Uitslagen

Seizoen:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 04-04-2020 09:30 DVG JO11-1G RKDVC JO11-1
C 04-04-2020 10:45 SC Elshout JO11-1 RKDVC JO11-3
C 04-04-2020 13:00 SVG G3 DEMO'12 J010-01G
C 28-03-2020 08:45 RKDVC JO11-3 Boxtel JO11-2
C 28-03-2020 10:00 SV Valkenswaard G1 DEMO'12 J010-01G
C 28-03-2020 08:45 RKDVC JO11-1 Haarsteeg JO11-1
B 21-03-2020 13:00 DEMO'12 J010-01G Rhelico G1
C 14-03-2020 09:45 SV BLC JO11-1 RKDVC JO11-1
C 14-03-2020 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO11-1 RKDVC JO11-3
C 14-03-2020 13:00 DEMO'12 J010-01G DVVC G1 J.H.F (John) Hensen
C 07-03-2020 11:30 VV Trinitas Oisterwijk G1 DEMO'12 J010-01G Afgeschermd 2 - 5
C 07-03-2020 08:45 RKDVC JO11-1 ODC JO11-1 J. (Jord) Kemmeren 3 - 1
C 07-03-2020 09:00 Nieuwkuijk JO11-3 RKDVC JO11-3 J (Jori) van Korven 3 - 8
C 15-02-2020 08:30 SVSSS JO11-1 RKDVC JO11-1 M. (Max) Donders 4 - 3
C 15-02-2020 08:45 RKDVC JO11-3 Haarsteeg JO11-3 Afgeschermd 11 - 3
C 15-02-2020 10:00 EMK G1G DEMO'12 J010-01G A. (Abdelaziz) Zaitouni 3 - 2
C 08-02-2020 08:30 OJC Rosmalen JO11-9G RKDVC JO11-3 1 - 9
C 08-02-2020 13:00 DEMO'12 J010-01G SVG G3 J.H.F (John) Hensen 8 - 3
C 08-02-2020 08:45 SCG'18 JO11-1 RKDVC JO11-1 Afgeschermd 5 - 4
C 01-02-2020 08:45 RKDVC JO11-1 FC Engelen JO11-1 J. (Jord) Kemmeren 3 - 5
C 01-02-2020 08:45 RKDVC JO11-3 Sparta'30 JO11-1 Afgeschermd 1 - 4
C 21-12-2019 08:45 RKDVC JO11-3 ZIGO JO11-4 3 - 3
C 21-12-2019 afgelast RKDVC JO11-3 GVV JO11-1
C 14-12-2019 vervallen BMC JO11-2 RKDVC JO11-3
C 14-12-2019 10:00 Zwaluw VFC JO11-5 RKDVC JO11-3 3 - 5
C 14-12-2019 08:45 RKDVC JO11-1 B.V.V. JO11-3 J. (Jord) Kemmeren
C 07-12-2019 08:45 RKDVC JO11-3 VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 R.H (Roy) Heeswijk 3 - 4
C 07-12-2019 10:00 Emplina JO11-2 RKDVC JO11-1 Afgeschermd 2 - 4
C 30-11-2019 vervallen Helvoirt JO11-1 RKDVC JO11-3
C 30-11-2019 10:15 Audacia JO11-2 RKDVC JO11-3 Afgeschermd 3 - 1
C 30-11-2019 08:45 RKDVC JO11-1 Haarsteeg JO11-1 J. (Jord) Kemmeren 2 - 3
C 23-11-2019 08:45 RKDVC JO11-1 SCG'18 JO11-1 NMC (Bart) Verhoeven 0 - 3
C 23-11-2019 13:00 SVG G3 DEMO'12 J010-01G W.J.F. (Wim) van Dongen 2 - 2
C 23-11-2019 08:45 RKDVC JO11-3 Jong Brabant JO11-4 Afgeschermd 4 - 2
C 16-11-2019 vervallen NEO'25 JO11-2 RKDVC JO11-3
C 16-11-2019 13:00 DEMO'12 J010-01G Virtus G1G J.H.F (John) Hensen 1 - 2
C 16-11-2019 10:00 DSC JO11-1 RKDVC JO11-1 4 - 3
C 16-11-2019 11:30 SVSOS JO11-1G RKDVC JO11-3 6 - 2
C 09-11-2019 09:30 Bladella G1 DEMO'12 J010-01G Afgeschermd 6 - 0
C 09-11-2019 08:45 RKDVC JO11-3 Sarto JO11-7 7 - 2
C 09-11-2019 10:15 BMC JO11-1 RKDVC JO11-1 Y. (Yarno) Ketelaars 2 - 1
C 02-11-2019 08:45 RKDVC JO11-1 Maliskamp JO11-1 J. (Jord) Kemmeren 5 - 1
C 02-11-2019 vervallen WSC JO11-3 RKDVC JO11-3
C 02-11-2019 09:30 FC Tilburg JO11-4 RKDVC JO11-3 T.C.M. (Theo) de Beer 4 - 4
C 02-11-2019 vervallen DEMO'12 J010-01G DOSKO'32 G1
C 26-10-2019 14:30 Haarsteeg G1G DEMO'12 J010-01G Afgeschermd 2 - 3
C 26-10-2019 08:45 RKDVC JO11-3 SV Reeshof JO11-3 B.B (Berkay) Zengin 2 - 3
C 26-10-2019 11:30 SV BLC JO11-1 RKDVC JO11-1 Afgeschermd 3 - 5
C 19-10-2019 08:45 RKDVC JO11-3 Rijen JO11-8 Afgeschermd 16 - 0
B 19-10-2019 08:45 RKDVC JO11-1 Emplina JO11-1 J. (Jord) Kemmeren 1 - 8
B 12-10-2019 11:15 Virtus G1G DEMO'12 J010-01G J. (Jack) Koremans 1 - 2
C 12-10-2019 11:00 Maliskamp JO11-3 RKDVC JO11-3 0 - 11
C 05-10-2019 vervallen Hedel JO11-2 RKDVC JO11-3
C 05-10-2019 08:45 RKDVC JO11-5 RKDVC JO11-3 J.P.A. (Jasper) van Beurden 4 - 3
C 05-10-2019 08:45 RKDVC JO11-1 Wilhelmina JO11-1 Afgeschermd 3 - 3
C 28-09-2019 13:00 DEMO'12 J010-01G RPC G1 J.H.F (John) Hensen 2 - 7
C 28-09-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-2 RKDVC JO11-1 R.P.M.J. (Richard) Bergmans 5 - 2
C 28-09-2019 09:00 Nieuwkuijk JO11-2 RKDVC JO11-3 A.A.C. (Alwin) van Buul 7 - 0
C 21-09-2019 11:00 Rhelico G1 DEMO'12 J010-01G G.J. (Jerry) Vroege 7 - 1
C 21-09-2019 08:45 RKDVC JO11-1 WSC JO11-1 J. (Jord) Kemmeren 7 - 2
C 21-09-2019 vervallen RKDVC JO11-3 Zwaluw VFC JO11-5
B 14-09-2019 09:00 RKDVC JO11-3 HHC'09 JO11-1G NMC (Bart) Verhoeven 2 - 11
B 14-09-2019 08:30 NEO'25 JO11-1 RKDVC JO11-1 J.U. (Jurgen) van Woensel 3 - 6
C 14-09-2019 13:00 DEMO'12 J010-01G Roosendaal G1G J.H.F (John) Hensen 9 - 3
B 11-09-2019 19:30 DEMO'12 J010-01G Sarto G2 J.H.F (John) Hensen
B 07-09-2019 09:00 RKDVC JO11-1 WSC JO11-1 Afgeschermd 7 - 2
B 07-09-2019 09:30 WSC JO11-3 RKDVC JO11-3 F.W. (Florian) Elbersen 4 - 1
B 31-08-2019 09:00 RKDVC JO11-3 Nieuwkuijk JO11-2 NMC (Bart) Verhoeven 0 - 7
B 31-08-2019 10:00 RWB JO11-1 RKDVC JO11-1 L. (Luca) van Willegen 6 - 3


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 04-04-2020 09:30 DVG JO11-1G RKDVC JO11-1
C 04-04-2020 10:45 SC Elshout JO11-1 RKDVC JO11-3
C 04-04-2020 13:00 SVG G3 DEMO'12 J010-01G
C 28-03-2020 08:45 RKDVC JO11-3 Boxtel JO11-2
C 28-03-2020 10:00 SV Valkenswaard G1 DEMO'12 J010-01G
C 28-03-2020 08:45 RKDVC JO11-1 Haarsteeg JO11-1
C 14-03-2020 09:45 SV BLC JO11-1 RKDVC JO11-1
C 14-03-2020 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO11-1 RKDVC JO11-3
C 14-03-2020 13:00 DEMO'12 J010-01G DVVC G1 J.H.F (John) Hensen
C 07-03-2020 11:30 VV Trinitas Oisterwijk G1 DEMO'12 J010-01G Afgeschermd 2 - 5
C 07-03-2020 08:45 RKDVC JO11-1 ODC JO11-1 J. (Jord) Kemmeren 3 - 1
C 07-03-2020 09:00 Nieuwkuijk JO11-3 RKDVC JO11-3 J (Jori) van Korven 3 - 8
C 15-02-2020 08:30 SVSSS JO11-1 RKDVC JO11-1 M. (Max) Donders 4 - 3
C 15-02-2020 08:45 RKDVC JO11-3 Haarsteeg JO11-3 Afgeschermd 11 - 3
C 15-02-2020 10:00 EMK G1G DEMO'12 J010-01G A. (Abdelaziz) Zaitouni 3 - 2
C 08-02-2020 08:30 OJC Rosmalen JO11-9G RKDVC JO11-3 1 - 9
C 08-02-2020 13:00 DEMO'12 J010-01G SVG G3 J.H.F (John) Hensen 8 - 3
C 08-02-2020 08:45 SCG'18 JO11-1 RKDVC JO11-1 Afgeschermd 5 - 4
C 01-02-2020 08:45 RKDVC JO11-1 FC Engelen JO11-1 J. (Jord) Kemmeren 3 - 5
C 01-02-2020 08:45 RKDVC JO11-3 Sparta'30 JO11-1 Afgeschermd 1 - 4
C 21-12-2019 08:45 RKDVC JO11-3 ZIGO JO11-4 3 - 3
C 21-12-2019 afgelast RKDVC JO11-3 GVV JO11-1
C 14-12-2019 vervallen BMC JO11-2 RKDVC JO11-3
C 14-12-2019 10:00 Zwaluw VFC JO11-5 RKDVC JO11-3 3 - 5
C 14-12-2019 08:45 RKDVC JO11-1 B.V.V. JO11-3 J. (Jord) Kemmeren
C 07-12-2019 08:45 RKDVC JO11-3 VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 R.H (Roy) Heeswijk 3 - 4
C 07-12-2019 10:00 Emplina JO11-2 RKDVC JO11-1 Afgeschermd 2 - 4
C 30-11-2019 vervallen Helvoirt JO11-1 RKDVC JO11-3
C 30-11-2019 10:15 Audacia JO11-2 RKDVC JO11-3 Afgeschermd 3 - 1
C 30-11-2019 08:45 RKDVC JO11-1 Haarsteeg JO11-1 J. (Jord) Kemmeren 2 - 3
C 23-11-2019 08:45 RKDVC JO11-1 SCG'18 JO11-1 NMC (Bart) Verhoeven 0 - 3
C 23-11-2019 13:00 SVG G3 DEMO'12 J010-01G W.J.F. (Wim) van Dongen 2 - 2
C 23-11-2019 08:45 RKDVC JO11-3 Jong Brabant JO11-4 Afgeschermd 4 - 2
C 16-11-2019 vervallen NEO'25 JO11-2 RKDVC JO11-3
C 16-11-2019 13:00 DEMO'12 J010-01G Virtus G1G J.H.F (John) Hensen 1 - 2
C 16-11-2019 10:00 DSC JO11-1 RKDVC JO11-1 4 - 3
C 16-11-2019 11:30 SVSOS JO11-1G RKDVC JO11-3 6 - 2
C 09-11-2019 09:30 Bladella G1 DEMO'12 J010-01G Afgeschermd 6 - 0
C 09-11-2019 08:45 RKDVC JO11-3 Sarto JO11-7 7 - 2
C 09-11-2019 10:15 BMC JO11-1 RKDVC JO11-1 Y. (Yarno) Ketelaars 2 - 1
C 02-11-2019 08:45 RKDVC JO11-1 Maliskamp JO11-1 J. (Jord) Kemmeren 5 - 1
C 02-11-2019 vervallen WSC JO11-3 RKDVC JO11-3
C 02-11-2019 09:30 FC Tilburg JO11-4 RKDVC JO11-3 T.C.M. (Theo) de Beer 4 - 4
C 02-11-2019 vervallen DEMO'12 J010-01G DOSKO'32 G1
C 26-10-2019 14:30 Haarsteeg G1G DEMO'12 J010-01G Afgeschermd 2 - 3
C 26-10-2019 08:45 RKDVC JO11-3 SV Reeshof JO11-3 B.B (Berkay) Zengin 2 - 3
C 26-10-2019 11:30 SV BLC JO11-1 RKDVC JO11-1 Afgeschermd 3 - 5
C 19-10-2019 08:45 RKDVC JO11-3 Rijen JO11-8 Afgeschermd 16 - 0
C 12-10-2019 11:00 Maliskamp JO11-3 RKDVC JO11-3 0 - 11
C 05-10-2019 vervallen Hedel JO11-2 RKDVC JO11-3
C 05-10-2019 08:45 RKDVC JO11-5 RKDVC JO11-3 J.P.A. (Jasper) van Beurden 4 - 3
C 05-10-2019 08:45 RKDVC JO11-1 Wilhelmina JO11-1 Afgeschermd 3 - 3
C 28-09-2019 13:00 DEMO'12 J010-01G RPC G1 J.H.F (John) Hensen 2 - 7
C 28-09-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-2 RKDVC JO11-1 R.P.M.J. (Richard) Bergmans 5 - 2
C 28-09-2019 09:00 Nieuwkuijk JO11-2 RKDVC JO11-3 A.A.C. (Alwin) van Buul 7 - 0
C 21-09-2019 11:00 Rhelico G1 DEMO'12 J010-01G G.J. (Jerry) Vroege 7 - 1
C 21-09-2019 08:45 RKDVC JO11-1 WSC JO11-1 J. (Jord) Kemmeren 7 - 2
C 21-09-2019 vervallen RKDVC JO11-3 Zwaluw VFC JO11-5
C 14-09-2019 13:00 DEMO'12 J010-01G Roosendaal G1G J.H.F (John) Hensen 9 - 3


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 21-03-2020 13:00 DEMO'12 J010-01G Rhelico G1
B 19-10-2019 08:45 RKDVC JO11-1 Emplina JO11-1 J. (Jord) Kemmeren 1 - 8
B 12-10-2019 11:15 Virtus G1G DEMO'12 J010-01G J. (Jack) Koremans 1 - 2
B 14-09-2019 09:00 RKDVC JO11-3 HHC'09 JO11-1G NMC (Bart) Verhoeven 2 - 11
B 14-09-2019 08:30 NEO'25 JO11-1 RKDVC JO11-1 J.U. (Jurgen) van Woensel 3 - 6
B 11-09-2019 19:30 DEMO'12 J010-01G Sarto G2 J.H.F (John) Hensen
B 07-09-2019 09:00 RKDVC JO11-1 WSC JO11-1 Afgeschermd 7 - 2
B 07-09-2019 09:30 WSC JO11-3 RKDVC JO11-3 F.W. (Florian) Elbersen 4 - 1
B 31-08-2019 09:00 RKDVC JO11-3 Nieuwkuijk JO11-2 NMC (Bart) Verhoeven 0 - 7
B 31-08-2019 10:00 RWB JO11-1 RKDVC JO11-1 L. (Luca) van Willegen 6 - 3



Club-assistent

Joost van den Vondellaan 2
5152 LE Drunen

Tel: (+31) (0) 85 002 00 58
E-mail: info@club-assistent.nl

KvK 60603062

Bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur.
Om deze website zo goed mogelijk te laten functioneren, maken wij gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Lees verder
Terug naar boven