Uitslagen

Seizoen:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 10-11-2019 14:30 DSC 1 DEMO'12 1 S.H.J. (Stefan) Dammers 3 - 1
C 10-11-2019 12:00 SV Unitas'59 2 DEMO'12 2 C.M.E. (Kees) van den Hout 0 - 4
C 10-11-2019 12:00 Baardwijk 2 DEMO'12 3 Afgeschermd 4 - 2
C 10-11-2019 11:30 DSC 2 DEMO'12 4 E.F. (Erik) Glorius 1 - 4
C 10-11-2019 11:30 BMC 3 DEMO'12 5 Afgeschermd 2 - 4
C 10-11-2019 12:30 DEMO'12 6 LSV 2 Afgeschermd 1 - 3
C 10-11-2019 11:00 Zwaluw VFC 6 DEMO'12 7 D. (Davey) Allart 3 - 0
C 10-11-2019 12:30 DEMO'12 8 Baardwijk 5 Afgeschermd 2 - 0
C 10-11-2019 11:00 FC Engelen 3 DEMO'12 9 RM.J.L. (Robin) van der Ven 8 - 1
C 10-11-2019 vervallen DEMO'12 10 FC Drunen 5 P.H. (Peter) Hagelaars
C 10-11-2019 10:00 ODC 5 DEMO'12 12 Afgeschermd 6 - 3
C 10-11-2019 12:30 DEMO'12 VR1 Baronie VR3 B (Bert) Fitters 5 - 2
C 09-11-2019 08:45 RKDVC JO11-3 Sarto JO11-7 7 - 2
C 09-11-2019 09:30 Bladella G1 DEMO'12 J010-01G Afgeschermd 6 - 0
C 09-11-2019 10:15 BMC JO11-1 RKDVC JO11-1 Y. (Yarno) Ketelaars 2 - 1
C 09-11-2019 13:30 TSC JG1 DEMO'12 JG1G M.A. (Marco Arend) Eggebeen 6 - 2
C 09-11-2019 10:30 VV Trinitas Oisterwijk JO11-2 RKDVC JO11-2 C.W.F.M. (Chiel) Das 8 - 3
C 07-11-2019 20:00 Nemelaer VR2 DEMO'12 VR1 B (Bert) Fitters 0 - 7
C 03-11-2019 14:00 DEMO'12 1 ODC 1 C.G.J.M. (John) van der Heijden 1 - 1
C 03-11-2019 11:00 DEMO'12 2 OJC ROSMALEN 3 J.J.M. (Job) Verhagen 8 - 0
C 03-11-2019 11:30 Gilze 2 DEMO'12 3 Afgeschermd 5 - 1
C 03-11-2019 12:30 OJC ROSMALEN 4 DEMO'12 4 B. (Bekir) Ozel 3 - 2
C 03-11-2019 12:00 Were Di 3 DEMO'12 5 Afgeschermd 4 - 6
C 03-11-2019 12:30 DEMO'12 6 Vlijmense Boys 3 H (Henk) van Logten 2 - 6
C 03-11-2019 11:00 Vlijmense Boys 4 DEMO'12 7 Afgeschermd 4 - 0
C 03-11-2019 12:30 DEMO'12 8 Helvoirt 5 P.H. (Peter) Hagelaars 4 - 2
C 03-11-2019 13:00 TGG 6 DEMO'12 9 M.J. (Mitchell) de Jager 2 - 3
C 03-11-2019 10:00 DEMO'12 10 Haarsteeg 7 S.L (Bas) Spierings 1 - 2
C 03-11-2019 12:00 Real Lunet 3 DEMO'12 11 L. (Luuk) de Kort 1 - 7
C 03-11-2019 13:00 Nieuwkuijk 5 DEMO'12 12 Afgeschermd 3 - 2
C 03-11-2019 12:45 DEMO'12 13 Nieuwkuijk 4 L (Luc) Vermeegen 6 - 2
C 03-11-2019 12:30 DEMO'12 VR1 VV Trinitas Oisterwijk VR1 J.J.M. (Johan) Verhoeven 5 - 2
C 02-11-2019 vervallen WSC JO11-3 RKDVC JO11-3
C 02-11-2019 vervallen DEMO'12 J010-01G DOSKO'32 G1
C 02-11-2019 09:30 FC Tilburg JO11-4 RKDVC JO11-3 T.C.M. (Theo) de Beer 4 - 4
C 02-11-2019 08:45 RKDVC JO11-1 Maliskamp JO11-1 J. (Jord) Kemmeren 5 - 1
C 02-11-2019 11:15 DEMO'12 JG1G OJC ROSMALEN JG2G J.W.C (John) van de Griendt 7 - 4
C 02-11-2019 08:45 RKDVC JO11-2 Maliskamp JO11-2 Afgeschermd 4 - 3
C 27-10-2019 14:30 Vlijmense Boys 1 DEMO'12 1 T.N.H. (Teun) Martens 1 - 2
C 27-10-2019 12:00 Beerse Boys 2 DEMO'12 2 J. (John) Bruininx 2 - 4
C 27-10-2019 10:30 DEMO'12 3 Bavel 2 H (Henk) van Logten 2 - 3
C 27-10-2019 12:30 DEMO'12 4 Wilhelmina 2 A.L.H. (Adri) Pulles 6 - 1
C 27-10-2019 12:30 DEMO'12 5 ZIGO 3 Afgeschermd 2 - 2
C 27-10-2019 vervallen CHC 7 DEMO'12 6
C 27-10-2019 10:30 DEMO'12 7 Nemelaer 5 J. (Jeroen) Snoeren 3 - 2
C 27-10-2019 11:00 Haarsteeg 5 DEMO'12 8 W.M.P.J. (Wouter) Pijnenburg 1 - 2
C 27-10-2019 12:30 DEMO'12 9 Emplina 6 B.H.T. (Bart) van Drunen 2 - 3
C 27-10-2019 10:00 RKC Waalwijk 2 DEMO'12 10 M.M.J (Mark) de Man 1 - 2
C 27-10-2019 10:30 DEMO'12 11 Nemelaer 7 R (Rick) Berenschot 6 - 1
C 27-10-2019 10:30 DEMO'12 12 Essche Boys 4 Afgeschermd 1 - 2
C 27-10-2019 10:00 WSC 8 DEMO'12 13 P.J. (Patrick) van Vugt 5 - 4
C 26-10-2019 08:45 RKDVC JO11-3 SV Reeshof JO11-3 B.B (Berkay) Zengin 2 - 3
C 26-10-2019 11:30 SV BLC JO11-1 RKDVC JO11-1 Afgeschermd 3 - 5
C 26-10-2019 14:30 Haarsteeg G1G DEMO'12 J010-01G Afgeschermd 2 - 3
C 26-10-2019 11:00 MOC'17 JG1 DEMO'12 JG1G G. (Gerard) Franken 6 - 4
C 26-10-2019 10:15 Jong Brabant JO11-2 RKDVC JO11-2 B. (Bram) Groet 2 - 3
C 20-10-2019 14:00 DEMO'12 1 Haarsteeg 1 J.D. (Jochem) Masman 5 - 1
C 20-10-2019 11:00 DEMO'12 2 Reusel Sport/CoTrans 2 T.A.M. (Theo) Kezer 5 - 1
B 20-10-2019 11:30 WSC 3 DEMO'12 4 B.J.E.M. (Bart) van Heeswijk 2 - 4
B 20-10-2019 12:30 DEMO'12 6 Jan van Arckel 2 Afgeschermd 2 - 1
B 20-10-2019 12:30 DEMO'12 8 Baardwijk 4 L (Luc) Vermeegen 3 - 1
B 20-10-2019 10:30 FC Drunen 5 DEMO'12 11 Afgeschermd 1 - 1 (4 - 3)
C 20-10-2019 12:30 DEMO'12 13 Haarsteeg 6 J.J.M. (Johan) Verhoeven 3 - 0
B 20-10-2019 10:30 Emplina VR1 DEMO'12 VR1 B (Bert) Fitters 7 - 1
C 19-10-2019 08:45 RKDVC JO11-3 Rijen JO11-8 Afgeschermd 16 - 0
B 19-10-2019 08:45 RKDVC JO11-1 Emplina JO11-1 J. (Jord) Kemmeren 1 - 8
C 13-10-2019 14:00 FC Engelen 1 DEMO'12 1 J. (Jaouad) Majiti 2 - 1
C 13-10-2019 11:45 RKVVO 3 DEMO'12 2 J.M.W. (Jan) Verpoorten 3 - 0
C 13-10-2019 11:45 Madese Boys 2 DEMO'12 3 R. (Robin) Marijnissen 3 - 1
C 13-10-2019 11:45 Emplina 2 DEMO'12 4 Afgeschermd 3 - 2
C 13-10-2019 11:30 WSC 3 DEMO'12 5 Afgeschermd 4 - 4
C 13-10-2019 12:30 DEMO'12 6 Zwaluw VFC 5 P.H. (Peter) Hagelaars 1 - 2
C 13-10-2019 11:00 Boxtel 3 DEMO'12 7 Afgeschermd 7 - 3
C 13-10-2019 vervallen DEMO'12 8 OJC ROSMALEN 9
C 13-10-2019 10:00 Wilhelmina 6 DEMO'12 9 P.C.M. (Patrick) Craane 3 - 2
C 13-10-2019 10:00 DEMO'12 10 WSC 7 J.J.M. (Johan) Verhoeven 2 - 7
C 13-10-2019 10:00 VCB 4 DEMO'12 11 E. (Enno) van der Graaf 0 - 8
C 13-10-2019 10:00 Real Lunet 5 DEMO'12 12 W. (Willy) van der Heijden 6 - 7
C 13-10-2019 12:30 DEMO'12 13 RWB 6 Afgeschermd 1 - 3
C 13-10-2019 12:30 DEMO'12 VR1 OVV'67 VR2 B (Bert) Fitters 5 - 2
B 12-10-2019 11:15 Virtus G1G DEMO'12 J010-01G J. (Jack) Koremans 1 - 2
C 12-10-2019 11:00 Maliskamp JO11-3 RKDVC JO11-3 0 - 11
C 12-10-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-7 RKDVC JO11-2 P.D.H. (Peter) van Hout 8 - 1
C 06-10-2019 14:00 DEMO'12 1 Baardwijk 1 J.J.F. (Jac) Burgel 1 - 1
C 06-10-2019 11:00 DEMO'12 2 SBC 2 G.F. (Bert) van Rooden 2 - 3
C 06-10-2019 10:30 DEMO'12 3 Roosendaal 2 A. (Abdul) Azghiri 3 - 3
C 06-10-2019 12:30 DEMO'12 4 Jong Brabant 2 A.A. (Anne) Heijboer 2 - 0
C 06-10-2019 12:30 DEMO'12 5 RWB 2 Afgeschermd 3 - 3
C 06-10-2019 12:00 TGG 3 DEMO'12 6 Afgeschermd
C 06-10-2019 10:30 DEMO'12 7 SCG'18 8 Afgeschermd 1 - 2
C 06-10-2019 10:00 Boxtel 2 DEMO'12 8 S.A.M. (Stephan) Verhoeven 3 - 6
C 06-10-2019 12:30 DEMO'12 9 Den Dungen 6 P.H. (Peter) Hagelaars 2 - 3
C 06-10-2019 11:00 SC Elshout 3 DEMO'12 10 D (Dirk) Veltman 3 - 5
C 06-10-2019 10:30 DEMO'12 11 FC Drunen 2 J. (Jan) Berger 4 - 2
C 06-10-2019 11:30 SC Elshout 4 DEMO'12 13 WAJ (Wim) van Venrooij 2 - 4
C 06-10-2019 12:00 Hilvaria VR1 DEMO'12 VR1 B (Bert) Fitters 4 - 4
C 05-10-2019 08:45 RKDVC JO11-5 RKDVC JO11-3 J.P.A. (Jasper) van Beurden 4 - 3
C 05-10-2019 08:45 RKDVC JO11-1 Wilhelmina JO11-1 Afgeschermd 3 - 3
C 05-10-2019 vervallen Hedel JO11-2 RKDVC JO11-3
C 05-10-2019 11:15 DEMO'12 JG1G Rijen JG2G J.W.C (John) van de Griendt 3 - 2
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 10-11-2019 14:30 DSC 1 DEMO'12 1 S.H.J. (Stefan) Dammers 3 - 1
C 10-11-2019 12:00 SV Unitas'59 2 DEMO'12 2 C.M.E. (Kees) van den Hout 0 - 4
C 10-11-2019 12:00 Baardwijk 2 DEMO'12 3 Afgeschermd 4 - 2
C 10-11-2019 11:30 DSC 2 DEMO'12 4 E.F. (Erik) Glorius 1 - 4
C 10-11-2019 11:30 BMC 3 DEMO'12 5 Afgeschermd 2 - 4
C 10-11-2019 12:30 DEMO'12 6 LSV 2 Afgeschermd 1 - 3
C 10-11-2019 11:00 Zwaluw VFC 6 DEMO'12 7 D. (Davey) Allart 3 - 0
C 10-11-2019 12:30 DEMO'12 8 Baardwijk 5 Afgeschermd 2 - 0
C 10-11-2019 11:00 FC Engelen 3 DEMO'12 9 RM.J.L. (Robin) van der Ven 8 - 1
C 10-11-2019 vervallen DEMO'12 10 FC Drunen 5 P.H. (Peter) Hagelaars
C 10-11-2019 10:00 ODC 5 DEMO'12 12 Afgeschermd 6 - 3
C 10-11-2019 12:30 DEMO'12 VR1 Baronie VR3 B (Bert) Fitters 5 - 2
C 09-11-2019 08:45 RKDVC JO11-3 Sarto JO11-7 7 - 2
C 09-11-2019 09:30 Bladella G1 DEMO'12 J010-01G Afgeschermd 6 - 0
C 09-11-2019 10:15 BMC JO11-1 RKDVC JO11-1 Y. (Yarno) Ketelaars 2 - 1
C 09-11-2019 13:30 TSC JG1 DEMO'12 JG1G M.A. (Marco Arend) Eggebeen 6 - 2
C 09-11-2019 10:30 VV Trinitas Oisterwijk JO11-2 RKDVC JO11-2 C.W.F.M. (Chiel) Das 8 - 3
C 07-11-2019 20:00 Nemelaer VR2 DEMO'12 VR1 B (Bert) Fitters 0 - 7
C 03-11-2019 14:00 DEMO'12 1 ODC 1 C.G.J.M. (John) van der Heijden 1 - 1
C 03-11-2019 11:00 DEMO'12 2 OJC ROSMALEN 3 J.J.M. (Job) Verhagen 8 - 0
C 03-11-2019 11:30 Gilze 2 DEMO'12 3 Afgeschermd 5 - 1
C 03-11-2019 12:30 OJC ROSMALEN 4 DEMO'12 4 B. (Bekir) Ozel 3 - 2
C 03-11-2019 12:00 Were Di 3 DEMO'12 5 Afgeschermd 4 - 6
C 03-11-2019 12:30 DEMO'12 6 Vlijmense Boys 3 H (Henk) van Logten 2 - 6
C 03-11-2019 11:00 Vlijmense Boys 4 DEMO'12 7 Afgeschermd 4 - 0
C 03-11-2019 12:30 DEMO'12 8 Helvoirt 5 P.H. (Peter) Hagelaars 4 - 2
C 03-11-2019 13:00 TGG 6 DEMO'12 9 M.J. (Mitchell) de Jager 2 - 3
C 03-11-2019 10:00 DEMO'12 10 Haarsteeg 7 S.L (Bas) Spierings 1 - 2
C 03-11-2019 12:00 Real Lunet 3 DEMO'12 11 L. (Luuk) de Kort 1 - 7
C 03-11-2019 13:00 Nieuwkuijk 5 DEMO'12 12 Afgeschermd 3 - 2
C 03-11-2019 12:45 DEMO'12 13 Nieuwkuijk 4 L (Luc) Vermeegen 6 - 2
C 03-11-2019 12:30 DEMO'12 VR1 VV Trinitas Oisterwijk VR1 J.J.M. (Johan) Verhoeven 5 - 2
C 02-11-2019 vervallen WSC JO11-3 RKDVC JO11-3
C 02-11-2019 vervallen DEMO'12 J010-01G DOSKO'32 G1
C 02-11-2019 09:30 FC Tilburg JO11-4 RKDVC JO11-3 T.C.M. (Theo) de Beer 4 - 4
C 02-11-2019 08:45 RKDVC JO11-1 Maliskamp JO11-1 J. (Jord) Kemmeren 5 - 1
C 02-11-2019 11:15 DEMO'12 JG1G OJC ROSMALEN JG2G J.W.C (John) van de Griendt 7 - 4
C 02-11-2019 08:45 RKDVC JO11-2 Maliskamp JO11-2 Afgeschermd 4 - 3
C 27-10-2019 14:30 Vlijmense Boys 1 DEMO'12 1 T.N.H. (Teun) Martens 1 - 2
C 27-10-2019 12:00 Beerse Boys 2 DEMO'12 2 J. (John) Bruininx 2 - 4
C 27-10-2019 10:30 DEMO'12 3 Bavel 2 H (Henk) van Logten 2 - 3
C 27-10-2019 12:30 DEMO'12 4 Wilhelmina 2 A.L.H. (Adri) Pulles 6 - 1
C 27-10-2019 12:30 DEMO'12 5 ZIGO 3 Afgeschermd 2 - 2
C 27-10-2019 vervallen CHC 7 DEMO'12 6
C 27-10-2019 10:30 DEMO'12 7 Nemelaer 5 J. (Jeroen) Snoeren 3 - 2
C 27-10-2019 11:00 Haarsteeg 5 DEMO'12 8 W.M.P.J. (Wouter) Pijnenburg 1 - 2
C 27-10-2019 12:30 DEMO'12 9 Emplina 6 B.H.T. (Bart) van Drunen 2 - 3
C 27-10-2019 10:00 RKC Waalwijk 2 DEMO'12 10 M.M.J (Mark) de Man 1 - 2
C 27-10-2019 10:30 DEMO'12 11 Nemelaer 7 R (Rick) Berenschot 6 - 1
C 27-10-2019 10:30 DEMO'12 12 Essche Boys 4 Afgeschermd 1 - 2
C 27-10-2019 10:00 WSC 8 DEMO'12 13 P.J. (Patrick) van Vugt 5 - 4
C 26-10-2019 08:45 RKDVC JO11-3 SV Reeshof JO11-3 B.B (Berkay) Zengin 2 - 3
C 26-10-2019 11:30 SV BLC JO11-1 RKDVC JO11-1 Afgeschermd 3 - 5
C 26-10-2019 14:30 Haarsteeg G1G DEMO'12 J010-01G Afgeschermd 2 - 3
C 26-10-2019 11:00 MOC'17 JG1 DEMO'12 JG1G G. (Gerard) Franken 6 - 4
C 26-10-2019 10:15 Jong Brabant JO11-2 RKDVC JO11-2 B. (Bram) Groet 2 - 3
C 20-10-2019 14:00 DEMO'12 1 Haarsteeg 1 J.D. (Jochem) Masman 5 - 1
C 20-10-2019 11:00 DEMO'12 2 Reusel Sport/CoTrans 2 T.A.M. (Theo) Kezer 5 - 1
C 20-10-2019 12:30 DEMO'12 13 Haarsteeg 6 J.J.M. (Johan) Verhoeven 3 - 0
C 19-10-2019 08:45 RKDVC JO11-3 Rijen JO11-8 Afgeschermd 16 - 0
C 13-10-2019 14:00 FC Engelen 1 DEMO'12 1 J. (Jaouad) Majiti 2 - 1
C 13-10-2019 11:45 RKVVO 3 DEMO'12 2 J.M.W. (Jan) Verpoorten 3 - 0
C 13-10-2019 11:45 Madese Boys 2 DEMO'12 3 R. (Robin) Marijnissen 3 - 1
C 13-10-2019 11:45 Emplina 2 DEMO'12 4 Afgeschermd 3 - 2
C 13-10-2019 11:30 WSC 3 DEMO'12 5 Afgeschermd 4 - 4
C 13-10-2019 12:30 DEMO'12 6 Zwaluw VFC 5 P.H. (Peter) Hagelaars 1 - 2
C 13-10-2019 11:00 Boxtel 3 DEMO'12 7 Afgeschermd 7 - 3
C 13-10-2019 vervallen DEMO'12 8 OJC ROSMALEN 9
C 13-10-2019 10:00 Wilhelmina 6 DEMO'12 9 P.C.M. (Patrick) Craane 3 - 2
C 13-10-2019 10:00 DEMO'12 10 WSC 7 J.J.M. (Johan) Verhoeven 2 - 7
C 13-10-2019 10:00 VCB 4 DEMO'12 11 E. (Enno) van der Graaf 0 - 8
C 13-10-2019 10:00 Real Lunet 5 DEMO'12 12 W. (Willy) van der Heijden 6 - 7
C 13-10-2019 12:30 DEMO'12 13 RWB 6 Afgeschermd 1 - 3
C 13-10-2019 12:30 DEMO'12 VR1 OVV'67 VR2 B (Bert) Fitters 5 - 2
C 12-10-2019 11:00 Maliskamp JO11-3 RKDVC JO11-3 0 - 11
C 12-10-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-7 RKDVC JO11-2 P.D.H. (Peter) van Hout 8 - 1
C 06-10-2019 14:00 DEMO'12 1 Baardwijk 1 J.J.F. (Jac) Burgel 1 - 1
C 06-10-2019 11:00 DEMO'12 2 SBC 2 G.F. (Bert) van Rooden 2 - 3
C 06-10-2019 10:30 DEMO'12 3 Roosendaal 2 A. (Abdul) Azghiri 3 - 3
C 06-10-2019 12:30 DEMO'12 4 Jong Brabant 2 A.A. (Anne) Heijboer 2 - 0
C 06-10-2019 12:30 DEMO'12 5 RWB 2 Afgeschermd 3 - 3
C 06-10-2019 12:00 TGG 3 DEMO'12 6 Afgeschermd
C 06-10-2019 10:30 DEMO'12 7 SCG'18 8 Afgeschermd 1 - 2
C 06-10-2019 10:00 Boxtel 2 DEMO'12 8 S.A.M. (Stephan) Verhoeven 3 - 6
C 06-10-2019 12:30 DEMO'12 9 Den Dungen 6 P.H. (Peter) Hagelaars 2 - 3
C 06-10-2019 11:00 SC Elshout 3 DEMO'12 10 D (Dirk) Veltman 3 - 5
C 06-10-2019 10:30 DEMO'12 11 FC Drunen 2 J. (Jan) Berger 4 - 2
C 06-10-2019 11:30 SC Elshout 4 DEMO'12 13 WAJ (Wim) van Venrooij 2 - 4
C 06-10-2019 12:00 Hilvaria VR1 DEMO'12 VR1 B (Bert) Fitters 4 - 4
C 05-10-2019 08:45 RKDVC JO11-5 RKDVC JO11-3 J.P.A. (Jasper) van Beurden 4 - 3
C 05-10-2019 08:45 RKDVC JO11-1 Wilhelmina JO11-1 Afgeschermd 3 - 3
C 05-10-2019 vervallen Hedel JO11-2 RKDVC JO11-3
C 05-10-2019 11:15 DEMO'12 JG1G Rijen JG2G J.W.C (John) van de Griendt 3 - 2
C 05-10-2019 08:45 RKDVC JO11-2 Hedel JO11-1 J. (Jord) Kemmeren 3 - 7
C 29-09-2019 14:00 DEMO'12 1 VV Trinitas Oisterwijk 1 Afgeschermd 1 - 1
C 29-09-2019 11:00 DEMO'12 2 BMC 2 H.J. (Henk) Verhoeks 2 - 1
C 29-09-2019 12:00 DESK 3 DEMO'12 3 Afgeschermd 3 - 4
C 29-09-2019 11:30 Uno Animo 2 DEMO'12 4 W. (Wilco) Visser 3 - 3
C 29-09-2019 12:15 Sarto 3 DEMO'12 5 Afgeschermd 6 - 2
C 29-09-2019 12:30 DEMO'12 6 SV BLC 2 Afgeschermd 6 - 2
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 20-10-2019 11:30 WSC 3 DEMO'12 4 B.J.E.M. (Bart) van Heeswijk 2 - 4
B 20-10-2019 12:30 DEMO'12 6 Jan van Arckel 2 Afgeschermd 2 - 1
B 20-10-2019 12:30 DEMO'12 8 Baardwijk 4 L (Luc) Vermeegen 3 - 1
B 20-10-2019 10:30 FC Drunen 5 DEMO'12 11 Afgeschermd 1 - 1 (4 - 3)
B 20-10-2019 10:30 Emplina VR1 DEMO'12 VR1 B (Bert) Fitters 7 - 1
B 19-10-2019 08:45 RKDVC JO11-1 Emplina JO11-1 J. (Jord) Kemmeren 1 - 8
B 12-10-2019 11:15 Virtus G1G DEMO'12 J010-01G J. (Jack) Koremans 1 - 2
B 26-09-2019 20:00 Haarsteeg VR1 DEMO'12 VR1 K.C.H. (Kevin) Treuren 2 - 1
B 15-09-2019 14:30 Jong Brabant 1 DEMO'12 1 L.P. (Lennart) Roks 2 - 1
B 15-09-2019 11:00 DEMO'12 2 Baardwijk 3 R.J.M. (Richard) Peters 11 - 0
B 15-09-2019 11:30 FC Engelen 2 DEMO'12 5 J. (Jaouad) Majiti 8 - 0
B 15-09-2019 12:30 DEMO'12 6 SVSSS 3 L (Luc) Vermeegen 7 - 0
B 15-09-2019 10:00 Helvoirt 4 DEMO'12 8 C. (Kees) van Hooft 0 - 1
B 15-09-2019 12:30 DEMO'12 9 FC Drunen 3 Afgeschermd 1 - 5
B 15-09-2019 10:00 Uno Animo 6 DEMO'12 10 Afgeschermd 1 - 0
B 15-09-2019 11:00 SC Elshout 3 DEMO'12 11 T.P.A.M. (Tim) Mulders 2 - 1
B 15-09-2019 12:30 DEMO'12 12 FC Drunen 2 Afgeschermd 4 - 2
B 15-09-2019 10:30 DEMO'12 13 FC Drunen 5 Afgeschermd 0 - 2
B 15-09-2019 12:45 DEMO'12 VR1 MEC'07 VR1 P.H. (Peter) Hagelaars 2 - 0
B 14-09-2019 09:00 RKDVC JO11-3 HHC'09 JO11-1G NMC (Bart) Verhoeven 2 - 11
B 14-09-2019 08:30 NEO'25 JO11-1 RKDVC JO11-1 J.U. (Jurgen) van Woensel 3 - 6
B 14-09-2019 09:00 RKDVC JO11-2 WSC JO11-2 S.S. (Sjoerd) Bouman 7 - 2
B 12-09-2019 20:00 WSC 2 DEMO'12 4 Afgeschermd 1 - 4
B 12-09-2019 20:15 DEMO'12 12 WSC 8 Afgeschermd 5 - 2
B 12-09-2019 20:00 Haarsteeg VR1 DEMO'12 VR1 B (Bert) Fitters 2 - 1
B 11-09-2019 19:30 DEMO'12 J010-01G Sarto G2 J.H.F (John) Hensen
B 10-09-2019 20:15 Nieuwkuijk 2 DEMO'12 3 W. (William) de Gouw 2 - 2
B 08-09-2019 11:00 DEMO'12 2 TGG 2 G.W.C.A. (Gerwin) Derks 4 - 0
B 08-09-2019 10:30 DEMO'12 3 WSC 3 M. (Minir) Belja 1 - 1
B 08-09-2019 12:00 Baardwijk 2 DEMO'12 4 M. (Michael) de Fijter 3 - 2
B 08-09-2019 12:30 DEMO'12 5 DESK 3 Afgeschermd 4 - 6
B 08-09-2019 11:00 SC Elshout 2 DEMO'12 6 M.P.H. (Mike) Verschure 3 - 3
B 08-09-2019 11:00 DEMO'12 8 OJC ROSMALEN 8 W.M.P.J. (Wouter) Pijnenburg 14 - 0
B 08-09-2019 12:30 DEMO'12 9 WSC 7 Afgeschermd 7 - 4
B 08-09-2019 12:15 FC Drunen 4 DEMO'12 10 Afgeschermd 4 - 0
B 08-09-2019 11:00 Nieuwkuijk 5 DEMO'12 11 J.J.C.F (Jelle) Lommers 0 - 3
B 08-09-2019 12:00 RKC Waalwijk 2 DEMO'12 12 Afgeschermd 4 - 0
B 08-09-2019 10:00 VCB 3 DEMO'12 13 M. (Max) Schoondermark 2 - 0
B 08-09-2019 12:30 DEMO'12 VR1 Nieuwkuijk VR2 M.H.T. (Marco) de Wit 15 - 1
B 07-09-2019 17:00 Berkdijk 1 DEMO'12 1 P. (Pieter) van der Zwan (Sr.) 1 - 4
B 07-09-2019 09:30 WSC JO11-3 RKDVC JO11-3 F.W. (Florian) Elbersen 4 - 1
B 07-09-2019 09:00 RKDVC JO11-1 WSC JO11-1 Afgeschermd 7 - 2
B 07-09-2019 08:30 SSC'55 JO11-1 RKDVC JO11-2 B. (Bjorn) Beerens 10 - 1
B 01-09-2019 14:30 DEMO'12 1 Blauw Wit'81 1 M. (Maik) Schrama 6 - 0
B 01-09-2019 12:00 Wilhelmina 2 DEMO'12 2 K. (Kevin) Melis 3 - 1
B 01-09-2019 11:30 Vlijmense Boys 2 DEMO'12 3 MHC (Marty) Parijs 4 - 2
B 01-09-2019 12:15 DEMO'12 4 Haarsteeg 3 W. (Wil) Lensen 5 - 1
B 01-09-2019 11:00 OSC'45 2 DEMO'12 5 T. (Tjeu) Rijsewijk
B 01-09-2019 12:00 DEMO'12 6 Uno Animo 3 H.L. (Henri) Hooijmaijers 3 - 2
B 01-09-2019 12:00 Buren 2 DEMO'12 8 W.M.P.J. (Wouter) Pijnenburg 1 - 5
B 01-09-2019 10:00 Baardwijk 7 DEMO'12 9 MN (Marniek) Pullens 6 - 3
B 01-09-2019 10:00 DEMO'12 10 Blauw Wit'81 4 H (Henk) van Logten 7 - 1
B 01-09-2019 10:00 DEMO'12 11 HHC'09 3 J.J.M. (Johan) Verhoeven 3 - 2
B 01-09-2019 14:30 DEMO'12 13 SVSSS 5 Afgeschermd 3 - 1
B 31-08-2019 09:00 RKDVC JO11-3 Nieuwkuijk JO11-2 NMC (Bart) Verhoeven 0 - 7
B 31-08-2019 10:00 RWB JO11-1 RKDVC JO11-1 L. (Luca) van Willegen 6 - 3
B 31-08-2019 09:00 RKDVC JO11-2 DESK JO11-2 J. (Jord) Kemmeren 10 - 5



Club-assistent

Joost van den Vondellaan 2
5152 LE Drunen

Tel: (+31) (0) 85 002 00 58
E-mail: info@club-assistent.nl

KvK 60603062

Bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur.
Om deze website zo goed mogelijk te laten functioneren, maken wij gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Lees verder
Terug naar boven