0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

Senioren - Heren - DEMO'12 5

Teamleden

Spelers
 
Overige teamleden
Leroy Fer Trainer
Daryl Janmaat Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Veld kk thuis kk uit Aanwezig
B 15-09-2019 11:30 FC Engelen 2 DEMO'12 5 S.T.J. (Sven) Valk 17289 - - 10:45
C 22-09-2019 12:30 DEMO'12 5 TSV Gudok 2 23314 - - 12:00
C 29-09-2019 12:15 Sarto 3 DEMO'12 5 23354 - - 11:15
C 06-10-2019 12:30 DEMO'12 5 RWB 2 23424 - - 12:00
C 13-10-2019 11:30 WSC 3 DEMO'12 5 23503 - - 10:50
C 27-10-2019 12:30 DEMO'12 5 ZIGO 3 23545 - - 12:00
C 03-11-2019 12:00 Were Di 3 DEMO'12 5 23613 - - 11:00
C 10-11-2019 11:30 BMC 3 DEMO'12 5 23720 - - 10:35
C 17-11-2019 12:30 DEMO'12 5 HHC'09 2 23776 - - 12:00
C 24-11-2019 12:00 SV Reeshof 2 DEMO'12 5 23789 - - 11:00
C 01-12-2019 12:30 DEMO'12 5 Baardwijk 3 23864 - - 12:00
C 08-12-2019 12:00 JEKA 6 DEMO'12 5 24369 - - 11:00
C 02-02-2020 12:30 TSV Gudok 2 DEMO'12 5 24391 - - 11:30
C 09-02-2020 12:30 DEMO'12 5 BMC 3 24505 - - 12:00
C 16-02-2020 11:00 HHC'09 2 DEMO'12 5 24530 - - 10:15
C 08-03-2020 12:30 DEMO'12 5 Sarto 3 24626 - - 12:00
C 15-03-2020 11:45 RWB 2 DEMO'12 5 24688 - - 11:00
C 29-03-2020 12:30 DEMO'12 5 Were Di 3 24725 - - 12:00
C 05-04-2020 10:00 Baardwijk 3 DEMO'12 5 24802 - - 09:20
C 19-04-2020 12:30 DEMO'12 5 JEKA 6 24868 - - 12:00
C 10-05-2020 12:30 DEMO'12 5 WSC 3 24945 - - 12:00
C 17-05-2020 12:00 ZIGO 3 DEMO'12 5 25004 - - 11:05
C 24-05-2020 12:30 DEMO'12 5 SV Reeshof 2 25055 - - 12:00
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 22-09-2019 10:00 Baardwijk 3 HHC'09 2
C 22-09-2019 13:00 JEKA 6 Sarto 3
C 22-09-2019 12:00 ZIGO 3 RWB 2
C 22-09-2019 12:00 Were Di 3 BMC 3
C 22-09-2019 12:00 SV Reeshof 2 WSC 3
C 22-09-2019 12:30 RKDVC 5 TSV Gudok 2
C 29-09-2019 12:30 TSV Gudok 2 Baardwijk 3
C 29-09-2019 12:15 Sarto 3 RKDVC 5
C 29-09-2019 11:45 RWB 2 Were Di 3
C 29-09-2019 11:30 WSC 3 ZIGO 3
C 29-09-2019 11:30 BMC 3 SV Reeshof 2
C 29-09-2019 11:00 HHC'09 2 JEKA 6
C 06-10-2019 12:30 RKDVC 5 RWB 2
C 06-10-2019 12:15 Sarto 3 BMC 3
C 06-10-2019 12:00 SV Reeshof 2 Were Di 3
C 06-10-2019 12:00 JEKA 6 WSC 3
C 06-10-2019 11:00 HHC'09 2 TSV Gudok 2
C 06-10-2019 10:00 Baardwijk 3 ZIGO 3
C 13-10-2019 11:30 BMC 3 HHC'09 2
C 13-10-2019 11:30 WSC 3 RKDVC 5
C 13-10-2019 11:45 RWB 2 JEKA 6
C 13-10-2019 12:00 ZIGO 3 SV Reeshof 2
C 13-10-2019 12:00 Were Di 3 Baardwijk 3
C 13-10-2019 12:30 TSV Gudok 2 Sarto 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
B 15-09-2019 11:30 FC Engelen 2 DEMO'12 5 S.T.J. (Sven) Valk 17289
B 08-09-2019 12:30 DEMO'12 5 DESK 3 C.M.E. (Kees) van den Hout 16894 4 - 6
B 01-09-2019 11:00 OSC'45 2 DEMO'12 5 T. (Tjeu) Rijsewijk 15935
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2019 11:00 OSC'45 2 DESK 3 16976 0-0
B 15-09-2019 11:30 FC Engelen 2 RKDVC 5 17289 0-0
B 08-09-2019 12:30 RKDVC 5 DESK 3 16894 4-6
B 08-09-2019 14:00 FC Engelen 2 OSC'45 2 16513 0-0
B 01-09-2019 11:00 OSC'45 2 RKDVC 5 15935 0-0
B 01-09-2019 12:00 DESK 3 FC Engelen 2 16307 2-4

Standen

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BMC 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HHC'09 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 JEKA 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SV Reeshof 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RKDVC 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RWB 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Sarto 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 TSV Gudok 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Were Di 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 WSC 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 ZIGO 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Engelen 2 2 2 0 0 6 12 2 10 0
2 DESK 3 2 1 0 1 3 8 8 0 0
3 RKDVC 5 2 0 0 2 0 4 14 -10 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 20-08-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 27-08-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 03-09-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 10-09-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 17-09-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 24-09-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 01-10-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 08-10-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 15-10-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 22-10-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 29-10-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 05-11-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 12-11-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 19-11-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 26-11-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 03-12-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 10-12-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 17-12-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 24-12-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 31-12-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 07-01-20 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 14-01-20 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 21-01-20 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 28-01-20 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 04-02-20 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 11-02-20 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 18-02-20 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 25-02-20 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 03-03-20 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 10-03-20 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 17-03-20 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 24-03-20 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 31-03-20 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 07-04-20 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 14-04-20 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 21-04-20 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 28-04-20 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 05-05-20 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 12-05-20 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 19-05-20 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 26-05-20 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 02-06-20 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 09-06-20 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 16-06-20 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
donderdag 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 29-08-19 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 05-09-19 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 12-09-19 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 19-09-19 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 26-09-19 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 03-10-19 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 10-10-19 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 17-10-19 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 24-10-19 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 31-10-19 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 07-11-19 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 14-11-19 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 21-11-19 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 28-11-19 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 05-12-19 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 12-12-19 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 19-12-19 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 26-12-19 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 02-01-20 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 09-01-20 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 16-01-20 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 23-01-20 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 30-01-20 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 06-02-20 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 13-02-20 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 20-02-20 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 27-02-20 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 05-03-20 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 12-03-20 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 19-03-20 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 26-03-20 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 02-04-20 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 09-04-20 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 16-04-20 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 23-04-20 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 30-04-20 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 07-05-20 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 14-05-20 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 21-05-20 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 28-05-20 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 04-06-20 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
do 11-06-20 19:15 - 21:15 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door

Berichten



Club-assistent

Joost van den Vondellaan 2
5152 LE Drunen

Tel: (+31) (0) 85 002 00 58
E-mail: info@club-assistent.nl

KvK 60603062

Bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur.
Om deze website zo goed mogelijk te laten functioneren, maken wij gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Lees verder
Terug naar boven