0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO11 - RKDVC JO11-2

Teamleden

Spelers

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Veld kk thuis kk uit Aanwezig
C 18-04-2020 afgelast RKDVC JO11-2 SC 't Zand JO11-3 120068 - -
C 09-05-2020 afgelast WSC JO11-1 RKDVC JO11-2 121915 - -
C 16-05-2020 afgelast Zwaluw VFC JO11-7 RKDVC JO11-2 122026 - -
C 23-05-2020 afgelast RKDVC JO11-2 HHC'09 JO11-1G 119507 - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 18-04-2020 08:45 RKDVC JO11-2 SC 't Zand JO11-3
C 18-04-2020 09:00 Uno Animo JO11-1 ODC JO11-2
C 18-04-2020 09:30 Essche Boys JO11-1 Audacia JO11-1
C 18-04-2020 10:00 RWB JO11-1 WSC JO11-1
C 18-04-2020 10:00 Zwaluw VFC JO11-7 HHC'09 JO11-1G
C 18-04-2020 10:15 Jong Brabant JO11-2 VV Trinitas Oisterwijk JO11-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 04-04-2020 08:45 ODC JO11-2 RKDVC JO11-2 123861
C 28-03-2020 08:45 RKDVC JO11-2 Audacia JO11-1 120988
C 14-03-2020 09:30 Essche Boys JO11-1 RKDVC JO11-2 121389
C 07-03-2020 09:00 Uno Animo JO11-1 RKDVC JO11-2 C. (Cas) van den Houdt 125044 6 - 3
C 15-02-2020 08:45 RKDVC JO11-2 RWB JO11-1 Afgeschermd 123909 2 - 5
C 08-02-2020 10:30 VV Trinitas Oisterwijk JO11-2 RKDVC JO11-2 C.W.F.M. (Chiel) Das 125226 5 - 2
C 01-02-2020 08:45 RKDVC JO11-2 Jong Brabant JO11-2 Afgeschermd 120950 4 - 2
C 21-12-2019 10:15 Boxtel JO11-1 RKDVC JO11-2 Afgeschermd 46242 3 - 1
C 14-12-2019 08:45 RKDVC JO11-2 Den Dungen JO11-1 Afgeschermd 46806 4 - 3
C 07-12-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-3 RKDVC JO11-2 A.K. (Arjan) van der Staal 45416 4 - 5
C 30-11-2019 08:45 RKDVC JO11-2 Nivo Sparta JO11-2 J.P.A. (Jasper) van Beurden 48025 4 - 5
C 23-11-2019 09:30 Essche Boys JO11-1 RKDVC JO11-2 48403 6 - 1
C 16-11-2019 08:45 RKDVC JO11-2 Zwaluw VFC JO11-2 Afgeschermd 46130 5 - 2
C 09-11-2019 10:30 VV Trinitas Oisterwijk JO11-2 RKDVC JO11-2 C.W.F.M. (Chiel) Das 46901 8 - 3
C 02-11-2019 08:45 RKDVC JO11-2 Maliskamp JO11-2 Afgeschermd 47610 4 - 3
C 26-10-2019 10:15 Jong Brabant JO11-2 RKDVC JO11-2 B. (Bram) Groet 47557 2 - 3
C 12-10-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-7 RKDVC JO11-2 P.D.H. (Peter) van Hout 49048 8 - 1
C 05-10-2019 08:45 RKDVC JO11-2 Hedel JO11-1 J. (Jord) Kemmeren 48387 3 - 7
C 21-09-2019 10:15 SBC JO11-2G RKDVC JO11-2 48173 7 - 1
B 14-09-2019 09:00 RKDVC JO11-2 WSC JO11-2 S.S. (Sjoerd) Bouman 11767 7 - 2
B 07-09-2019 08:30 SSC'55 JO11-1 RKDVC JO11-2 B. (Bjorn) Beerens 11398 10 - 1
B 31-08-2019 09:00 RKDVC JO11-2 DESK JO11-2 J. (Jord) Kemmeren 11031 10 - 5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 04-04-2020 10:15 Jong Brabant JO11-2 RWB JO11-1 122691 0-0
C 04-04-2020 10:15 Audacia JO11-1 WSC JO11-1 123460 0-0
C 04-04-2020 10:00 Zwaluw VFC JO11-7 Uno Animo JO11-1 125483 0-0
C 04-04-2020 10:00 HHC'09 JO11-1G SC 't Zand JO11-3 119964 0-0
C 04-04-2020 08:45 ODC JO11-2 RKDVC JO11-2 123861 0-0
C 04-04-2020 10:30 VV Trinitas Oisterwijk JO11-2 Essche Boys JO11-1 123704 0-0
C 28-03-2020 09:00 Uno Animo JO11-1 HHC'09 JO11-1G 121280 0-0
C 28-03-2020 08:45 RKDVC JO11-2 Audacia JO11-1 120988 0-0
C 28-03-2020 09:30 WSC JO11-1 ODC JO11-2 122283 0-0
C 28-03-2020 09:30 Essche Boys JO11-1 Jong Brabant JO11-2 121315 0-0
C 28-03-2020 10:00 RWB JO11-1 VV Trinitas Oisterwijk JO11-2 119159 0-0
C 28-03-2020 10:00 SC 't Zand JO11-3 Zwaluw VFC JO11-7 122593 0-0
C 23-03-2020 19:00 ODC JO11-2 Zwaluw VFC JO11-7 124032 0-0
C 21-03-2020 10:00 SC 't Zand JO11-3 ODC JO11-2 123121 0-0
C 14-03-2020 08:45 ODC JO11-2 VV Trinitas Oisterwijk JO11-2 123449 0-0
C 14-03-2020 09:30 Essche Boys JO11-1 RKDVC JO11-2 121389 0-0
C 14-03-2020 10:00 HHC'09 JO11-1G RWB JO11-1 119143 0-0
C 14-03-2020 10:00 Zwaluw VFC JO11-7 WSC JO11-1 119364 0-0
C 14-03-2020 10:00 SC 't Zand JO11-3 Uno Animo JO11-1 122097 0-0
C 14-03-2020 10:15 Audacia JO11-1 Jong Brabant JO11-2 125276 0-0
C 07-03-2020 10:30 VV Trinitas Oisterwijk JO11-2 Audacia JO11-1 119596 1-2
C 07-03-2020 10:15 Jong Brabant JO11-2 SC 't Zand JO11-3 123309 5-3
C 07-03-2020 10:00 RWB JO11-1 Essche Boys JO11-1 121416 6-5
C 07-03-2020 09:30 WSC JO11-1 HHC'09 JO11-1G 122020 10-2
C 07-03-2020 09:00 Uno Animo JO11-1 RKDVC JO11-2 125044 6-3
C 29-02-2020 10:00 SC 't Zand JO11-3 VV Trinitas Oisterwijk JO11-2 120085 1-4
C 15-02-2020 10:00 SC 't Zand JO11-3 WSC JO11-1 122727 0-2
C 15-02-2020 10:00 Zwaluw VFC JO11-7 VV Trinitas Oisterwijk JO11-2 122046 2-4
C 15-02-2020 10:00 HHC'09 JO11-1G Jong Brabant JO11-2 120713 3-2
C 15-02-2020 09:30 Essche Boys JO11-1 Uno Animo JO11-1 120993 3-3
C 15-02-2020 08:45 RKDVC JO11-2 RWB JO11-1 123909 2-5
C 15-02-2020 10:15 Audacia JO11-1 ODC JO11-2 125248 5-1
C 08-02-2020 10:15 Jong Brabant JO11-2 Zwaluw VFC JO11-7 122440 2-3
C 08-02-2020 08:45 ODC JO11-2 Essche Boys JO11-1 120918 3-6
C 08-02-2020 09:30 WSC JO11-1 Uno Animo JO11-1 124004 6-1
C 08-02-2020 10:00 RWB JO11-1 SC 't Zand JO11-3 125410 5-3
C 08-02-2020 10:15 Audacia JO11-1 HHC'09 JO11-1G 120095 5-2
C 08-02-2020 10:30 VV Trinitas Oisterwijk JO11-2 RKDVC JO11-2 125226 5-2
C 01-02-2020 10:00 HHC'09 JO11-1G ODC JO11-2 124991 7-6
C 01-02-2020 09:30 Essche Boys JO11-1 WSC JO11-1 120574 5-1
C 01-02-2020 09:00 Uno Animo JO11-1 RWB JO11-1 123189 5-3
C 01-02-2020 08:45 RKDVC JO11-2 Jong Brabant JO11-2 120950 4-2
C 25-01-2020 10:00 Zwaluw VFC JO11-7 Audacia JO11-1 121597 8-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 21-12-2019 10:30 VV Trinitas Oisterwijk JO11-2 Maliskamp JO11-2 46635 8-3
C 21-12-2019 10:15 Boxtel JO11-1 RKDVC JO11-2 46242 3-1
C 21-12-2019 10:15 SBC JO11-2G Den Dungen JO11-1 48823 4-7
C 21-12-2019 10:00 Hedel JO11-1 Jong Brabant JO11-2 48814 4-3
C 21-12-2019 10:00 Zwaluw VFC JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-7 48125 3-9
C 21-12-2019 09:30 Essche Boys JO11-1 Nivo Sparta JO11-2 47931 10-4
C 14-12-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-7 Jong Brabant JO11-2 48004 12-1
C 14-12-2019 10:00 Zwaluw VFC JO11-2 Hedel JO11-1 48304 4-5
C 14-12-2019 10:15 Boxtel JO11-1 Nivo Sparta JO11-2 45130 5-1
C 14-12-2019 10:15 SBC JO11-2G OJC ROSMALEN JO11-3 49002 4-5
C 14-12-2019 08:45 RKDVC JO11-2 Den Dungen JO11-1 46806 4-3
C 14-12-2019 10:30 VV Trinitas Oisterwijk JO11-2 Essche Boys JO11-1 45459 0-0
C 07-12-2019 10:15 Jong Brabant JO11-2 Maliskamp JO11-2 45382 0-2
C 07-12-2019 10:15 SBC JO11-2G Zwaluw VFC JO11-2 46044 7-10
C 07-12-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-3 RKDVC JO11-2 45416 4-5
C 07-12-2019 08:30 Nivo Sparta JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-7 45509 0-0
C 07-12-2019 08:30 Den Dungen JO11-1 VV Trinitas Oisterwijk JO11-2 47551 6-3
C 07-12-2019 10:00 Hedel JO11-1 Boxtel JO11-1 46446 1-2
C 30-11-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-7 OJC ROSMALEN JO11-3 48346 11-1
C 30-11-2019 10:30 VV Trinitas Oisterwijk JO11-2 Hedel JO11-1 45947 1-9
C 30-11-2019 08:45 RKDVC JO11-2 Nivo Sparta JO11-2 48025 4-5
C 30-11-2019 09:00 Maliskamp JO11-2 Den Dungen JO11-1 48284 0-6
C 30-11-2019 10:00 Zwaluw VFC JO11-2 Jong Brabant JO11-2 46041 5-8
C 30-11-2019 10:15 Boxtel JO11-1 Essche Boys JO11-1 47985 8-2
C 23-11-2019 08:30 Den Dungen JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-7 46494 3-1
C 23-11-2019 08:30 Nivo Sparta JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-3 46346 3-0
C 23-11-2019 09:00 Maliskamp JO11-2 Boxtel JO11-1 46728 1-2
C 23-11-2019 09:30 Essche Boys JO11-1 RKDVC JO11-2 48403 6-1
C 23-11-2019 10:00 Hedel JO11-1 SBC JO11-2G 45169 4-1
C 23-11-2019 10:30 VV Trinitas Oisterwijk JO11-2 Zwaluw VFC JO11-2 46084 5-3
C 16-11-2019 08:30 Nivo Sparta JO11-2 Jong Brabant JO11-2 47821 4-4
C 16-11-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-7 Boxtel JO11-1 45785 5-2
C 16-11-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-3 Maliskamp JO11-2 45670 1-6
C 16-11-2019 08:30 Den Dungen JO11-1 Hedel JO11-1 48711 4-4
C 16-11-2019 08:45 RKDVC JO11-2 Zwaluw VFC JO11-2 46130 5-2
C 16-11-2019 10:15 SBC JO11-2G Essche Boys JO11-1 48024 6-6
C 09-11-2019 10:30 VV Trinitas Oisterwijk JO11-2 RKDVC JO11-2 46901 8-3
C 09-11-2019 10:15 Jong Brabant JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-3 46432 14-1
C 09-11-2019 10:15 Boxtel JO11-1 SBC JO11-2G 45784 4-0
C 09-11-2019 10:00 Hedel JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-7 45181 5-8
C 09-11-2019 09:30 Essche Boys JO11-1 Den Dungen JO11-1 48664 4-7
C 09-11-2019 09:00 Maliskamp JO11-2 Nivo Sparta JO11-2 46207 2-2
C 02-11-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-3 Essche Boys JO11-1 47782 7-7
C 02-11-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-7 VV Trinitas Oisterwijk JO11-2 47123 10-2
C 02-11-2019 08:30 Den Dungen JO11-1 Jong Brabant JO11-2 46898 7-0
C 02-11-2019 08:45 RKDVC JO11-2 Maliskamp JO11-2 47610 4-3
C 02-11-2019 10:00 Zwaluw VFC JO11-2 Boxtel JO11-1 45380 2-2
C 02-11-2019 10:15 SBC JO11-2G Nivo Sparta JO11-2 45342 2-7
C 26-10-2019 08:30 Nivo Sparta JO11-2 Den Dungen JO11-1 47553 1-7
C 26-10-2019 09:00 Maliskamp JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-7 46175 2-10
C 26-10-2019 09:30 Essche Boys JO11-1 Zwaluw VFC JO11-2 47542 7-6
C 26-10-2019 10:00 Hedel JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-3 47113 4-1
C 26-10-2019 10:15 Jong Brabant JO11-2 RKDVC JO11-2 47557 2-3
C 26-10-2019 10:30 VV Trinitas Oisterwijk JO11-2 SBC JO11-2G 46528 3-4
C 19-10-2019 09:30 Nivo Sparta JO11-2 Zwaluw VFC JO11-2 45638 2-2
C 19-10-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-3 Boxtel JO11-1 46387 2-5
C 19-10-2019 10:00 Hedel JO11-1 Essche Boys JO11-1 46507 9-3
C 19-10-2019 10:15 Jong Brabant JO11-2 VV Trinitas Oisterwijk JO11-2 45449 4-4
C 12-10-2019 09:00 Maliskamp JO11-2 SBC JO11-2G 45171 2-3
C 12-10-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-7 RKDVC JO11-2 49048 8-1
C 05-10-2019 10:15 Boxtel JO11-1 VV Trinitas Oisterwijk JO11-2 45086 0-2
C 05-10-2019 10:15 SBC JO11-2G Jong Brabant JO11-2 46466 3-3
C 05-10-2019 10:00 Zwaluw VFC JO11-2 Maliskamp JO11-2 46529 4-5
C 05-10-2019 08:45 RKDVC JO11-2 Hedel JO11-1 48387 3-7
C 05-10-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-3 Den Dungen JO11-1 45937 1-5
C 05-10-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-7 Essche Boys JO11-1 48174 11-4
C 28-09-2019 08:30 Den Dungen JO11-1 Boxtel JO11-1 45998 5-5
C 28-09-2019 08:30 Nivo Sparta JO11-2 VV Trinitas Oisterwijk JO11-2 46589 1-4
C 28-09-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-3 Zwaluw VFC JO11-2 45372 3-4
C 28-09-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO11-7 SBC JO11-2G 45517 12-4
C 28-09-2019 10:15 Jong Brabant JO11-2 Essche Boys JO11-1 48703 10-3
C 28-09-2019 09:00 Maliskamp JO11-2 Hedel JO11-1 47241 3-1
C 21-09-2019 09:30 Essche Boys JO11-1 Maliskamp JO11-2 47017 6-2
C 21-09-2019 12:00 VV Trinitas Oisterwijk JO11-2 OJC ROSMALEN JO11-3 45325 10-1
C 21-09-2019 10:15 Boxtel JO11-1 Jong Brabant JO11-2 46292 4-0
C 21-09-2019 10:15 SBC JO11-2G RKDVC JO11-2 48173 7-1
C 21-09-2019 10:00 Hedel JO11-1 Nivo Sparta JO11-2 48177 3-3
C 21-09-2019 10:00 Zwaluw VFC JO11-2 Den Dungen JO11-1 45763 1-7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 08:30 SSC'55 JO11-1 DESK JO11-2 11938 8-2
B 14-09-2019 09:00 RKDVC JO11-2 WSC JO11-2 11767 7-2
B 07-09-2019 08:30 SSC'55 JO11-1 RKDVC JO11-2 11398 10-1
B 07-09-2019 09:00 DESK JO11-2 WSC JO11-2 11516 6-4
B 31-08-2019 08:30 WSC JO11-2 SSC'55 JO11-1 11134 1-4
B 31-08-2019 09:00 RKDVC JO11-2 DESK JO11-2 11031 10-5

Standen

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO11-1 4 3 0 1 9 19 8 11 0
2 VV Trinitas Oisterwijk JO11-2 4 3 0 1 9 14 7 7 0
3 RWB JO11-1 4 3 0 1 9 19 15 4 0
4 Audacia JO11-1 4 3 0 1 9 13 12 1 0
5 Essche Boys JO11-1 4 2 1 1 7 19 13 6 0
6 Uno Animo JO11-1 4 2 1 1 7 15 15 0 0
7 Zwaluw VFC JO11-7 3 2 0 1 6 13 7 6 0
8 HHC'09 JO11-1G 4 2 0 2 6 14 23 -9 0
9 Jong Brabant JO11-2 4 1 0 3 3 11 13 -2 0
10 RKDVC JO11-2 4 1 0 3 3 11 18 -7 0
11 ODC JO11-2 3 0 0 3 0 10 18 -8 0
12 SC 't Zand JO11-3 4 0 0 4 0 7 16 -9 0

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO11-7 11 10 0 1 30 97 28 69 0
2 Den Dungen JO11-1 12 9 2 1 29 67 28 39 0
3 Boxtel JO11-1 12 8 2 2 26 42 22 20 0
4 Hedel JO11-1 12 7 2 3 23 56 36 20 0
5 VV Trinitas Oisterwijk JO11-2 11 6 1 4 19 50 44 6 0
6 RKDVC JO11-2 12 5 0 7 15 35 58 -23 0
7 Essche Boys JO11-1 11 4 2 5 14 58 71 -13 0
8 Nivo Sparta JO11-2 11 3 4 4 13 33 43 -10 0
9 Maliskamp JO11-2 12 4 1 7 13 31 47 -16 0
10 Jong Brabant JO11-2 12 3 3 6 12 49 52 -3 0
11 SBC JO11-2G 12 3 2 7 11 45 64 -19 0
12 Zwaluw VFC JO11-2 12 2 2 8 8 46 65 -19 0
13 OJC ROSMALEN JO11-3 12 1 1 10 4 27 78 -51 0

Pos Team Ws W G V Pnt + - S T
1 SSC'55 JO11-1 3 3 0 0 9 22 4 18 0
2 RKDVC JO11-2 3 2 0 1 6 18 17 1 0
3 DESK JO11-2 3 1 0 2 3 13 22 -9 0
4 WSC JO11-2 3 0 0 3 0 7 17 -10 0

Training

Berichten



Club-assistent

Joost van den Vondellaan 2
5152 LE Drunen

Tel: (+31) (0) 85 002 00 58
E-mail: info@club-assistent.nl

KvK 60603062

Bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur.
Om deze website zo goed mogelijk te laten functioneren, maken wij gebruik van cookies. Door deze website verder te bezoeken, gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Lees verder
Terug naar boven