Uitslagen

Seizoen:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 05-04-2020 afgelast DEMO'12 1 TGG 1 Afgeschermd
C 05-04-2020 afgelast DEMO'12 2 Helvoirt 2 R.N.M. (René) Slegers
C 05-04-2020 afgelast FC Tilburg 2 DEMO'12 3
C 05-04-2020 afgelast SVSSS 2 DEMO'12 4
C 05-04-2020 afgelast Baardwijk 3 DEMO'12 5 S.C.A. (Sander) Kraneveld
C 05-04-2020 afgelast DEMO'12 6 RKTVC 3 Afgeschermd
C 05-04-2020 afgelast Helvoirt 3 DEMO'12 7
C 05-04-2020 afgelast DEMO'12 8 SCG'18 7 R. (Richard) Venrooy
C 05-04-2020 afgelast BMC 6 DEMO'12 9 Afgeschermd
C 05-04-2020 afgelast DEMO'12 10 Baardwijk 6 H (Henk) van Logten
C 05-04-2020 afgelast SVSSS 5 DEMO'12 11
C 05-04-2020 afgelast VV Trinitas Oisterwijk 10 DEMO'12 12 Afgeschermd
C 05-04-2020 afgelast DEMO'12 13 FC Drunen 4 Afgeschermd
C 05-04-2020 afgelast DEMO'12 VR1 ST Were Di / FC Tilburg VR2 B (Bert) Fitters
C 29-03-2020 14:00 DEMO'12 1 Zwaluw VFC 1 Afgeschermd
C 29-03-2020 11:00 DEMO'12 2 SV Valkenswaard 2
C 29-03-2020 10:30 DEMO'12 3 Gilze 2
C 29-03-2020 12:30 DEMO'12 4 OJC ROSMALEN 4
C 29-03-2020 12:30 DEMO'12 5 Were Di 3 Afgeschermd
C 29-03-2020 12:00 SCG'18 5 DEMO'12 6
C 29-03-2020 10:30 DEMO'12 7 Vlijmense Boys 4 Afgeschermd
C 29-03-2020 11:00 RWB 3 DEMO'12 8
C 29-03-2020 12:30 DEMO'12 9 TGG 6 J.J.M. (Johan) Verhoeven
C 29-03-2020 10:30 RWB 5 DEMO'12 10
C 29-03-2020 vervallen DEMO'12 11 Real Lunet 3
C 29-03-2020 10:30 DEMO'12 12 Nieuwkuijk 5 Afgeschermd
C 29-03-2020 11:00 FC Engelen 4 DEMO'12 13
C 29-03-2020 12:15 ODC VR1 DEMO'12 VR1 T van Antwerpen
C 22-03-2020 14:30 VV Trinitas Oisterwijk 1 DEMO'12 1 Afgeschermd
C 22-03-2020 12:00 BMC 2 DEMO'12 2 Afgeschermd
C 22-03-2020 12:00 Nieuwkuijk 2 DEMO'12 4 C. (Cees) Bakker
C 22-03-2020 12:30 DEMO'12 5 Sarto 3 Afgeschermd
C 22-03-2020 12:00 LSV 2 DEMO'12 6 Afgeschermd
C 22-03-2020 10:30 DEMO'12 7 Zwaluw VFC 6 D. (Davey) Allart
C 22-03-2020 12:30 Baardwijk 5 DEMO'12 8
C 22-03-2020 10:30 FC Drunen 5 DEMO'12 10
C 22-03-2020 10:30 DEMO'12 11 ZIGO 7 H (Henk) van Logten
C 22-03-2020 10:30 DEMO'12 12 ODC 5 Afgeschermd
C 22-03-2020 14:00 Baronie VR3 DEMO'12 VR1 B (Bert) Fitters
C 15-03-2020 14:00 DEMO'12 1 DSC 1 Afgeschermd
C 15-03-2020 11:00 DEMO'12 2 SV Unitas'59 2 Afgeschermd
C 15-03-2020 10:30 Roosendaal 2 DEMO'12 3 C.P. (Chris) Nieuwland
C 15-03-2020 12:00 Jong Brabant 2 DEMO'12 4 C.M.E. (Kees) van den Hout
C 15-03-2020 11:45 RWB 2 DEMO'12 5 J. (John) van der Sanden
C 15-03-2020 12:30 DEMO'12 6 TGG 3 H (Henk) van Logten
C 15-03-2020 12:00 SCG'18 8 DEMO'12 7 F.M. (Frenk) van Breugel
C 15-03-2020 12:30 DEMO'12 8 Boxtel 2 Afgeschermd
C 15-03-2020 10:00 Den Dungen 6 DEMO'12 9 Afgeschermd
C 15-03-2020 10:00 DEMO'12 10 SC Elshout 3 D (Dirk) Veltman
C 15-03-2020 10:30 FC Drunen 2 DEMO'12 11 J. (Jan) Berger
C 15-03-2020 10:00 VCB 3 DEMO'12 12 Afgeschermd
C 15-03-2020 12:30 DEMO'12 13 SC Elshout 4 Afgeschermd
C 15-03-2020 12:30 DEMO'12 VR1 Hilvaria VR1 B (Bert) Fitters
C 08-03-2020 14:30 Baardwijk 1 DEMO'12 1 J.J.F. (Jac) Burgel 0 - 3
C 08-03-2020 12:00 SBC 2 DEMO'12 2 C.F.M. (Carlo) van den Elshout 3 - 4
C 08-03-2020 10:30 DEMO'12 3 DESK 3 W.A. (Willie) van der Horst 2 - 2
C 08-03-2020 12:30 DEMO'12 4 Emplina 2 T. (Tomo) Apostolovski 2 - 3
C 08-03-2020 12:00 SV BLC 2 DEMO'12 6 Afgeschermd 4 - 1
C 08-03-2020 10:30 DEMO'12 7 Boxtel 3 L (Luc) Vermeegen 1 - 1
C 08-03-2020 12:30 OJC ROSMALEN 9 DEMO'12 8 C.J.M. (Cor) van Dartel 2 - 4
C 08-03-2020 12:30 DEMO'12 9 OSC'45 4 Afgeschermd 8 - 6
C 08-03-2020 11:00 WSC 7 DEMO'12 10 R. (Rob) Bullock 1 - 1
C 08-03-2020 10:30 DEMO'12 11 VCB 4 P.H. (Peter) Hagelaars 2 - 1
C 08-03-2020 10:30 DEMO'12 12 Nemelaer 8 Afgeschermd 1 - 1
C 08-03-2020 12:00 Haarsteeg 6 DEMO'12 13 H.C.F. (Hugo) Galesloot 3 - 2
C 08-03-2020 10:00 OVV'67 VR2 DEMO'12 VR1 B (Bert) Fitters 2 - 4
C 01-03-2020 14:30 ODC 1 DEMO'12 1 E.A.J. (Jordin) Brands 1 - 3
C 01-03-2020 12:30 OJC ROSMALEN 3 DEMO'12 2 Afgeschermd 1 - 2
C 01-03-2020 10:30 DEMO'12 3 Baardwijk 2 M. (Mohammad) Sheikhi 0 - 1
C 01-03-2020 12:30 DEMO'12 4 DSC 2 B. (Bekir) Ozel 1 - 2
C 01-03-2020 12:30 DEMO'12 5 BMC 3 Afgeschermd 5 - 2
C 01-03-2020 12:00 Jong Brabant 7 DEMO'12 7 C. (Cor) van de Laar 4 - 0
C 01-03-2020 10:00 SCG'18 7 DEMO'12 8 R. (Richard) Venrooy 2 - 1
C 01-03-2020 12:30 DEMO'12 9 FC Engelen 3 J.J.M. (Johan) Verhoeven 2 - 4
C 01-03-2020 11:30 Essche Boys 3 DEMO'12 11 C.G.M. (Coen) van Roosmalen 2 - 3
C 16-02-2020 14:00 DEMO'12 1 Vlijmense Boys 1 T. (Teun) van Pelt 2 - 2
C 16-02-2020 11:00 DEMO'12 2 Beerse Boys 2 B.J.O. (Bas) Smit 5 - 1
C 16-02-2020 12:00 DIA 2 DEMO'12 3 C.J. (Corné) van den Broek 0 - 1
C 16-02-2020 11:00 FC Engelen 2 DEMO'12 4 Afgeschermd 5 - 3
C 16-02-2020 11:00 HHC'09 2 DEMO'12 5 Afgeschermd 0 - 3
C 16-02-2020 12:30 DEMO'12 6 Haarsteeg 4 Afgeschermd 0 - 5
C 16-02-2020 10:00 OJC ROSMALEN 6 DEMO'12 7 R. (Rien) van den Broek 1 - 1
C 16-02-2020 12:30 DEMO'12 8 Maliskamp 4 L (Luc) Vermeegen 10 - 0
C 16-02-2020 12:30 OJC ROSMALEN 12 DEMO'12 9 L.M.H.M. (Luc) Vissers 2 - 0
C 16-02-2020 10:00 DEMO'12 10 Wilhelmina 7 H (Henk) van Logten
C 16-02-2020 10:00 Vlijmense Boys 5 DEMO'12 12 Afgeschermd
C 16-02-2020 12:30 DEMO'12 13 HHC'09 3 Afgeschermd 2 - 1
C 02-02-2020 11:00 DEMO'12 2 Den Dungen 2 M.J.G. (Maarten) van Teeffelen 5 - 3
C 02-02-2020 12:15 JEKA 3 DEMO'12 3 M.F. (Faissal) el Karimi 2 - 0
C 02-02-2020 11:30 TSV Gudok 2 DEMO'12 5 Afgeschermd 4 - 0
C 02-02-2020 10:00 RKKSV 6 DEMO'12 9 N.D. (Nick) de Jager 3 - 1
C 02-02-2020 10:00 DEMO'12 10 Sarto 12 J.J.M. (Johan) Verhoeven 1 - 1
C 02-02-2020 14:00 Helvoirt 7 DEMO'12 12 Afgeschermd 5 - 1
C 02-02-2020 12:30 DEMO'12 13 CHC 5 H (Henk) van Logten 2 - 4
C 02-02-2020 12:30 DEMO'12 VR1 Beerse Boys VR2 B (Bert) Fitters 8 - 0
C 26-01-2020 14:30 Zwaluw VFC 1 DEMO'12 1 L. (Luuk) Hendrix 2 - 3
C 26-01-2020 12:00 SV Valkenswaard 2 DEMO'12 2 V. (Vince) Smits 1 - 9
C 26-01-2020 13:00 JEKA 6 DEMO'12 5 Afgeschermd 1 - 4
C 26-01-2020 12:00 TGG 3 DEMO'12 6 H. (Hasan) Cakir 5 - 4
C 26-01-2020 12:30 DEMO'12 8 OJC ROSMALEN 9 H (Henk) van Logten 9 - 0
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 05-04-2020 afgelast DEMO'12 1 TGG 1 Afgeschermd
C 05-04-2020 afgelast DEMO'12 2 Helvoirt 2 R.N.M. (René) Slegers
C 05-04-2020 afgelast FC Tilburg 2 DEMO'12 3
C 05-04-2020 afgelast SVSSS 2 DEMO'12 4
C 05-04-2020 afgelast Baardwijk 3 DEMO'12 5 S.C.A. (Sander) Kraneveld
C 05-04-2020 afgelast DEMO'12 6 RKTVC 3 Afgeschermd
C 05-04-2020 afgelast Helvoirt 3 DEMO'12 7
C 05-04-2020 afgelast DEMO'12 8 SCG'18 7 R. (Richard) Venrooy
C 05-04-2020 afgelast BMC 6 DEMO'12 9 Afgeschermd
C 05-04-2020 afgelast DEMO'12 10 Baardwijk 6 H (Henk) van Logten
C 05-04-2020 afgelast SVSSS 5 DEMO'12 11
C 05-04-2020 afgelast VV Trinitas Oisterwijk 10 DEMO'12 12 Afgeschermd
C 05-04-2020 afgelast DEMO'12 13 FC Drunen 4 Afgeschermd
C 05-04-2020 afgelast DEMO'12 VR1 ST Were Di / FC Tilburg VR2 B (Bert) Fitters
C 29-03-2020 14:00 DEMO'12 1 Zwaluw VFC 1 Afgeschermd
C 29-03-2020 11:00 DEMO'12 2 SV Valkenswaard 2
C 29-03-2020 10:30 DEMO'12 3 Gilze 2
C 29-03-2020 12:30 DEMO'12 4 OJC ROSMALEN 4
C 29-03-2020 12:30 DEMO'12 5 Were Di 3 Afgeschermd
C 29-03-2020 12:00 SCG'18 5 DEMO'12 6
C 29-03-2020 10:30 DEMO'12 7 Vlijmense Boys 4 Afgeschermd
C 29-03-2020 11:00 RWB 3 DEMO'12 8
C 29-03-2020 12:30 DEMO'12 9 TGG 6 J.J.M. (Johan) Verhoeven
C 29-03-2020 10:30 RWB 5 DEMO'12 10
C 29-03-2020 vervallen DEMO'12 11 Real Lunet 3
C 29-03-2020 10:30 DEMO'12 12 Nieuwkuijk 5 Afgeschermd
C 29-03-2020 11:00 FC Engelen 4 DEMO'12 13
C 29-03-2020 12:15 ODC VR1 DEMO'12 VR1 T van Antwerpen
C 22-03-2020 14:30 VV Trinitas Oisterwijk 1 DEMO'12 1 Afgeschermd
C 22-03-2020 12:00 BMC 2 DEMO'12 2 Afgeschermd
C 22-03-2020 12:00 Nieuwkuijk 2 DEMO'12 4 C. (Cees) Bakker
C 22-03-2020 12:30 DEMO'12 5 Sarto 3 Afgeschermd
C 22-03-2020 12:00 LSV 2 DEMO'12 6 Afgeschermd
C 22-03-2020 10:30 DEMO'12 7 Zwaluw VFC 6 D. (Davey) Allart
C 22-03-2020 12:30 Baardwijk 5 DEMO'12 8
C 22-03-2020 10:30 FC Drunen 5 DEMO'12 10
C 22-03-2020 10:30 DEMO'12 11 ZIGO 7 H (Henk) van Logten
C 22-03-2020 10:30 DEMO'12 12 ODC 5 Afgeschermd
C 22-03-2020 14:00 Baronie VR3 DEMO'12 VR1 B (Bert) Fitters
C 15-03-2020 14:00 DEMO'12 1 DSC 1 Afgeschermd
C 15-03-2020 11:00 DEMO'12 2 SV Unitas'59 2 Afgeschermd
C 15-03-2020 10:30 Roosendaal 2 DEMO'12 3 C.P. (Chris) Nieuwland
C 15-03-2020 12:00 Jong Brabant 2 DEMO'12 4 C.M.E. (Kees) van den Hout
C 15-03-2020 11:45 RWB 2 DEMO'12 5 J. (John) van der Sanden
C 15-03-2020 12:30 DEMO'12 6 TGG 3 H (Henk) van Logten
C 15-03-2020 12:00 SCG'18 8 DEMO'12 7 F.M. (Frenk) van Breugel
C 15-03-2020 12:30 DEMO'12 8 Boxtel 2 Afgeschermd
C 15-03-2020 10:00 Den Dungen 6 DEMO'12 9 Afgeschermd
C 15-03-2020 10:00 DEMO'12 10 SC Elshout 3 D (Dirk) Veltman
C 15-03-2020 10:30 FC Drunen 2 DEMO'12 11 J. (Jan) Berger
C 15-03-2020 10:00 VCB 3 DEMO'12 12 Afgeschermd
C 15-03-2020 12:30 DEMO'12 13 SC Elshout 4 Afgeschermd
C 15-03-2020 12:30 DEMO'12 VR1 Hilvaria VR1 B (Bert) Fitters
C 08-03-2020 14:30 Baardwijk 1 DEMO'12 1 J.J.F. (Jac) Burgel 0 - 3
C 08-03-2020 12:00 SBC 2 DEMO'12 2 C.F.M. (Carlo) van den Elshout 3 - 4
C 08-03-2020 10:30 DEMO'12 3 DESK 3 W.A. (Willie) van der Horst 2 - 2
C 08-03-2020 12:30 DEMO'12 4 Emplina 2 T. (Tomo) Apostolovski 2 - 3
C 08-03-2020 12:00 SV BLC 2 DEMO'12 6 Afgeschermd 4 - 1
C 08-03-2020 10:30 DEMO'12 7 Boxtel 3 L (Luc) Vermeegen 1 - 1
C 08-03-2020 12:30 OJC ROSMALEN 9 DEMO'12 8 C.J.M. (Cor) van Dartel 2 - 4
C 08-03-2020 12:30 DEMO'12 9 OSC'45 4 Afgeschermd 8 - 6
C 08-03-2020 11:00 WSC 7 DEMO'12 10 R. (Rob) Bullock 1 - 1
C 08-03-2020 10:30 DEMO'12 11 VCB 4 P.H. (Peter) Hagelaars 2 - 1
C 08-03-2020 10:30 DEMO'12 12 Nemelaer 8 Afgeschermd 1 - 1
C 08-03-2020 12:00 Haarsteeg 6 DEMO'12 13 H.C.F. (Hugo) Galesloot 3 - 2
C 08-03-2020 10:00 OVV'67 VR2 DEMO'12 VR1 B (Bert) Fitters 2 - 4
C 01-03-2020 14:30 ODC 1 DEMO'12 1 E.A.J. (Jordin) Brands 1 - 3
C 01-03-2020 12:30 OJC ROSMALEN 3 DEMO'12 2 Afgeschermd 1 - 2
C 01-03-2020 10:30 DEMO'12 3 Baardwijk 2 M. (Mohammad) Sheikhi 0 - 1
C 01-03-2020 12:30 DEMO'12 4 DSC 2 B. (Bekir) Ozel 1 - 2
C 01-03-2020 12:30 DEMO'12 5 BMC 3 Afgeschermd 5 - 2
C 01-03-2020 12:00 Jong Brabant 7 DEMO'12 7 C. (Cor) van de Laar 4 - 0
C 01-03-2020 10:00 SCG'18 7 DEMO'12 8 R. (Richard) Venrooy 2 - 1
C 01-03-2020 12:30 DEMO'12 9 FC Engelen 3 J.J.M. (Johan) Verhoeven 2 - 4
C 01-03-2020 11:30 Essche Boys 3 DEMO'12 11 C.G.M. (Coen) van Roosmalen 2 - 3
C 16-02-2020 14:00 DEMO'12 1 Vlijmense Boys 1 T. (Teun) van Pelt 2 - 2
C 16-02-2020 11:00 DEMO'12 2 Beerse Boys 2 B.J.O. (Bas) Smit 5 - 1
C 16-02-2020 12:00 DIA 2 DEMO'12 3 C.J. (Corné) van den Broek 0 - 1
C 16-02-2020 11:00 FC Engelen 2 DEMO'12 4 Afgeschermd 5 - 3
C 16-02-2020 11:00 HHC'09 2 DEMO'12 5 Afgeschermd 0 - 3
C 16-02-2020 12:30 DEMO'12 6 Haarsteeg 4 Afgeschermd 0 - 5
C 16-02-2020 10:00 OJC ROSMALEN 6 DEMO'12 7 R. (Rien) van den Broek 1 - 1
C 16-02-2020 12:30 DEMO'12 8 Maliskamp 4 L (Luc) Vermeegen 10 - 0
C 16-02-2020 12:30 OJC ROSMALEN 12 DEMO'12 9 L.M.H.M. (Luc) Vissers 2 - 0
C 16-02-2020 10:00 DEMO'12 10 Wilhelmina 7 H (Henk) van Logten
C 16-02-2020 10:00 Vlijmense Boys 5 DEMO'12 12 Afgeschermd
C 16-02-2020 12:30 DEMO'12 13 HHC'09 3 Afgeschermd 2 - 1
C 02-02-2020 11:00 DEMO'12 2 Den Dungen 2 M.J.G. (Maarten) van Teeffelen 5 - 3
C 02-02-2020 12:15 JEKA 3 DEMO'12 3 M.F. (Faissal) el Karimi 2 - 0
C 02-02-2020 11:30 TSV Gudok 2 DEMO'12 5 Afgeschermd 4 - 0
C 02-02-2020 10:00 RKKSV 6 DEMO'12 9 N.D. (Nick) de Jager 3 - 1
C 02-02-2020 10:00 DEMO'12 10 Sarto 12 J.J.M. (Johan) Verhoeven 1 - 1
C 02-02-2020 14:00 Helvoirt 7 DEMO'12 12 Afgeschermd 5 - 1
C 02-02-2020 12:30 DEMO'12 13 CHC 5 H (Henk) van Logten 2 - 4
C 02-02-2020 12:30 DEMO'12 VR1 Beerse Boys VR2 B (Bert) Fitters 8 - 0
C 26-01-2020 14:30 Zwaluw VFC 1 DEMO'12 1 L. (Luuk) Hendrix 2 - 3
C 26-01-2020 12:00 SV Valkenswaard 2 DEMO'12 2 V. (Vince) Smits 1 - 9
C 26-01-2020 13:00 JEKA 6 DEMO'12 5 Afgeschermd 1 - 4
C 26-01-2020 12:00 TGG 3 DEMO'12 6 H. (Hasan) Cakir 5 - 4
C 26-01-2020 12:30 DEMO'12 8 OJC ROSMALEN 9 H (Henk) van Logten 9 - 0
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 19-01-2020 10:30 Emplina 4 DEMO'12 8 Afgeschermd 0 - 2
B 15-12-2019 12:30 DEMO'12 4 Beerse Boys 3 T. (Tjeu) Rijsewijk 1 - 3
B 15-12-2019 11:00 Wilhelmina Boys 3 DEMO'12 6 J.A.F. (Jan) van Hoogstraten 6 - 4
B 15-12-2019 12:30 DEMO'12 8 Wilhelmina Boys 6 P.H. (Peter) Hagelaars 9 - 4
B 20-10-2019 11:30 WSC 3 DEMO'12 4 B.J.E.M. (Bart) van Heeswijk 2 - 4
B 20-10-2019 12:30 DEMO'12 6 Jan van Arckel 2 Afgeschermd 2 - 1
B 20-10-2019 12:30 DEMO'12 8 Baardwijk 4 L (Luc) Vermeegen 3 - 1
B 20-10-2019 10:30 FC Drunen 5 DEMO'12 11 Afgeschermd 1 - 1 (4 - 3)
B 20-10-2019 10:30 Emplina VR1 DEMO'12 VR1 B (Bert) Fitters 7 - 1
B 26-09-2019 20:00 Haarsteeg VR1 DEMO'12 VR1 K.C.H. (Kevin) Treuren 2 - 1
B 15-09-2019 14:30 Jong Brabant 1 DEMO'12 1 L.P. (Lennart) Roks 2 - 1
B 15-09-2019 11:00 DEMO'12 2 Baardwijk 3 R.J.M. (Richard) Peters 11 - 0
B 15-09-2019 11:30 FC Engelen 2 DEMO'12 5 J. (Jaouad) Majiti 8 - 0
B 15-09-2019 12:30 DEMO'12 6 SVSSS 3 L (Luc) Vermeegen 7 - 0
B 15-09-2019 10:00 Helvoirt 4 DEMO'12 8 C. (Kees) van Hooft 0 - 1
B 15-09-2019 12:30 DEMO'12 9 FC Drunen 3 Afgeschermd 1 - 5
B 15-09-2019 10:00 Uno Animo 6 DEMO'12 10 Afgeschermd 1 - 0
B 15-09-2019 11:00 SC Elshout 3 DEMO'12 11 T.P.A.M. (Tim) Mulders 2 - 1
B 15-09-2019 12:30 DEMO'12 12 FC Drunen 2 Afgeschermd 4 - 2
B 15-09-2019 10:30 DEMO'12 13 FC Drunen 5 Afgeschermd 0 - 2
B 15-09-2019 12:45 DEMO'12 VR1 MEC'07 VR1 P.H. (Peter) Hagelaars 2 - 0
B 12-09-2019 20:00 WSC 2 DEMO'12 4 Afgeschermd 1 - 4
B 12-09-2019 20:15 DEMO'12 12 WSC 8 Afgeschermd 5 - 2
B 12-09-2019 20:00 Haarsteeg VR1 DEMO'12 VR1 B (Bert) Fitters 2 - 1
B 10-09-2019 20:15 Nieuwkuijk 2 DEMO'12 3 W. (William) de Gouw 2 - 2
B 08-09-2019 11:00 DEMO'12 2 TGG 2 G.W.C.A. (Gerwin) Derks 4 - 0
B 08-09-2019 10:30 DEMO'12 3 WSC 3 M. (Minir) Belja 1 - 1
B 08-09-2019 12:00 Baardwijk 2 DEMO'12 4 M. (Michael) de Fijter 3 - 2
B 08-09-2019 12:30 DEMO'12 5 DESK 3 Afgeschermd 4 - 6
B 08-09-2019 11:00 SC Elshout 2 DEMO'12 6 M.P.H. (Mike) Verschure 3 - 3
B 08-09-2019 11:00 DEMO'12 8 OJC ROSMALEN 8 W.M.P.J. (Wouter) Pijnenburg 14 - 0
B 08-09-2019 12:30 DEMO'12 9 WSC 7 Afgeschermd 7 - 4
B 08-09-2019 12:15 FC Drunen 4 DEMO'12 10 Afgeschermd 4 - 0
B 08-09-2019 11:00 Nieuwkuijk 5 DEMO'12 11 J.J.C.F (Jelle) Lommers 0 - 3
B 08-09-2019 12:00 RKC Waalwijk 2 DEMO'12 12 Afgeschermd 4 - 0
B 08-09-2019 10:00 VCB 3 DEMO'12 13 M. (Max) Schoondermark 2 - 0
B 08-09-2019 12:30 DEMO'12 VR1 Nieuwkuijk VR2 M.H.T. (Marco) de Wit 15 - 1
B 07-09-2019 17:00 Berkdijk 1 DEMO'12 1 P. (Pieter) van der Zwan (Sr.) 1 - 4
B 01-09-2019 14:30 DEMO'12 1 Blauw Wit'81 1 M. (Maik) Schrama 6 - 0
B 01-09-2019 12:00 Wilhelmina 2 DEMO'12 2 K. (Kevin) Melis 3 - 1
B 01-09-2019 11:30 Vlijmense Boys 2 DEMO'12 3 MHC (Marty) Parijs 4 - 2
B 01-09-2019 12:15 DEMO'12 4 Haarsteeg 3 W. (Wil) Lensen 5 - 1
B 01-09-2019 11:00 OSC'45 2 DEMO'12 5 T. (Tjeu) Rijsewijk
B 01-09-2019 12:00 DEMO'12 6 Uno Animo 3 H.L. (Henri) Hooijmaijers 3 - 2
B 01-09-2019 12:00 Buren 2 DEMO'12 8 W.M.P.J. (Wouter) Pijnenburg 1 - 5
B 01-09-2019 10:00 Baardwijk 7 DEMO'12 9 MN (Marniek) Pullens 6 - 3
B 01-09-2019 10:00 DEMO'12 10 Blauw Wit'81 4 H (Henk) van Logten 7 - 1
B 01-09-2019 10:00 DEMO'12 11 HHC'09 3 J.J.M. (Johan) Verhoeven 3 - 2
B 01-09-2019 14:30 DEMO'12 13 SVSSS 5 Afgeschermd 3 - 1



Club-assistent

Joost van den Vondellaan 2
5152 LE Drunen

Tel: (+31) (0) 85 002 00 58
E-mail: info@club-assistent.nl

KvK 60603062

Bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur.
Om deze website zo goed mogelijk te laten functioneren, maken wij gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Lees verder
Terug naar boven