 15 0
3 Roosendaal 2 11 5 3 3 18 23 21 2 0
4 DESK 3 11 4 5 2 17 27 21 6 0
5 Terheijden 2 11 5 2 4 17 22 22 0 0
6 Baardwijk 2 11 5 2 4 17 16 20 -4 0
7 FC Tilburg 2 11 4 3 4 15 23 19 4 0
8 Bavel 2 11 5 0 6 15 27 25 2 0
9 Madese Boys 2 11 3 2 6 11 19 21 -2 0
10 RKDVC 3 11 2 4 5 10 24 30 -6 0
11 JEKA 3 11 2 2 7 8 18 32 -14 0
12 DIA 2 11 2 1 8 7 19 33 -14 0

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC 3 3 2 1 0 7 8 3 5 0
2 Vlijmense Boys 2 3 2 0 1 6 6 7 -1 0
3 RKDVC 3 3 0 2 1 2 5 7 -2 0
4 Nieuwkuijk 2 3 0 1 2 1 3 5 -2 0

Training

Berichten



Club-assistent

Joost van den Vondellaan 2
5152 LE Drunen

Tel: (+31) (0) 85 002 00 58
E-mail: info@club-assistent.nl

KvK 60603062

Bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur.
Om deze website zo goed mogelijk te laten functioneren, maken wij gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Lees verder
Terug naar boven